Anunturi Matrimoniale

DeletedUser

Aloo?! Nea Pazvantu?!! Mai neim iz Terente. Si va TUF pe toti mah ca nu tin cont :D
 

DeletedUser

Aloo?! Nea Pazvantu?!! Mai neim iz Terente. Si va TUF pe toti mah ca nu tin cont :D

Ti-ai taia o mana ma sa fi avut ciocanelu lu' Terente...de fapt poti sa o tai si sa o atasezi in pantaloni...atunci ai fi aproape de Terente :D
Oricum e mai bine sa nu fi Terente...ca altfel nu te-ai sexa decat cu sase iepe frumoase :)))))
 

DeletedUser

:))))Nu te obosi cu haine, frizerul nu pune mare pret pe ele, cat despre muzica, ei, acolo e alta mancare de peste, adora muzica in masura in care e compusa si cantata de el :))))) daca nu stiai, el e un soi de andra, mai sentimental si mai profund :))))))))))
 

DeletedUser23722

:))))Nu te obosi cu haine, frizerul nu pune mare pret pe ele, cat despre muzica, ei, acolo e alta mancare de peste, adora muzica in masura in care e compusa si cantata de el :))))) daca nu stiai, el e un soi de andra, mai sentimental si mai profund :))))))))))

sa inteleg ca se iubeste mult....si des:D
 

DeletedUser28967

Mama al ranitilor cum este cu relatia aia de weekend? :))

Imi sta capul la nebuni spunemi unde doresti sa ne petrecem weekend-ul? :)))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu tare mult mi-as dori o noapte fierbinte IN BECI,printre butoaiele cu vin si damigenele cu tuica . Mie mi se pare foarte romantic sa ai parte de o asa actiune.Ce poate fi mai romantic decat sa faci sex printre butoaie?! Poate ma imbat dreacu si calaresc butoiul ca la rodeo :D
 

DeletedUser

Da, atmosfera e romantica, umezeala, miros de mucegai, intuneric...as zice, perfecta pentru o noapte de neuitat =)))))))))))
 

DeletedUser

:)))) Ce sa facem ori nu? :))) Exemplifica, te rog, azi imi lipseste imaginatia, am uitat-o pe undeva si nu stiu unde :D
 

DeletedUser

Da, mai e valanila propunerea, siviurile-urile cu poza trebuiesc trimise secretarei mele, Candy Cakes.
Programul ei e: luni- 8:41 - 8:53 si vineri 17:11 - 19:38.
 

DeletedUser28967

Fb,o ne distram pe cinste deja ma gandesc sa-ti rezerv un loc deosebit in inima mea...o sa ** cu secretara ta poate se baga si ea... :)))))
 

DeletedUser

Fb,o ne distram pe cinste deja ma gandesc sa-ti rezerv un loc deosebit in inima mea...o sa ** cu secretara ta poate se baga si ea... :)))))

:))))) un mic sfat, nu te atasa emotional, e vorba doar de un weekend :D cat despre prajiturica, ei bine, ea e putin sucita, ii plac femeile :))))))))))))))))))))
 

DeletedUser28967

Daca ti-e iti place mai mult asa...atunci unde ne intalnim? :) :)) da-mi o adresa de mess sa ** acolo... :) :))) sucita?inseamna ca e o ea... atunci e numa bine.. :)))
 
Ultima editare de un moderator:
Sus