Anunt circ

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2032

jihad ? :)) patriarh ? :)) cred ca e cazul sa o lasi mai moale cu triburile sa nu vina cumva baieti in alb sa te lege (doamne fereste)

baghera nu ve-ti face decat un singur lucru ne ajutati sa ne lasam :)) sau va ajutam sa va lasati
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3061

jihad ? :)) patriarh ? :)) cred ca e cazul sa o lasi mai moale cu triburile sa nu vina cumva baieti in alb sa te lege (doamne fereste)

baghera nu ve-ti face decat un singur lucru ne ajutati sa ne lasam :)) sau va ajutam sa va lasati



am impresia ca esti un pic obosit... sincer iti spun... cat despre a ne lasa noi am certitudinea totala ca esti foarte obosit....


oricum voi de la infintare si pana aucma ati jucam sims... cel (de fapt cea) mai mare jucatoare e ladygodzila.... sincer iti spun...

cat despre jihad... o sa te convingii si tu ca patriarhul nu minte niciodata...
 

DeletedUser

iar se aduna pe aici cei care vorbesc mai mult decat joaca....de fapt numi gura de ei ca altceva ..nimic....au mai fost ei si alti viteji de prin alte triburi care postau pe forum de aboseai citind numai si saracii din cauza unor razboaie cu circul au renutat la joc....ca aveau gura putin mai mare decat trebuia...si se credeau cei mai tari de pe harta ,....este doar un joc distrati-va...
 

DeletedUser

shukru
Senior Member

Vechi #23 Astăzi, 10:07:10 Sus
solomon ms de sprijin )
__________________


este bine ca cei din nippon va sprijina ca saracii cei din ry o dau din barci in barci .....pierd sate la greu...tineti-o tot asa...
 

DeletedUser32773

lanci spade arcasi, spionii)))))) cu turpe de atac.... :)))))

e o vorba la roamni unde nu este cap e vai de picioare... sukrule trebuie sa iti multumesc... veti lua 100-200-300 de sate... da pe urma ? vine jihadu peste voi, tu ai vazut ca patriarhu cand a zis ceva pana acuma asa a fost, de la finalul acetei saptamanii sa vezi surprizele...

Nu stiu cum se calculeaza.
Pot sa iti spun ca in medie au fost 6000 topoare / 2500 - 3000 cavalerie usoara / 300 de berbeci.
Nu cunosc algoritmul,...pentru ca as fi si eu curios s stiu cate am incasat.
 

DeletedUser3061

Nu stiu cum se calculeaza.
Pot sa iti spun ca in medie au fost 6000 topoare / 2500 - 3000 cavalerie usoara / 300 de berbeci.
Nu cunosc algoritmul,...pentru ca as fi si eu curios s stiu cate am incasat.

daca ai crescut 15.000.000 de puncte la aparatori insemna ca ai avut pe tine cam 750 de reale... daca nu ma insel eu ... calculezi ferma la 20.000... dupa care imparti si vezi exact cat iti da...
 

DeletedUser1136

dar ce, speri ca vor mai exista mult pe zona aia astfel incat sa mai poata declara ceva? :)

nu au ei tupeul sa rupa o alianta sau un pna pt ca ei nu au avut nici un razboi greu:) au preferat sa atace doar triburile care au cate 5 jucatori max in zona lor:) vom vedea ce vafi pana la sfarsit:D
 

DeletedUser2032

nu am avut .. dar vom avea un razboi greu cel mai bun sa castige ... sper culisele sa nu intre in joc :|
 

DeletedUser

ce tare .deja au calculat atacurile asupra mea din 23 ora 08:00 deci bv dar ce misto ca ataca numai baghera dupa conturile care le are ca siter ..si ma rog jucatori lor care numai joaca au ajuns cum era dst 50% inactivi si sunt conturi cu siter deci sunt oameni destepti in circ dar vad ca degeaba asculta unul care se crede zeu sau ma rog ...sa va spun pe cate conturi este el nu are rost ca se va simnti fustrat si mai ne declara vreo bomba
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Anuntul a fost facut, va rog sa infiintati tema dedicata acestui razboi daca veti crede de cuviinta. TOPIC INCHIS.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus