Anunt STF

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

DeletedUser8343

Incepand cu data 01.05.2010 a luat fiinta tribul FUCK OFF(STF) prin unirea a doua triburi traditional prietene, ROD si NIPPON.


Conducerea tribului va fi asigurata dupa cum urmeaza:
Intemeietori:
Ingerasa
Eugen1975


Conducere:
Loredaria
Antananaric
Tzepeshgr
Petriliuscezarus
Parmafm
Aurel100


Diplomatia va fi urmatoarea:

Aliati:
INDIA
NWO
SOF
RY
ReB
YKZ
NIPPON
morph


pna
SOFIA
LEGIO


neutrii pana la negocierea noii diplomatii (din cauza relatiilor avute de rod, respectiv nippon):
CIRC
NEWAGE

 

DeletedUser

Era normal cu newage sa nu se faca inca alianta sau pna...mereu au fost dusmani cu ROD
 

DeletedUser12762

NewAge va pastra diplomatia pe care o avea cu ROD pina la "Fuziune" deci cam asa vor sta lucrurile...

Era normal cu newage sa nu se faca inca alianta sau pna...mereu au fost dusmani cu ROD
Ai aparut si tu gura sparta aici? Eu nu inteleg de unde pina unde ai vazut tu ca NewAge cere Alianta sau PNA de la noul trib sau cel putin ofera asta?

Un sfat ca fost coleg: dute undeva unde nu te vede nimeni si dati o palma si revinoti, pa pa stergator de cont !!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

interesant...in primul rand asta pare o lovitura data RY...ma astept intr-un viitor mai apropiat sau indepartat la un razboi RY - STF...din punctul meu de vedere ne vom bate si cu voi!
 

DeletedUser12762

interesant...in primul rand asta pare o lovitura data RY...ma astept intr-un viitor mai apropiat sau indepartat la un razboi RY - STF...din punctul meu de vedere ne vom bate si cu voi!

Sincer nustiu de unde ai luat asa presupuneri ca sa dai astfel de pareri....stiu una ca rodul si ry erau aliati la fel si nippon...

si plus la asta eu unul nu am vazut sa fie facut anunt ca nu vor mai fi academie sau vor fi academie incontinuare.

nordul se okupa de afaceri intre triburi si sudul se ocupa de satele de barbari:D asta se vede:p
 

DeletedUser

foarte interesant,lumea e asa veche si totusi sunt atatea schimbari si fuziuni,pe harta,parca ar fi inca tanara lumea,in schimb pe lumi mai noi,lucrurile sunt aproape gata ,ca de ex:

l13,l15,l7,l8,l4,3 etc.
 

DeletedUser12762

nu zi hop pina nu ai sarit, mereu ti se va parea ca totul este gata si e pe sfirsit dar mereu va exista o rasturneala ca surpriza...astai farmecul:D
 

DeletedUser

ptiu...oamenii astia se pare ca vor munca,de 1 mai ...
cum spuneam candva,numai o miscare diplomatica scapa rod-ul.se pare ca iar tre sa reintru in joc,ca iar se furiseaza ca potarnichile rodistii astia,in special spuma aia de lapte din est!
STF se stie ce inseamna pentru toti care nu stiu sa citeasca intre litere,asa ca eu sper cel putin ca se va pastra un razboi,cu sau fara nippon,ce pot sa zic,e alegerea lor sa intre in hora sau nu,dar cred mai degraba ca le e frica de circ ,adevaratii luptatori ramanand in ry!respect si lor pentru verticalitate.
 

DeletedUser23476

foarte interesant,lumea e asa veche si totusi sunt atatea schimbari si fuziuni,pe harta,parca ar fi inca tanara lumea,in schimb pe lumi mai noi,lucrurile sunt aproape gata ,ca de ex:

l13,l15,l7,l8,l4,3 etc.

cred ca nu stii ce vorbesti

pe 17 sunt in continuu schimbari

nu ai vazut ce le-am facut noi (tribul spor) la cei din han ?
 

DeletedUser2154

Sincer nustiu de unde ai luat asa presupuneri ca sa dai astfel de pareri....stiu una ca rodul si ry erau aliati la fel si nippon...

si plus la asta eu unul nu am vazut sa fie facut anunt ca nu vor mai fi academie sau vor fi academie incontinuare.

nordul se okupa de afaceri intre triburi si sudul se ocupa de satele de barbari:D asta se vede:p

ai sa vezi fiule ca varul corleone nu se inseala...Rod nu mai era academia Ry, erau sau sunt o mica familie...NIPPON era academia RY...odata cu aceasta fuziune putem spune ca RY a pierdut academia...nou trib STF este de sine stator dovada si razboaile diferite pe care le au!
STF vs NEWAGE (Ry pNA NEWAGE)
Ry vs CIRC (STF deocamdata PNA cu CIRC)
 

DeletedUser34253

Ce academie a pierdut RY? Vad ca NIPPON inca mai exista.
Varul corleone se mai inseala din cand in cand, sa nu o faca si acum.
 

DeletedUser15975

Sa zicem doar ca, spre deosebire de alte triburi, gen CDac sau CD (poate le mai stii, Puyut), NIPPON si YKZ inca mai exista pe harta. Si vor ramane pana la sfarsitul lumii...
 

DeletedUser2154

Ce academie a pierdut RY? Vad ca NIPPON inca mai exista.
Varul corleone se mai inseala din cand in cand, sa nu o faca si acum.

http://ro.twstats.com/ro1/index.php...source=ro&utm_medium=tribe&utm_campaign=dsref
varu corleone nu se inseala...priveste plecarile din trib...au ramas cei mai putin activi!

Sa zicem doar ca, spre deosebire de alte triburi, gen CDac sau CD (poate le mai stii, Puyut), NIPPON si YKZ inca mai exista pe harta. Si vor ramane pana la sfarsitul lumii...

si tu ai facut parte din aceste triburi fiule si ai plecat inaintea mea de acolo!
 

DeletedUser15975

Din CDac in CD tu ne-ai mutat si ai distrus o academie care ajunsese mai de temut ca tribul mama. Iar plecarea din CD... e deja istorie.
 

DeletedUser7851

ilustrilor :)

fuck off la cine?
Minunata fuziune nu este decat o strategie de a scapa de razboaiele in curs de pierdere cu o diplomatie noua si revizuita. Probabil ca este ultimul pas inaintea dezorganizarii totale ! Dusmanii traditionali nu va vor uita indiferent de tribul din care faceti parte , ba mai mult , ii veti inraii sa va fuck off mai mult si mai adanc EI pe voi. Felicitari pentru un new born cu iz de perdant !
 
Sus