Anunt I.G.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Din data de 09.04.2010 sa infiintat tribul Inglourios Basterds, format din fosti membrii HD, care nu sau lasat de joc si au decis sa continue telurile si idelurile HDiste.

Spor la joc tuturor!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ma corectez din nou, asa se scrie, cum am scris initial, Basterds :p...stii noi dupa film ne'am inspirat...si de aceea il scriem asa:p
 

DeletedUser

In engleza se scrie Inglorious Bastards.
In fine, puteti pune orice nume doriti la trib :D.
 

DeletedUser

In engleza se scrie Inglorious Bastards.
In fine, puteti pune orice nume doriti la trib :D.

titlul filmului este cu "basterds" ..nu stiu exact de ce...si nici nu stiu *** e corect din pct de ved gramatical insa daca ei s-au inspirat de acolo e corect ca si idee!:)bafta cu noul trib!
 

DeletedUser

Eu de unde l-am descarcat era cum am scris eu si am mai vazut si in alte parti la fel :D.


IG va avea razboi cu SOF ?
 

DeletedUser

Eu de unde l-am descarcat era cum am scris eu si am mai vazut si in alte parti la fel :D.


IG va avea razboi cu SOF ?

partea 1 - si p imdb si pe site-urile de filme eu am vazut a doua varianta,de care am postat!
partea 2 - mai e protest sau nu ?
 

DeletedUser8678

Inglourious Basterds is a 2009 war film written and directed by Quentin Tarantino and starring Brad Pitt, Christoph Waltz, Eli Roth, Diane Kruger and Mélanie Laurent. The film tells the story of two plots to assassinate the Nazi Germany political leadership, one planned by a young French Jewish cinema proprietor (Laurent), and the other by a team of Jewish Allied soldiers led by Lieutenant Aldo Raine (Pitt).

The title of the film was inspired by the English title of director Enzo Castellari's 1978 war film, The Inglorious Bastards. When asked for an explanation of the film's title spelling, Tarantino said, "I'm never going to explain that", during a news conference at the Cannes Film Festival. When pushed on it, Tarantino would not explain the first u in Inglourious, but said, "The Basterds? That's just the way you say it: Basterds." Tarantino later stated in an interview that the misspelled title is "a Basquiat-esque touch." He further commented on Late Show with David Letterman that Inglourious Basterds is the "Tarantino way of spelling it."

Deci acum ati aflat de ce este BASTERDS ... este un fel de engleza cu accent.;)
 

DeletedUser

partea 2 - mai e protest sau nu ?

Din punctul meu de vedere cea mai buna modalitate prin care se poate protesta, e sa nu mai cumparam cont premium.
Ceva global nu cred ca mai exista.
Eu pot spune ca protestez. In rest, depinde de fiecare.
 

DeletedUser

Si eu sunt de parere, ca adevartul prostest, ar trebui sa conste, in a nu cumpara CP, pentru o perioada mai mare, si nu o perioada de cateva zile
 

DeletedUser8343

Unele triburi au inceput sa iasa din protest. de ex Newage ne-au anuntat ca ei renunta la protest si reincep razboiul cu ROD
 

DeletedUser

pai fiecare cum doreste asa isi manifesta acest protest, daca ei au considerat, ca protestul lor a luat sfarsit, atunci a luat sfarsit
 

DeletedUser19913

fratilor hai sa ne reunim in legio si atat!!nu mai faceti alte triburi pentru ca in final cu totii avem aceleasi idealuri!!haideti in legio!
 

DeletedUser

Ca si razboiul Circ vs Sof, atat a tinut si tribul nostru:)...ca sa scurtam povestea, cu fostii colegi din HD, care au ramas, ne'am reunit in LEGIO :)
rog adminii sa inchida acest topic!
Va multumesc
 

DeletedUser13059

Din data de 09.04.2010 sa infiintat tribul Inglourios Basterds, format din fosti membrii HD, care nu sau lasat de joc si au decis sa continue telurile si idelurile HDiste.

Spor la joc tuturor!

unde ii ca eu nu il vad :|
 

DeletedUser

Ca si razboiul Circ vs Sof, atat a tinut si tribul nostru:)...ca sa scurtam povestea, cu fostii colegi din HD, care au ramas, ne'am reunit in LEGIO :)
rog adminii sa inchida acest topic!
Va multumesc

noobule de raul, tu citesti ce scrie inainte sau doar postezi asa din plictiseala...a doua oara pe ziua de azi cand te-ai facut de cacaO fara O;). Omu tocmai a scris inaintea ta ca sa desfintat si tu sari ca unde e tribul=))=)) doamne ce prost poti fi;)
 

DeletedUser13059

noobule de raul, tu citesti ce scrie inainte sau doar postezi asa din plictiseala...a doua oara pe ziua de azi cand te-ai facut de cacaO fara O;). Omu tocmai a scris inaintea ta ca sa desfintat si tu sari ca unde e tribul=))=)) doamne ce prost poti fi;)

moldovene ziceam asa numa nu ca mar interesa foarte tare ceva despre acel trib sau cei care au facut parte din el ... era un trib panflet si care stia ce va veni de aia motivul cu scumpirea CP a fost numa bun sa renunte la joc :) altceva ? vreti sa va sterg forumu si in legio sau ce ? nu mai aveti unde scrie si vreti moderator spune doar ..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus