Anunt I.G.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

in primul rand nu sunt moldovean;) in al doilea rand nu sunt din Legio ( asa ca poti sa le spargi forumul sau cnturile ca nu sunt curios- asta denota putina minte pe care o conduce bostanul tau, nu sti decat sa joci murdar ) 3- si ce daca a fo un trib pamflet, la fel esti si tu un jucator pamflet care se muta dupa cum bate vantul;) 4- ii acuzi pe cei din legio can u au unde sa posteze...pai pana acu eu am vazut ca ei au postat doar la obiect si nu asa din plictiseala ca tine, asa ca gandeste (asta daca te duce mintiuca) inainte sa vorbesti...pardon sa scri.
 

DeletedUser13059

in primul rand nu sunt moldovean;) in al doilea rand nu sunt din Legio ( asa ca poti sa le spargi forumul sau cnturile ca nu sunt curios- asta denota putina minte pe care o conduce bostanul tau, nu sti decat sa joci murdar ) 3- si ce daca a fo un trib pamflet, la fel esti si tu un jucator pamflet care se muta dupa cum bate vantul;) 4- ii acuzi pe cei din legio can u au unde sa posteze...pai pana acu eu am vazut ca ei au postat doar la obiect si nu asa din plictiseala ca tine, asa ca gandeste (asta daca te duce mintiuca) inainte sa vorbesti...pardon sa scri.

deja intreci masura si daca nu te simti tu singur pe tine ma faci sa fiu nesimtit si sa iti spun meu mergi si fa dush ok ? si era vorba de forumu intern noob nu extern :) si tu fiind un junior ce acuma si-a facut contu cred ca este un domnuletz care tocmai a aparut sa imi scrie si in joc si daca ii ala care cred eu ca ii ar fi bine sa stea cuminte daca nu vrea sa fie macelarit LIVE
 

DeletedUser

Daca ai citit cu atentie postul meu (cea ce nu ai facut) ai fi observat ca la forumul intern m-am referit si eu;)...dar na dupa cum am spus ca sa faci acest lucru trebuie sa ai putintica minte;)...dush am facut ca tocmai am venit de la munca si ameninti tu cu nu stiu ce macel, ti-am spus ca nu joc pe 1 am jucat atunci cand tu invatai sa faci sate specializate;) asa ca nu ataca pe nu stiu care doar sa te razbuni pe mine...pacat ca te-au primit baieti in CIRC, desi nu am jucat pentru ei am tot respectul pentru ei ca fac treaba...adica pentru cativa dintre ei ca tocmai ai intrat si tu in circ:D
 

DeletedUser13059

of of asta este ii pe pla treaba acuma daca am mers eu la ei .. asta este :( si asa este cand jucai tu pe 1 eu invatam sa fac sate specializate pe tribal wars cu 1-2 ani inainte sa inceala lumea 1 la romani unde ai auzit si tu de jocu asta :)
 

DeletedUser

ROG INCA ODATA ADMINII SA INCHIDA ACEST TOPIC daca nu vreti sa se ajunga la injuratorui, ca raul deja incepe cu prostiile de kkt
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus