Anunt SOF

  • Autor subiect DeletedUser13417
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13417

Conducerea tribului SOF a luat la cunostinta declaratia de razboi venita din partea tribului CIRC cat si retragerea acestei declaratii si facem urmatoarea precizare:
Dat fiind faptul ca nu este prima data cand conducerea tribului CIRC declara razboi tribului nostru , asta fiind a treia oara , in primele doua cazuri acestia declarandu-ne razboi de pe pozitia de aliati , iar acum de PNA si in toate aceste cazuri fara un motiv bine intemeiat , va aducem la cunostinta ca atata timp cat la conducerea CIRC vor ramane aceeasi membrii , se intrerupe statutul de trib aflat in PNA cu noi si se exclude posibilitatea unei noi aliante , vor fi trecuti la neutrii incepand cu data de 17.05.2010 cum au anuntat cei din conducerea lor in tema anterioara acesteia.

Acesta fiind un anunt oficial va rugam sa va conformati la cele spuse mai sus.
Va dorim un joc placut !
 

DeletedUser13059

si de data asta o sa imi dai mesaj sa imi spui sa nu mai iti atac membri ?
 

DeletedUser24788

interesanta lume 1 .... ba ca e razboi ba ca nu mai e de actualitate .... pe L 5 ar fi frum sa fie asa interesant .... postati niste rapoarte daca tot faceti anunturi rapoarte cu cuceriri sate (impotriva taberei opuse )
 

DeletedUser13059

pai asteapta pana in data de 17.05.2010 ca atunci se rup corzile pana atunci pregatim nobilii :)
 

DeletedUser

Timp suficient pana atunci sa se mai razgandeasca de cateva ori :D.
 

DeletedUser9094

se pare ca se va continua cu jocurile de culise si cumetriile dintre jucatori...sunt tare curios sa vad ce va face dogg...se va desparti de cont......uri(prietenii stiu dece)oricum acum e putin linistit ca o scapat de o persoana care ii putea creea probleme...nu de alta dar nu mai putea sa innobileze intern
 

DeletedUser4650

se pare ca se va continua cu jocurile de culise si cumetriile dintre jucatori...sunt tare curios sa vad ce va face dogg...se va desparti de cont......uri(prietenii stiu dece)oricum acum e putin linistit ca o scapat de o persoana care ii putea creea probleme...nu de alta dar nu mai putea sa innobileze intern

Prietene faci niste acuzatii nefondate tu nici nu apartii Lumi 1 ...asa ca te rog frumos vezi de lumea ta .. rezumate strict la lumea din care faci parte
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3061

Prietene faci niste acuzatii nefondate tu nici nu apartii Lumi 1 ...asa ca te rog frumos vezi de lumea ta .. rezumate strict la lumea din care faci parte

da tu faci parte din lumea 1...acuma intradevar nu pot sa fac altceva decat sa ma bucur si mai mult si sa astept si cu mai mare interes acest conflict...
 

DeletedUser1136

Conducerea tribului SOF a luat la cunostinta declaratia de razboi venita din partea tribului CIRC cat si retragerea acestei declaratii si facem urmatoarea precizare:
Dat fiind faptul ca nu este prima data cand conducerea tribului CIRC declara razboi tribului nostru , asta fiind a treia oara , in primele doua cazuri acestia declarandu-ne razboi de pe pozitia de aliati , iar acum de PNA si in toate aceste cazuri fara un motiv bine intemeiat , va aducem la cunostinta ca atata timp cat la conducerea CIRC vor ramane aceeasi membrii , se intrerupe statutul de trib aflat in PNA cu noi si se exclude posibilitatea unei noi aliante , vor fi trecuti la neutrii incepand cu data de 17.05.2010 cum au anuntat cei din conducerea lor in tema anterioara acesteia.

Acesta fiind un anunt oficial va rugam sa va conformati la cele spuse mai sus.
Va dorim un joc placut !

Mare greseala!!!! A-ti incurcat-o sof!!!
 

DeletedUser5151

Pai e razboi?

vor fi trecuti la neutrii incepand cu data de 17.05.2010 , sau citesc eu prost ?
 

DeletedUser13417

se pare ca se va continua cu jocurile de culise si cumetriile dintre jucatori...sunt tare curios sa vad ce va face dogg...se va desparti de cont......uri(prietenii stiu dece)oricum acum e putin linistit ca o scapat de o persoana care ii putea creea probleme...nu de alta dar nu mai putea sa innobileze intern

poate imi lasi macar un mesaj de bun simt cu identitatea ta adevarata ca prea am starnit controverse pe aici si nu vad de ce...alti au facut mai multe ca mine si nu zice nimeni nimic :)
 

DeletedUser

nop daca va fi razboi trebuie sa ma orientez si eu de niste sate pe granita cu voi asa ca sa fie mai special pt fiecare sat care mil cedati dau un flacon de bere rece
 

DeletedUser13059

nop daca va fi razboi trebuie sa ma orientez si eu de niste sate pe granita cu voi asa ca sa fie mai special pt fiecare sat care mil cedati dau un flacon de bere rece

Vendeta:
Sa lasam surpiza ... dupa inobilare !
 

DeletedUser

Conducerea tribului SOF a luat la cunostinta declaratia de razboi venita din partea tribului CIRC cat si retragerea acestei declaratii si facem urmatoarea precizare:
Dat fiind faptul ca nu este prima data cand conducerea tribului CIRC declara razboi tribului nostru , asta fiind a treia oara , in primele doua cazuri acestia declarandu-ne razboi de pe pozitia de aliati , iar acum de PNA si in toate aceste cazuri fara un motiv bine intemeiat , va aducem la cunostinta ca atata timp cat la conducerea CIRC vor ramane aceeasi membrii , se intrerupe statutul de trib aflat in PNA cu noi si se exclude posibilitatea unei noi aliante , vor fi trecuti la neutrii incepand cu data de 17.05.2010 cum au anuntat cei din conducerea lor in tema anterioara acesteia.

Acesta fiind un anunt oficial va rugam sa va conformati la cele spuse mai sus.
Va dorim un joc placut !

din ce imi dau si eu seama ce am citit in acest anut se pare ca este vorba de neutralitate din data de 17.05.2010 ...pana la razboi mai este ...se pare ca altii doresc acest razboi sa mai scape de tensiune ...;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus