Anunt Circ

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser1136

Din partea unuia ca tine nici nu ma asteptam la alt raspuns ori la alta mentalitate si sincera sa fiu de-aia te-am si ignorat in joc si am luat legatura direct cu baghe pentru ce te-apucasei sa faci.
Faptul ca parma si ily au venit in ROD a fost cu acordul liderului tau peste cuvantul caruia ai trecut tu de mai multe ori si chiar ma mir ca ii cam permite unuia ca tine sa faca ce vrea.
Nu stau sa ma cobor la nivelul tau pentru ca nu meriti si n-am chef sa ma balacaresc pe-aici pe forum cu tine.
Satele de care spui ca au fost inobilate de ingerash33 au fost cedate de proprietara contului care sincera sa fiu avea dreptul la momentul ala sa faca ce voia cu satele ei. Cand baghe mi-a sesizat ca e deranjat de acest aspect am interzis ca cineva din ry sa mai inobileze acele sate si poti observa ca inobilarea s-a oprit inca de la inceputul lui februarie.
Nu stiu cata vitejie ai demonstrat tu pe joc si ce-ai facut atat de special ori de ii poti cataloga pe altii cu care nu ai venit in contact drept "nuli" dar din respect pentru intelegerea avuta cu baghera ma abtin sa mai spun altceva.
Mult succes si un joc placut.

Din cate vad vale spune ca cei doi au sprijin la RY!!! Te rog sa comentezi acest aspect nu doar ce iti convine tie!
 

DeletedUser8343

Din cate vad vale spune ca cei doi au sprijin la RY!!! Te rog sa comentezi acest aspect nu doar ce iti convine tie!
comentariile poti sa i le ceri si lui baghe cu care am discutat atat eu cat si parma. nu cred ca are rost sa mai facem offtopic pe aici de pomana. daca vrei mutam discutia in joc si ne auzim acolo pentru orice alte lamuriri suplimentare.
 

DeletedUser

comentariile poti sa i le ceri si lui baghe cu care am discutat atat eu cat si parma. nu cred ca are rost sa mai facem offtopic pe aici de pomana. daca vrei mutam discutia in joc si ne auzim acolo pentru orice alte lamuriri suplimentare.

Draga mea daca vrei sa te faci de cacao in fata tuturor nu ai decat.

1.A luat parmafm legatura cu baghe prin telefon ca era disperat ca l-am prins noi in "fapt" si ca pierde contul ily17. Asa reactioneaza un om care se simte cu musca pe caciula.
2.Stai linistita ca si baghe stie despre ce e vorba , nu e nevoie sa imi dea el acordul, stie si el despre ce e vorba in cauza acelor conturi.
3.Ca sa te cobori tu la nivelul meu ti-ar mai trebui inca vreo 7-8 ani de scoala de aici inainte. Nu cred ca ai scoala tu, cate vacante am eu.
4.De ce a fost nevoie sa tolerati innobilarea unui cont de nu stiu cate milioane pana la sesizarea lui baghera (problema pe care de fapt eu i-o sesizasem) si nu ati stopat-o dinainte ?
5.Spune te rog aici motivele pentru care toate trupele contului ily erau la RY.
6.Iti mai reamintesc inca o data in cazul in care este nevoie : noi nu am atacat ROD , nu aveam de ce . Avem ceva cu acele conturi despre care iti vorbesc. In rest totul e bine. Daca reusesti sa pricepi asta e mare lucru.

Numai bine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu stiu cata vitejie ai demonstrat tu pe joc si ce-ai facut atat de special ori de ii poti cataloga pe altii cu care nu ai venit in contact drept "nuli" dar din respect pentru intelegerea avuta cu baghera ma abtin sa mai spun altceva.
Mult succes si un joc placut.

Cand ma refer la nulitatea unui jucator am aceste argumente :

1.Inamici învinşi
Ca agresor
457 Ingerasa 3,44 Mio.

2.Inamici învinşi
Ca apărător
369 Ingerasa 3,53 Mio.

Pe mine aceste statistici ma fac sa spun despre un jucator ca e nul si nu are nicio activitate concreta in acest joc.
 

DeletedUser

ce asemanare intre ingerash33 si ingerasa......or avea acelasi propietar conturile astea?
si ce tot ne amenintzi ca ne spui lu baghera?:))..parca suntem la gradinitza ..poate vrei sa ii cerem noi lu baghera ca pt mentinerea pna cu rodul sa va ceara sitter la toate conturile din rod si sa vezi atunci veselie..:D...asa ca ciocu mic si joc de glezne:))..si daca suntem asa praf ce va impiedica sa ne atacati ..uite ies si eu si vale din circ si atacatine ..sa vedem va tine?:))..ori aici ne place sa ne dam zmei si in joc cedam sate la adversari ca sa nu ne atace?:))
 

DeletedUser8106

sa nu uitam...

am rabufnit eu pe forum impotriva ....acces,server,etc, joc triburi.
a preluat uxini si a dezvoltat...cu protest ptr mod de acces si crestere cost premium.


dupa asta au postat multi cu multe variante.inca mai sunt jucatori care au variante de protest.

totul e bine...mai putin..conditiile/costul in care avem acces la joc.
din cauza asta..toti avem ceva de spus/comentat.


doar daca ne limitam la minimul de protest(calitate furnizata raportata la pret) cred ca e bine.


in rest pot fi multe comentarii....oferte de jocuri online sunt suficiente,unele chiar mai bune.

partea buna e ca.. .am legat ceva prietenii(chiar cu dusmanii),unii spun socializare,si cam asta ne retine pe joc.

in final..si jocul asta este o afacere...cine vrea poate participa

nu este aici chiar locul unde sa postez..dar cei care ma cunosc or sa ma ierte.miroase a off topik.


sunt foarte multe argumente care contrazic cele postate mai sus.nu vreau sa dau exemple.cine vrea sa fie corect are la dispozitie TWSTATS.cam toti(si spun toti) cei care se pling de lipsa fair play sunt cu incalcari de angajamente .....hai sa ne uitam la altii..e mai usor asa.
consultati si ...am dreptate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8343

ce asemanare intre ingerash33 si ingerasa......or avea acelasi propietar conturile astea?
si ce tot ne amenintzi ca ne spui lu baghera?:))..parca suntem la gradinitza ..poate vrei sa ii cerem noi lu baghera ca pt mentinerea pna cu rodul sa va ceara sitter la toate conturile din rod si sa vezi atunci veselie..:D...asa ca ciocu mic si joc de glezne:))..si daca suntem asa praf ce va impiedica sa ne atacati ..uite ies si eu si vale din circ si atacatine ..sa vedem va tine?:))..ori aici ne place sa ne dam zmei si in joc cedam sate la adversari ca sa nu ne atace?:))

Ies parma si ily din rod si voi doi din circ si haideti sa vedem, va tine?! :))
hai ca tu ai lansat provocarea!
va dam doua saptamani sa se refaca vale dupa ce i-a facut contul praf ingerash33 si dupa ne jucam, ce ziceti, va tine? :p

ps: cat despre asemanari... tot ce e posibil dragul meu! ai indoieli, apeleaza cu incredere la sistemul de suport.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

va dam doua saptamani sa se refaca vale dupa ce i-a facut contul praf ingerash33 si dupa ne jucam, ce ziceti, va tine? :p

Tu cred ca ai impresii artistice ca mi-a facut mie cineva ceva. Eu unul nu am nimic , pot sa te asigur de asta. Mai ales de pe urma lui ingerash33 care ma ataca noaptea fara berbeci. Poate doar ca mi-am rupt eu niste atac pe ea dar doar cateva sate in rest sunt bine.

Cat despre a iesi din circ si a lupta contra lui parmafm as face-o oricand daca ar fi corecta lupta. L-as scoate in 2-3 saptamani de pe harta daca ar fi doar intre noi 2 . Dar cum nu poate garanta nimeni o asa lupta corecta nu are sens sa mergem mai departe. Asa ca ne vedem de treburile noastre mai departe. Ily a platit, parma va plati si el asa cum a mai facut-o si toata lumea e bine si fericita. Rod-ul tace si inghite pe harta ca de obicei ( pelerina buna pt vremuri grele ) si tolereaza jucatorii refugiati. DE CE ? NU AM IDEE. Poate doar asa se pot face interesanti in joc , ca de altfel si cu gargara pe acest forum extern.

Toate bune!
 

DeletedUser

ce tot delirezi cu ily acolo..ily sa lasat de ani de zile si nu cred ca e unul dintre voi care sa fi vorbit anul asta, si pt cultura voastra generala eu am ** de craciun cu ea si pot sa o sun oricand [edit]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vale si tabalunga..asta este doar pt voi doi..sunteti ultimii oameni care ar trebuii sa deschideti gura despre caracterul unui om..vale..am crezut candva ca esti om..am crezut vorbele tale..te-am ajutat si am colaborat cu tine..pana la urma am inteles plecarea ta in circ..cu toate ca a fost un gest lash..tu ce ai facut?ai inceput sa ataci fostii colegi..lucru pe care ai promis ca nu-l faci..ai inceput sa schimbi numele satelor numai ca sa ma jignesti..sa ma jignesti in fatza tuturor...uitand noptile cand erai plecat si iti stateam pe cont sa-ti scot atacurile..luand inapoi pt tine satele pierdute..sa arunci cu mizerii in mine..numai pt ca nu ti-am dat sate de la ily cand erai in circ..si tot nu te-am atacat.. nu te da mare razboinic..satele pe care le ai luate cat erai in ykz..le-ai luat datorita celor pe care ii injuri acum..tu dai atac doar daca satele sunt goale..altii le golesc pt tine..tu trimiti doar nobilii..mi-ai promis ceva cand ai plecat..inca astept..dar se pare ca cel care s-a facut de ras ai fost tu..asa cum ti-ai batut joc de mine vorbind cu toti..ca ce o sa-mi faci tu mie..mai lasa vrajeala ca nu tine..modul infect cum ai vorbit la adresa mea..cum ma jigneai ..asta arata ce fel de om esti..
iar tu tabalunga..tu..esti chiar un mare nimik in fatza tuturor..macar cu vale ai ce discuta..cu tine...un mare zero barat...pe timp de pace atacati un cont..indiferent din ce trib este..ce tari sunteti voi..
baghera a permis plecarea in rod a contului ily..in schimb a 100de sate in k46..sate care tot de la ily erau in mare parte..si promisiunea ca nu este atacat contul..de minciuni si vrajeli sunt satula..si voi ati aratat ce fel de oameni sunteti....baghe..daca tu stii ce fac astia si au aprobarea ta..sincer..m-ai dezamagit..stii bine ca eu nu scriu pe aici..dar de vorbit noi doi am vorbit..se pare ca aparentzele inseala..este adevarat ca in dragoste si razboi orice este permis..dar era o pace pe care si voi ati acceptat-o indiferent din ce trib facea parte cel atacat ..asta arata ce inseamna cuvantul unui conducator de trib..ca daca el accepta si face asta..de la restu..nici nu mai avem pretentii..
..si nu-i singurul cont atacat de voi pe timp de pace..iar acum contul este in ry..de ce este atacat?cat timp este pace intre triburi??
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce a platit ily vale?ca ai atacat satele goale??vrei rapoartele?marele luptator ..tu si becali..mai..in locul tau as tacea..ca iar ma superi..si stii bine ce ai patit cand ai facut asta..
 

DeletedUser

pai cine ia golit satele?..:))..nu erau trupele la tine in sate?..:))..va dati singuri de gol:))
beatle nu pot ma sa o sun asa mereu p ily e femeie maritata ma..:p:))
si draga mea ingerash chiar sunt un nimik dar nun nimik care va arde in joc..:p:))...nu delireaza ca tine pe aici:)) si uitate ca esti la 90 de pozitii in urma mea la activitatea in joc si ai sate triplu fatza de mine, si recunos public ca sunt un mare nimik ca ti-am luat apararea in fatza lu vale si tie si lu cristian07 si voi niste parsivi/ aproape un an de zile nu am mai facut nimik in triburile si nu am atacat niciun jucator din ry pana te-ai hoatarat tu sa dai zvonuri ca am cedat contul si au inceput sa ma atace toti maimutoii:)) si tin sa iti reamintesc ca tribul ry pe care acum sincer ma bucur ca lam parasit mi-a luat 50 de sate pe care puteam sa cer sprjin in circ sa le apar dar am crezut in voi si mati ars ca parsivii, dar ghinion de nesansa acum a sosit momentul in care o sa platiti:p si o sa va fac sa platiti fara alifie:)), nu stiu cum sunt eu daca sunt un mare nimik...tu ce esti? ai furat contul lu matizu si dupa ai bagat strambe la admini sa il stearga de frica ca daca revenea matizu erai tu atacata ca el se intelegea bine cu mine si vale si asa ai mai castigat timp cu satele de barbari si totodata ry a pierdut k47 care e posibil sa fie si din cauza ta care mai mult ca sigur te-ai milogit de baghera asemeni prietenului tau parma ca ii dati contu lu matizu ca sa nu te atace, contu lu ily la fel trebuia impartit in trib si nu ai dat nimanui sate il tot lauzi pe parma care a cedat sate sa nu mai fie atacat si ma numesti pe mine tradator cu cine vrei sa joc cu de-ai de tine si parma??:)), elite la fel a patit pierdea noptile ca sa freci tu cu parma duda pana i sa pus pata si a renuntzat, comyro a plecat tot din cauza ta si a lui parma din ykz, si ca sa vezi ca nu am plecat de frica circarilor promit solem in fatza tutturor jucatorilor din acest joc ca am sa ma intorc in ry daca vei fi data afara din acest trib si fugarita la marginea hartii:D unde oricum vei ajunge asa ca stimati conducatori ry scoateti asemenea specimene din trib care va duc de rapa..:p...cred ca e cazul sa ma opresc aici desi mai sunt atatea de spus:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

