ANTS vs Scitii

  • Autor subiect DeletedUser3357
  • Data de început

DeletedUser

nu stiu prietenul meu , imi este destul de sila sa fac analize pe tw stars .... acolo fac numai analiza mea si atat....... de ai innobilat intern , cinste tie ; de ai luat sate de barbari, cinste tie .......si cam atat :(
 

DeletedUser

nu stiu prietenul meu , imi este destul de sila sa fac analize pe tw stars .... acolo fac numai analiza mea si atat....... de ai innobilat intern , cinste tie ; de ai luat sate de barbari, cinste tie .......si cam atat :(

TW-STARS??
ala ce e?emisiunea aia unde mergi si canti?
sau ala care seamana cu "Joc triburile pentru tine"??

faci analize?:)))))
se numesc statistici...:D
 

DeletedUser

se numesc analize , prietenul meu de 16 ani , asa se spune atunci cand faci o analiza a unui jucator :):):)
 

DeletedUser

din respect pentru unul din cei mai buni jucatori de triburi....pot sa iti spun draga tomaso ... ca aceasta a fost ultima mea postare... am un deosebit respect pentru unul din sefii tai , incat mi-as calca eu pe principii sa ma balacaresc cu tine .... spor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

sefii mei?
wooow...nu stiam ca am sefi...dar e ceva minunat...la 17 ani sa ai sef...

cu sotia mea nu ai vorbit?:D:D:D
 

DeletedUser8343

sefii mei?
wooow...nu stiam ca am sefi...dar e ceva minunat...la 17 ani sa ai sef...

cu sotia mea nu ai vorbit?:D:D:D

Afurisituleee :D:D:D am ras cu lacrimi la ultimile tale posturi...

@ Micuta sirena ..nu te supara ca te-a ironizat insa avea dreptate..Nu e TW stars ci TW stats..nu sunt analize ...sunt statistici ale jucatorilor, a situatiei lumilor din triburilor si asa mai departe :D:D:D
Acuma ..si a gresi e omeneste insa in loc sa iti accepti mai bine greseala si sa inveti din asta tu te superi? :confused: Eu zic ca n-ai de ce :p
 

DeletedUser8987

din respect pentru unul din cei mai buni jucatori de triburi....pot sa iti spun draga tomaso ... ca aceasta a fost ultima mea postare... am un deosebit respect pentru unul din sefii tai , incat mi-as calca eu pe principii sa ma balacaresc cu tine .... spor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

te-a facut de rusine cu twstars :)) poate vrei sa fi starleta p***o =)) , off iar ti-a zis-o tomaso
 

DeletedUser

Side 1: Scitii

Side 2: ANTS LS-AX

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 3
Diferență: 5

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 78,278
Tabăra 2: 24,846
Diferență: 53,432

image.php
 

DeletedUser

Afurisituleee :D:D:D am ras cu lacrimi la ultimile tale posturi...

@ Micuta sirena ..nu te supara ca te-a ironizat insa avea dreptate..Nu e TW stars ci TW stats..nu sunt analize ...sunt statistici ale jucatorilor, a situatiei lumilor din triburilor si asa mai departe :D:D:D
Acuma ..si a gresi e omeneste insa in loc sa iti accepti mai bine greseala si sa inveti din asta tu te superi? :confused: Eu zic ca n-ai de ce :p

desi imi esti simpatica:) berea bat-o vina:)
nu ai dreptate statisticile sunt menite sa fie analizate deci cand intri pe o statistica folosesti niste date pt o analiza:)
fanul tau de vineri seara:)
 

DeletedUser

desi imi esti simpatica:) berea bat-o vina:)
nu ai dreptate statisticile sunt menite sa fie analizate deci cand intri pe o statistica folosesti niste date pt o analiza:)
fanul tau de vineri seara:)

lasaa vrajealaaa...
eu am vazut'o prima data...e "rezervata":D:D:D
 

DeletedUser8343

desi imi esti simpatica:) berea bat-o vina:)

fanul tau de vineri seara:)

huh? :confused: care din ei? :D:D:D

Sincera sa fiu nu imi amintesc de nickul tau :confused:

Cat despre analize..cam aiurea exprimarea micii sirene :)
Adica.. una e cand zici analizele unui joc si alta cand spui a analiza un joc sau statisticile dintr-un joc, nu crezi? :p

lasaa vrajealaaa...
eu am vazut'o prima data...e "rezervata":D:D:D

Nu stiam ca-s "rezervata" ...:confused: Aflu si eu lucruri noi pe zi ce trece :D:D:D
 
Sus