Anunturi Matrimoniale

DeletedUser12196

sau unii care s-au casatorit si apoi s-au despartit...:mad:
jocul e joc si viata reala ...viata reala. desi viata reala-i tot un fel de joc gresesc cei ce le amesteca.
(parerea mea)
 

DeletedUser

sau unii care s-au casatorit si apoi s-au despartit...:mad:
jocul e joc si viata reala ...viata reala. desi viata reala-i tot un fel de joc gresesc cei ce le amesteca.
(parerea mea)

daca joci cu adevarat, si nu doar sa ai si tu 10-20 sate si sa te uiti la altii atunci nu e cum sa nu devina o parte a vietii tale jocul :)
 

DeletedUser23722

trebuie sa inveti sa desparti jocul de realitate...daca nu,incepi sa iti faci o viata virtuala...si e cam nasol....
 

DeletedUser12196

sapaturi, forari, cratere...
dar cine cu cine, cum si de ce sau de cand pana cand?:D:p
 

DeletedUser

Exista vreo domnita capabila sa participe la un maraton sexual de minim 7-8-9 hai chiar 10 ore pe noapte?!! Rog inbox ...hahaha
 

DeletedUser

De ce n-ai zis pretenas ca esti tare in ciocan...am eu cunostinta de una bucata ninfomana...dar daca nu rezisti cat vrea ea il tai pe stego si il dai la rate? :D
P.S. nu la orice rate..la ratustele oltencei :)
 

DeletedUser

Mah tu stii de cand caut eu o nimfomana care sa nu ma lase nici macar sa respir? Ce sa mai zic de PAUZA LA TIGARE intre partide!!! Traiasca familia ta in lux de nu mi-oi face cunostinta cu o nimfomana perversa. Eu sper sa reziste ea cat vreau eu. Sa nu o apuce somnu in toiul luptelor ...hahaha
Daca o sa fiu multumit, o sa vin pe forum si sa spun : Doamne, multumesc ca l-ai scos in calea mea pe Spawn-ul cu nimfa placerilor :D
 

DeletedUser

Stai sa-i caut numarul de telefon...sa o sun azi..vroiam sa-i fac o vizita dar apoi nu ma mai lasa nebuna sa plec :))))
 

DeletedUser

Gicule, daca ti-ai gasi tu o tipa asa cum ai descris-o mai sus, am un feeling ca nu ai stii ce sa faci cu ea :D primul tau instinct ar fi sa o inveti sa joace triburile sa iti stea de sitter sau macar sa-i povestesti ore in sir cum e cu atacurile de pe triburile =))))))))))))))))
 
Sus