in primul rand te rog fa-ti un control la cap..eu nu m-am milogit de baghera cu absolut nimik..il poti intreba.. daca tu si vale ati fugit in circ pt ca erati atacati..la primul val mai serios de atacuri te-ai carat..eu cu comyro nu am avut nimik..nici macar nu ne cunosteam din joc..cred ca am vorbit cu el abia cand a ajuns in sof..contul lui elite..poti vorbi singur cu elite ce s-a intamplat cu el..pt ca elite joaca..iar de matizu..tu nu vorbi ca vorbesti aiurea ..tu ai fost principalul motiv pt care a fost blocat contul..prima oara l-a blocat vale..apoi a fost blocat din cauza ta..iar eu nu am ** cu nimeni pt acel cont..poti intreba tu sau cine vrei daca am ** eu cu vreun admin..iar despre activitatea ta..ma faci sa rad..cand erai activ?cand stateai o zi pe cont si 2-3 erai plecat??ai uitat ca tot eu ti-am tinut atata timp contul??atunci eram buna..ce sa-ti zic..mi-e sila de tine..sincer..de minciunile si laturile pe care le arunci..tu singur ai spus ca te lasi..de atatea ori..zi cand te-am atacat eu pe tine??daca te atacam nu mai erai acum in k47..ca ai satele varza de cand te stiu..ai ras mereu de mine..dar mai ai pana ajungi la nivelul meu..si nu ma refer la joc..si te rog..spune un singur jucator..din ry..din ykz..sau din circ..care te respecta..macar unul..si nu spune vale..ca el nu da 2 bani pe tine..apoi vi tu si spui ca ma muti la marginea hartii..eu mi-am respectat colegii cat si dusmanii..poti intreba cativa din noii tai colegi din circ..cu care ** si pe mess ..sa fi om este lucru mare..pacat ca tu nu o sa stii asta niciodata..respectul se castiga..nu santajand colegii ca daca nu voteaza un anumit partid pleci din trib..sau si asta-i o minciuna??sau cand erai primit inapoi in ry de mila..sau sa faca cei din jur mishto de tine..si stai linistit taba..inca nu ai fost tinta..dar..cred ca urmezi..sa-i spui lui matizu sa-ti multumeasca..ca are de ce..la tine sunt satele lui..poate i le inapoiezi tu si colegii tai din circ..si tine minte un lucru..ai atacat pe timp de pace intre triburi..si ai atacat acum un jucator ry..nu unul din rod..satele lui ily erau goale pt ca trebuia inobilat ..nu pt ca ii trebuiau cuiva trupele alea..oricum..este ultimul meu raspuns pt tine aici..nu meriti nimik..
..si..nu stiu cine te vrea pe tine in ry..ca in afara de mine si cristian..nimeni nu dadea 2 bani pe tine..te astept sa ma fugaresti..asta-i un simplu joc..dar prieteniile raman..tu nu ai de unde stii..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8678

cred ca este cazul sa stim si noi cine ataca din CIRC pe timp de pace ca sa le intoarcem favorurile ... nu de alta dar asemenea specimene ar trebui eliminate
 

DeletedUser

beatle stai sa ajung in k48 si nu o sa mai ai timp sa bazaii p aici..:)):p
cand am plecat in circ erau pe 70 la activitate in joci:D. ingerash33 intra pe twstats.ro si verifica ca sa iti dezvolti cultura generala in acest joc mai mult decat atat vale e primul la aparator din toata lumea 1, te pomenesti ca a ajuns acolo ca lai atacat tu noaptea fara berbeci:)):D, iar satele lu ily erau goale ca sa fie inobilat dar trupele erau la tine de ce nu spui asta????? daca era inobilat puteau fi trimise in satele de langa nu in sate la 10 ore distantza cine sa faca misto de mine???? asta chiar e cea mai mare aberatie uiti:)) si sa scrie frate aici cei care au fost santajati de mine ca sa le platesc daune morale poate au ramas traumatizati=)) in vedere asta tu cred ca ar trebuii sa iti faci control, iar eu ca bun prieten ma angajez sa iti platesc spitalizarea caci sigur dupa control vei fi internata=))p.s. cand mai postezi asemenea aberatii p aici mai intai stergete la guritza ca te murdaresti de ceva maro:))
era sa uit cel mai important lucru intre mine si cei din ry care mau atacat nu va fii niciodata pace :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

DA DA DA DA DA DA , CE MUUULT IMI PLACE !!!!
De mult timp nu mai citisem un post al femeii nemaritate si dau din coada ca am ocazia sa o fac si mai ales SA II RAAAASPUND... :)
Ca sa iti poti permite tu sa vorbesti despre caracterul meu , care ti-am fost idol si poate inca iti mai sunt =)) ar trebui sa treci inainte pe la Patriarh , sa bagi capul sub sutana si sa te spovedeasca de pacatele pe care le-ai facut in acest joc . Ai gresit intentionat (ca sa fiu elegant) nu atat fata de mine si taba ci fata de toti colegii pe care ii minti ordinar zi de zi si ii pui sa faca ce vrei tu desi sunt numai dobitocenii. ex : ma atacai pe un sat , iti murea tot fara dai zidu jos si mai puneai inca vreo 3-4 insi sa ma atace pe acelasi sat desi nu aveau nicio sansa. etc etc
Tu personal nu m-ai ajutat cu absolut nimic in acest joc din 2 motive : Pe de-o parte ca nu stii sa il joci si pe cealalta parte pt ca tot ceea ce imi reprosezi tu e ca mi-ai stat sitter de cateva ori , lucru care l-ar fi facut altcineva daca nu erai tu. Eu nu am reprosat nimanui ca i-am stat sitter , poate si la tine am stat , pentru ca mi se pare un lucru firesc.
Acum sa trecem la lucruri mai la obiect despre persoana ta si modul miselesc in care actionezi fara sa ai vreo valoare morala. Contul matizu a disparut numai si numai din cauza ta pt ca tu l-ai furat. Am ** cu matizu de mai multe ori la telefon si mi-a spus in mod clar ca l-ai sunat , erai disperata ca de obicei ca vrei contul neaparat cu parola si user si ti le-a dat el fiind intr-o situatie materiala f dificila pe atunci. Le-ai luat si ti-ai batut joc de acel cont pana la disparitie. Acelasi lucru l-ai facut si cu contul ily17 dar de aceasta data impreuna cu amicul tau parmafm. E drept ca v-a reusit mai bine cu ily pe care l-ati innobilat aproape tot cate 3 mil pct fiecare dar cu matizu nu v-a mai reusit kiar asa desi daca ajungea in CIRC asa cum trebuia erai de mult scoasa din zona. As mai putea sa iti mai spun alte 2 persoane cu care la fel ai procedat , le-ai sunat pt a te milogi sa iti dea parola sa faci tu ce vrei cu conturile dar nu mai are sens sa detaliez pt ca oricum e evident cu ce te ocupi tu. Se vede la ce ai innobilat pana acum.
Tu crezi ca mi-ai facut mie ceva dar esti dusa rau cu pluta. Eu nu te atac pt ca nu esti un pericol pt mine , daca as face-o ai zbura dar pozitia ta pe harta nu reprezinta un interes pt tribul CIRC momentan. Cand iti va veni randul vei plati cu varf si indesat. Ai ajuns sa imi spui tu mie ca eu doar dau cu nobili. Am murit de ras cand am vazut . Pai ma ingerash ma , tu nu iti imaginezi ca te-ai umilit in ultimul hal cu putinta cand ai spus asta pe forumul extern ? Aici , slava Domnului , sunt si oameni care stiu sa joace si se uit si ei pe statistici. Eu , nr.1 la inamici invinsi pe L1 cum as fi putut ajunge acolo daca doar dadeam cu nobili. Te-ai facut de ras in ultimul hal , imi vine sa iti plang de mila.
Singurul lucru pe care stii sa il faci in acest joc e sa pacalesti diversi membri slabi de inger si recunosc ca de cele mai multe ori iti iese. Aduti aminte cum te milogeai de mine in ultimul hal cu putinta sa nu plec in CIRC dupa care ai atatat toata lumea sa ma atace. Mi-ai facut un bine pt ca am avut distractie la maxim si sate am pierdut doar cand nu am putut fi on.SI INCA O DATA : EU NU AM ATACAT ABSOLUT NICIUN MEMBRU RY pana la 1 raid asupra mea cand am hotarat sa nu mai tin cont decat cu cateva exceptii.
As vrea sa iti mai spun ca am facut caterinca de tine pt ca esti genul de persoana de care merita sa faci caterinca. Eu am jucat tot timpul acest joc si pt caterinca si aici tabalunga e maestru , cu el mereu am un zambet asigurat. Aceleasi lucruri le-am intalnit si la toti membrii CIRC pe care i-am cunoscut asa ca "seriozitatea" pe care tu mereu o imputi nu prea isi gaseste locul intre amici de pe un joc online.

