Anunt Circ

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser8678

baghera, lista aia a ta o fi adevarata, imi vad si numele meu pe acolo, insa sa stii ca eu am facut ceea ce am sustinut pe forum adica NU AM MAI CUMPARAT CP ... in schimb, da, am luat cateva sate de la noi din trib, dar nu cred ca alea 20 de comenzi pe care le-am dat sa trimit niste nobili au facut asa de multe valuri pe server ... sunt sigur ca se vede deja pe server ca este o activitate minima ... personal cred ca nici nu se poate activitate ZERO, insa daca am reusit noi toti sa coboram activitatea pe server de la 90% la numai 10% inseamna ca suntem mari ... ah, da, si am mai facut ceva, am crescut nivelul la niste cladiri, ca deh, am avut 100 de reale ieri de la un circar, e adevarat trimise inainte de protest, insa ce ai vrea sa stau cu zidul la nivel ZERO?
Asta e tot ce am facut eu pana acum, plus sa scriu pe aici ... asa ca PROTESTUL CONTINUA!!!
 

DeletedUser

pentru domnul baghera deci cum am mai precizat pe acel forum comun cu toate triburile deschis...
deci uite cum sta treaba am repetet chiar voiati atacat pana la 23:45 cu nobili iar de restu atacurilor numai vorbesc daca te vei uita pe tw vei vedea si asta de satele louate intre 00 si 01:00 ca ati louat sate si ereau la 49 min nobilu si 35 min nobilu asta nu intelegi tu dar asta e..cum zic si francezi astia c'est la vie
 

DeletedUser33624

nu mai are rost sa va contraziceti si certati....toti ati fost de acord sa nu cumparati pp,sa nu atacati, sa nu inobilati....toti ati fost de acord...restul nu mai conteaza...cine a facut asta indiferent de trib sau de motive sunt niste oameni slabi...oameni pt care jocul conteaza mai mult ca orice...puteti sa dai replay acestui mesaj cat vreti cei in cauza sau sa ma injurati sau sa faceti orice acesta este adevarul...toti cei care au incalcat regula propusa si acceptata la inceput sunt niste oameni slabi!!! niciodata nu ai sa poti face ceva in viatza(este ca si cu lasatul de fumat....m-am lasat dar asa la 1-2 zile mai fumez cate una:))...v-am dat un exemplu..pai ori deloc ori dai drumul...asa ati facut si voi....nu mai zic nimic pt ca nu are rost sa intru in polemica cu nimeni sau sa ma cert cu nimeni...luati-va de mana cu anumiti admini inapti care nu gandesc...si mergeti la plimbare...toti cei care au incalcat regula!!!
repet indiferent de trib sau nume...nu am stat sa ma uit cine a incalcat regula si cine nu..sunt sigur ca multi au o explicatie buna din punctul lor de vedere...dar de ce nu au zis de la inceput asa....,,sunt de acord cu protestul dar vedeti toti satele din zona x|y alea trebuie sa le iau si mai este jucatorul xxx pe sate pe zzz si alea trebuie sa le iau...stiti voi de ce...deci in principiu sunt de acord cu protestul..apropo mi se termina pp in 2 zile daca va mai fi neoie voi mai lua 3 zile dar dupaia nu mai iau....Protestul continua...,,
asa au facut multi...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3061

nu mai are rost sa va contraziceti si certati....toti ati fost de acord sa nu cumparati pp,sa nu atacati, sa nu inobilati....toti ati fost de acord...restul nu mai conteaza...cine a facut asta indiferent de trib sau de motive sunt niste oameni slabi...oameni pt care jocul conteaza mai mult ca orice...puteti sa dai replay acestui mesaj cat vreti cei in cauza sau sa ma injurati sau sa faceti orice acesta este adevarul...toti cei care au incalcat regula propusa si acceptata la inceput sunt niste oameni slabi!!! niciodata nu ai sa poti face ceva in viatza(este ca si cu lasatul de fumat....m-am lasat dar asa la 1-2 zile mai fumez cate una:))...v-am dat un exemplu..pai ori deloc ori dai drumul...asa ati facut si voi....nu mai zic nimic pt ca nu are rost sa intru in polemica cu nimeni sau sa ma cert cu nimeni...luati-va de mana cu anumiti admini inapti care nu gandesc...si mergeti la plimbare...toti cei care au incalcat regula!!!
repet indiferent de trib sau nume...nu am stat sa ma uit cine a incalcat regula si cine nu..sunt sigur ca multi au o explicatie buna din punctul lor de vedere...dar de ce nu au zis de la inceput asa....,,sunt de acord cu protestul dar vedeti toti satele din zona x|y alea trebuie sa le iau si mai este jucatorul xxx pe sate pe zzz si alea trebuie sa le iau...stiti voi de ce...deci in principiu sunt de acord cu protestul..apropo mi se termina pp in 2 zile daca va mai fi neoie voi mai lua 3 zile dar dupaia nu mai iau....Protestul continua...,,
asa au facut multi...



mai baieti eu am o singura intrebare la voi atat pentru ce protestati voi ? va rog mult de tot sa imi raspundeti si mie la aceasta intrebare....
 

DeletedUser

mai baieti eu am o singura intrebare la voi atat pentru ce protestati voi ? va rog mult de tot sa imi raspundeti si mie la aceasta intrebare....

pai e f simplu acu ** din pct meu de vedere:

1.pt scumpirea PP (nu vad de ce as da mai mult pt aceeasi marfa si iar nu vad rostu propriu-zis al scumpirii avand in vedere ca Innogames e in crestere continua!Are inflatia legatura cu jocu asta?!nu cred!E vorba doar de foamea de bani a unora!

2.pentru conditiile execrabile de joc!si aici ma refer la numeroase aspecte...de la abuzuri la laguri pe servere!sa stau 30 d min sa ma loghez..si intr-un final sa-mi dea timeout!Mai stie cineva cand a fost dat ultimu atac la secunda pe .ro ???

Apropos ce imbunatatire ati vazut ca s-a infaptuit de nu mai respectati protestul ??
 

DeletedUser3061

pai e f simplu acu ** din pct meu de vedere:

1.pt scumpirea PP (nu vad de ce as da mai mult pt aceeasi marfa si iar nu vad rostu propriu-zis al scumpirii avand in vedere ca Innogames e in crestere continua!Are inflatia legatura cu jocu asta?!nu cred!E vorba doar de foamea de bani a unora!

2.pentru conditiile execrabile de joc!si aici ma refer la numeroase aspecte...de la abuzuri la laguri pe servere!sa stau 30 d min sa ma loghez..si intr-un final sa-mi dea timeout!Mai stie cineva cand a fost dat ultimu atac la secunda pe .ro ???

Apropos ce imbunatatire ati vazut ca s-a infaptuit de nu mai respectati protestul ??



total eronat sefu.... acet protest a fost facut si inceput cu scopul de a avea si noi anumite facilitati daca acestia tot modicica pretul la pp.... asadar s-au considerat anumite lcururi pe care am dori sa le modificam .... nici decum pretul la puctele premium....

iar tu stii aceste lucruri foarte bine mai ales ca pe fostul forum comun aceste discutii au existat si acolo... deci va rog eu mult de tot nu o mai dati inainte cu scumpiera de PP....
 

DeletedUser3399

cine zice ca doar pentru facilitati in plus s-a inceput protestul ?
 

DeletedUser30606

Uxini

Luand in considerare ultimile evenimente din acest joc, conducerea tribului HD a hotarat sa puna in practica un protest spontan. Despre ce este vorba:

Pe o perioada nedeternimata pe lumea 1 sa inceteze toate razboaiele si nici un jucator sa nu mai cumpere puncte premium. Nu vom ataca, innobila, trimite mesaje, bate taleri, etc. Pentru asta avem nevoie de acordul tuturor conducatorilor/intemeietorilor de triburi de pe lumea 1.

"Cred ca avem o noua lupta de dus, una impotriva serverelor care nu functioneaza cu toate ca noi platim!"

In speranta ca putem trece peste orgoliile personale, din joc, astept confirmarea tuturor conducatorilor/intemeietorilor de triburi de pe L1 pentru a putea pune in functiune acest sistem!

In cazul in care vor exista triburi care nu vor fi de acord cu acest protest, tribul HD va avea peste 30.000 de sate parasite pe aprox 12 continente.

Sper sa intelegeti amploarea acestui protest
Va multumesc!

baghera, asta e primul post de pe topicul protest general, asta paote ca ai uita HD-ul a zis ca isi va da stergere cont, si si-a dat, deci mai sus cu cateva postari sau pe alta pagina unde de scandalizai tu cu ai tai ca de ce ne-am dat stergere si nu suntem solitari, vorbeai aiurea, iar portestul a fost anuntat in momentul in care s-a anuntat mascat scumpirea CP, deci iar vorbesti aiurea, caci daca nu era scumpirea nu mai era nici un protest, deci iti cam place sa vorbesti pe langa subiect si aiurea, asteptati 5 zile si o sa aveti e face cateva saptamani nici razboaie nu o sa mai aveti doar innobilari de sate de barbari, si nu numai tu (ca trib ma refer aici) ci toate triburile de pe lumea 1, vor avea o activitate crescanda si ce ve-ti face o sa cumparati CP, lucru pe care marea majoritae a spus ca nu il mai cumpara, dar cum cuvantul romanaului este egal cu 0, atunci SPOR la TREBA, noi barem am dovedit ca daca vorbim ceva aia si facem
 

DeletedUser

respect, pt ce ati facut, mie imi pare rau ca nu facea toata harta asa, sau ca nu ati ramas sa continuam joculk fara cp
 

DeletedUser30498

total eronat sefu.... acet protest a fost facut si inceput cu scopul de a avea si noi anumite facilitati daca acestia tot modicica pretul la pp.... asadar s-au considerat anumite lcururi pe care am dori sa le modificam .... nici decum pretul la puctele premium....

iar tu stii aceste lucruri foarte bine mai ales ca pe fostul forum comun aceste discutii au existat si acolo... deci va rog eu mult de tot nu o mai dati inainte cu scumpiera de PP....

andrei, aici tin sa te contrazic, a fost facut pentru stoparea scumpirii contului premium, nu pentru alte facilitati care nu sunt masurabile
 

DeletedUser8678

si eu am inteles ca in principal tot pentru stoparea scumpirii s-a inceput tot acest protest ...
 

DeletedUser

si eu am inteles ca in principal tot pentru stoparea scumpirii s-a inceput tot acest protest ...

pai asa si este.Transformarea PP si scumpirea lor in prealabil a fost factorul care a declansat protestul!Pana sa se trimita circulara aia nu s-a razvratit nimeni pe extern!
 

DeletedUser8678

banuiesc ca continua protestul, inca nu stiu ca cineva de la noi sa fie atacat de catre ei
 

DeletedUser

Inca o data vreau sa specific ca, TRIBUL CIRC va continua protestul initiat de cei din HD fara nici o discutie....

INsa datorita magariei pe careun jucator din REPB a facut in ziua de vineri/sambata si anume domnul mariusradu, care a manjit numele tribului circ nefiind in stare sa ne arate nici macar un raport plecat dupa ora 0:00:00din data de 2.04.2010, Conducerea tribului circ anunta ca acest jucator va fi atacat de intreg tribul circ, pana cand acesta isi va cere public scuze fata de acuzele pe care acesta le-a adus.


PROTESTUL CONTINUA

Mai baghera...daca ai deschis topicul asta spune macar la oameni cea spus omu ala despre tribul CIRC...ca sa poata oamenii sasi dea cu parerea despre ce sa intamplat...am vazut postarea domnului mariusradu care nu a demonstrat absolut nimic decat dar trebuie sa spui si tu ce a porumbei a scos din gura despre CIRC domnul mariusradu....cred ca e corect asa.
 

DeletedUser

deci domnilor dragi eu am spus asa,despre uni jucatori din tribul circ ca au facut cum au facut si au atacat di inaite cu 15 min de ziua 02/04/2010 si plus decand sa vorbit de pace eu unul nu am mai dat comenzi dar ei au trimes cat mai multe atacuri asta am spus iar, daca e nu intelege asta e problema lui iar dupa cum se stie oricum tribul circ este ........deci cred ca stiu foarte multi de ce sunt in stare si despre dragul lor de sate
 

DeletedUser8343

banuiesc ca continua protestul, inca nu stiu ca cineva de la noi sa fie atacat de catre ei

tribul circ ataca si in PNA ca se gasesc vreo doi mai viteji gen vale si tabalunga...(si aci vorbesc de cazul in care cei doi au atacat ROD in plin protest cica, nu mai vorbesc de incalcarea PNA-ului)
 

DeletedUser

tribul circ ataca si in PNA ca se gasesc vreo doi mai viteji gen vale si tabalunga...(si aci vorbesc de cazul in care cei doi au atacat ROD in plin protest cica, nu mai vorbesc de incalcarea PNA-ului)



stimata draga domnisoara/doamna am 3 probleme cu tine desi nu imi place sa scriu pe acest forum (chiar daca il citesc frecvent):
1.tu , daca accepti sa primesti la tine in trib conturi ca parmafm si ily fara sa stii istoria lor e problema ta. Vrei sa vezi toate rapoartele de pe satele pe care le-am luat sa vezi ca TOATE , ABSOLUT TOATE trupele sunt sprijin la ingerash33 si cristian07 din RY ? Imi dai msg prv in joc si ti le dau sa nu mai dai cu clantza pe aici fara sa ai habar.
2. eu nu protestez la nimic, daca tu o faci sa fii sanatoasa , pe mine nu ma intereseaza protestul nimanui pentru ca fiecare isi vede de treaba sa. Din partea mea eu am facut PNA cu intreg tribul ROD fara nicio problema dar nu si cu contul refugiatului parmafm si contul "ascuns" cica al celor din RY ily17. Uita-te un pic pe twstats si vezi cine s-a ocupat de innobilarea acestui cont.
3. destepti/destepte ca voi vad o groaza prin posturile de pe acest forum extern dar in joc sunteti nuli.

Multe succesuri iti doresc!!
 

DeletedUser8343

stimata draga domnisoara/doamna am 3 probleme cu tine desi nu imi place sa scriu pe acest forum (chiar daca il citesc frecvent):
1.tu , daca accepti sa primesti la tine in trib conturi ca parmafm si ily fara sa stii istoria lor e problema ta. Vrei sa vezi toate rapoartele de pe satele pe care le-am luat sa vezi ca TOATE , ABSOLUT TOATE trupele sunt sprijin la ingerash33 si cristian07 din RY ? Imi dai msg prv in joc si ti le dau sa nu mai dai cu clantza pe aici fara sa ai habar.
2. eu nu protestez la nimic, daca tu o faci sa fii sanatoasa , pe mine nu ma intereseaza protestul nimanui pentru ca fiecare isi vede de treaba sa. Din partea mea eu am facut PNA cu intreg tribul ROD fara nicio problema dar nu si cu contul refugiatului parmafm si contul "ascuns" cica al celor din RY ily17. Uita-te un pic pe twstats si vezi cine s-a ocupat de innobilarea acestui cont.
3. destepti/destepte ca voi vad o groaza prin posturile de pe acest forum extern dar in joc sunteti nuli.

Multe succesuri iti doresc!!

Din partea unuia ca tine nici nu ma asteptam la alt raspuns ori la alta mentalitate si sincera sa fiu de-aia te-am si ignorat in joc si am luat legatura direct cu baghe pentru ce te-apucasei sa faci.
Faptul ca parma si ily au venit in ROD a fost cu acordul liderului tau peste cuvantul caruia ai trecut tu de mai multe ori si chiar ma mir ca ii cam permite unuia ca tine sa faca ce vrea.
Nu stau sa ma cobor la nivelul tau pentru ca nu meriti si n-am chef sa ma balacaresc pe-aici pe forum cu tine.
Satele de care spui ca au fost inobilate de ingerash33 au fost cedate de proprietara contului care sincera sa fiu avea dreptul la momentul ala sa faca ce voia cu satele ei. Cand baghe mi-a sesizat ca e deranjat de acest aspect am interzis ca cineva din ry sa mai inobileze acele sate si poti observa ca inobilarea s-a oprit inca de la inceputul lui februarie.
Nu stiu cata vitejie ai demonstrat tu pe joc si ce-ai facut atat de special ori de ii poti cataloga pe altii cu care nu ai venit in contact drept "nuli" dar din respect pentru intelegerea avuta cu baghera ma abtin sa mai spun altceva.
Mult succes si un joc placut.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15975

Doamne, ce balacareala, ce jeg... Multi au resit zilele astea sa demonstreze marele caracter din dotare.

Imi permit o intrebare catre conducatorii tribului CIRC - daca tot continuati protestul, dar nu in termenii stabiliti - imi puteti spune care este forma de protest adoptata? Adica ce se face si nu se face?

Si am rugamintea sa raspundeti simplu, sincer si in limba romana (pentru cei care sunt obisnuiti sa scrie a la Vanghelie). Multumesc!
 
Sus