Anunturi Matrimoniale

DeletedUser12196

si mai zici ca nu esti un roman...fericit:D
(cumva este iepuroaica de paste?)
 
Scor reacție
209
Nu stiu inca. Intai sa dau de ea.

Vaduva nu sunt dar m-ai putea ajuta tu in sensul asta, ce zici, ne cuplam?:D ahahhahahaaa

Si ce m-am gandit eu. Ce rost are sa pierdem timpul? Viata e scurta. Ne cuplam, ne luam si ne cunoastem in luna de miere :)). Si asa a zis ca e rabdatoare, binevoitoare si gateste foarte bine. Cu astea m-a cucerit :D.
 

DeletedUser12196

eu fur mirele...
e o traditie :p

eu oricum castig chiar daca nu o mai vrei pe iepuroaica...
[video=youtube;OXZ3dU6yac0]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OXZ3dU6yac0#![/video]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Uhhhh, voi fi mireasa, sunt emotionata pana la lacrimi, asta mi-am dorit fin totdeauna sa fiu, mireasa si apoi nevasta, telul meu in viata e sa fac pe menajera neplatita :-D
 

DeletedUser

Caut amanta intre 25 si 38 de ani. Sa arate bine.Astept pemeu .Rog seriozitate si SI VIU insotit de fotografii fata ,spate si profil.Daca nu ma gasiti la pemeu,ma cautati la inbox.
 

DeletedUser12196

cauta, cauta si...mult noroc.;)
[video=youtube;E4SYYQ18xE4]http://www.youtube.com/watch?v=E4SYYQ18xE4[/video]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Uhhhh, voi fi mireasa, sunt emotionata pana la lacrimi, asta mi-am dorit fin totdeauna sa fiu, mireasa si apoi nevasta, telul meu in viata e sa fac pe menajera neplatita :-D

Uhhh.Si eu voi fi nanas . Ce sarcina dificila apasa pe umerii mei?! Trebuie sa-l conving pe finu ca fina e de calitate ,dar inainte de noaptea nunti .Toata viata mea mi-as dori sa iu nas la cat mai multe perechi .Daca s-ar potea chiar si seara de seara . Domne ,carlanii astia mici nu stiu nimic,de-asta e bine sa mai ai si cateun armasar prin zona ....hahaha
 

DeletedUser

Ceak Noris cade dela 10000 de metri si nu pateste nimic.N-o fi mai al dreacu ca mine?!!:D
 

DeletedUser

Trebuie sa o revad pentru ca nu imi mai amintesc un detaliu important sau a fost prea mic si mi-a scapat din vedere eheheheee
 

DeletedUser

Sa vezi cat am ras eu cand am revazut poza, mai aveam putin si ma sufocam ;))))))))
 
Sus