IN final iti doresc sa iti gasesti un barbat cat mai repede cu putinta pt ca altfel mi-e frica ce s-ar putea intampla cu tine. Trebuie sa existe si masculul feroce care sa te potoleasca !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dar nu e nevoie de barbat frate sunt in magazinele specializate niste obiecte care bat de departe cel mai viril barbat=))...mai mult decat asta ce barbat vezi tu ca ar accepta sa stea cu o femeie cu un asemenea caracter?????
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3061

in primul rand te rog fa-ti un control la cap..eu nu m-am milogit de baghera cu absolut nimik..il poti intreba.. daca tu si vale ati fugit in circ pt ca erati atacati..la primul val mai serios de atacuri te-ai carat..eu cu comyro nu am avut nimik..nici macar nu ne cunosteam din joc..cred ca am vorbit cu el abia cand a ajuns in sof..contul lui elite..poti vorbi singur cu elite ce s-a intamplat cu el..pt ca elite joaca..iar de matizu..tu nu vorbi ca vorbesti aiurea ..tu ai fost principalul motiv pt care a fost blocat contul..prima oara l-a blocat vale..apoi a fost blocat din cauza ta..iar eu nu am ** cu nimeni pt acel cont..poti intreba tu sau cine vrei daca am ** eu cu vreun admin..iar despre activitatea ta..ma faci sa rad..cand erai activ?cand stateai o zi pe cont si 2-3 erai plecat??ai uitat ca tot eu ti-am tinut atata timp contul??atunci eram buna..ce sa-ti zic..mi-e sila de tine..sincer..de minciunile si laturile pe care le arunci..tu singur ai spus ca te lasi..de atatea ori..zi cand te-am atacat eu pe tine??daca te atacam nu mai erai acum in k47..ca ai satele varza de cand te stiu..ai ras mereu de mine..dar mai ai pana ajungi la nivelul meu..si nu ma refer la joc..si te rog..spune un singur jucator..din ry..din ykz..sau din circ..care te respecta..macar unul..si nu spune vale..ca el nu da 2 bani pe tine..apoi vi tu si spui ca ma muti la marginea hartii..eu mi-am respectat colegii cat si dusmanii..poti intreba cativa din noii tai colegi din circ..cu care ** si pe mess ..sa fi om este lucru mare..pacat ca tu nu o sa stii asta niciodata..respectul se castiga..nu santajand colegii ca daca nu voteaza un anumit partid pleci din trib..sau si asta-i o minciuna??sau cand erai primit inapoi in ry de mila..sau sa faca cei din jur mishto de tine..si stai linistit taba..inca nu ai fost tinta..dar..cred ca urmezi..sa-i spui lui matizu sa-ti multumeasca..ca are de ce..la tine sunt satele lui..poate i le inapoiezi tu si colegii tai din circ..si tine minte un lucru..ai atacat pe timp de pace intre triburi..si ai atacat acum un jucator ry..nu unul din rod..satele lui ily erau goale pt ca trebuia inobilat ..nu pt ca ii trebuiau cuiva trupele alea..oricum..este ultimul meu raspuns pt tine aici..nu meriti nimik..
..si..nu stiu cine te vrea pe tine in ry..ca in afara de mine si cristian..nimeni nu dadea 2 bani pe tine..te astept sa ma fugaresti..asta-i un simplu joc..dar prieteniile raman..tu nu ai de unde stii..





ma vad un pic nevoit sa intervin in aceasta disputa in 3 pe care o purtati ma uit un pic atent si vad ca si miezul de bitter apar al 4-lea.....

deci sa le luam pe rand: sambata desi eram mahmur am ** cu parma la elefon ca vezi domne ataca vale si cu taba contul lui ily si ca el vrea sa il inobileze i-am zis foarte clar de atunci sa rezolve prob intre el vale si taba.....

Bun ajungem la urmatorul moment in care eu ii trimit lui parma un raport ca imi era lene sa le trimit pe toate... cu trupe trimise de jucatorul ILY care era in ROD pe sate din RY cu care noi eram in razboi... acele sate de exemplu erau de prin K57.... mai exact satele lui cristiano... acuma vin si eu si pun o intrebare de baraj voi tamam acolo ati gasit sa trimiteti trupele?

acuma a doua problma este aceea ca voi pana in februarie ati inobilat in nesitre de la ROD, de pe contul lui ILY17.... deabia in momentul in care i-am zis lui ingerasa ca daca mai ia un sat din rod incepem razboiul v-ati potolit.

eu cred ca este mult mai bine si mult mai corect sa va vedeti de triburile in care va aflati, iar pentru tine ingerasha33 CONTUL VALE SI TABALUNGA SUNT MEMBRI CIRC, nu trebuie sa le iau eu apararea sau ceva ca sunt baieti mari si pe deasupra si vaccinati... te rog sa imi spui si mie cum dracu ai gasit tu sa golesti satele tamam in K57?

acuma pentru domnul better... mai coane tu incepi sa vorbesti mult si fara rost si te asigura patriarhu uite de acuma ca esti urmatoarea tinta tot vii aici si incerci sa aburesti lumea... dar de ce nu le zici la oameni de pactul facut cu NWO aia sa rezerve sate si voi sa le luati ? ai .... iti e jena nu ....

vreti razboi nici un fel de problema oricand cu cea mai mare placere....basca pe deasupra inca o data ne doveditii noua tuturor cat de ahtiathi dupa pct sunteti ...insa nu este nici o problema toate au o rezolvare....

INGERASHA33 - uite ca sunt baiat bun am sa iti zic doar atat vezi ca conform regulamentului nu ai voie decat cu un singur cont..... daca ai 2 sau mai multe esti multiaccount iar acest lcuru din cate stiu eu se pedepseste... acuma sunt curios daca se pedepseste si in RY .... stie toata lumea deja anumite lucruri pe care nu este nevoie sa le exemplific eu acuma aici....

Acuma sa revenim Duminica cand am ajuns acasa si am luat raportele m-am crucit cand am vazut ca trupeele de pe contul ily17 erau trimise la peste 5-10 ore fata de satul din care plecasera... atunci i-am dat mana libera lui vale si lui taba... si uite ca nu am gresit contul imediat s-a mutat din ROD IN RY... avand in vedere aceasta situatie in care ingerasa mi-aspus clar ca acela este cont ROD si nu RY va anunt de pe acuma ca vom mai analiza inca o data posibilitatea de a avea PNA sau alianta cu tribul ROD ... cat despre alianta dintre RY si CIrc... odata ce ati recrutat membri din REPB cred ca aceasta s-a terminat in mod oficial gresesc eu cumva?
 

DeletedUser8678

baghera2005 a spus:
acuma pentru domnul better... mai coane tu incepi sa vorbesti mult si fara rost si te asigura patriarhu uite de acuma ca esti urmatoarea tinta tot vii aici si incerci sa aburesti lumea... dar de ce nu le zici la oameni de pactul facut cu NWO aia sa rezerve sate si voi sa le luati ? ai .... iti e jena nu ....
QUOTE]

mestere, te-am mai rugat sa nu-mi mai pocesti nick-ul ... apoi, de ce spui ca vorbesc fara rost? Adica poate sa vina domnul x ala si sa faca misto de fuziunile tribului RY dar eu nu pot sa spun ca si voi ati luat tot ALight-ul la voi plus academia lui CD? Toti facem fuziuni, asta-i viata ...
Punctul doi: eu nu stiu nimic de pactul cu NWO ... iar de azi promit sa nu va mai aburesc pe aici, ca vad ca nu stiti de cat sa faceti misto, foarte rar raspundeti la obiect, asa ca mi s-a cam facut lehamite ... te salut patriarhule, si sa ne vedem la bere ...
Ah, sa nu uit: nu mai pacali pe ingerash ca te atac ... eu respect pacea, atata timp cat o mai tine ...
 
Sus