Anunturi Matrimoniale

DeletedUser

Uite pe cineva care-mi cunoaste gusturile !!! Secule, te chem la masa, daca-mi reuseste. Tu aduci vinul :D

Apropo, la desert am indiene. Suedezele se fac prea greu.

si daca nu iti reuseste? ma chemi oricum... stiu. a fost o intrebare retorica. exista si partea de degustare a experimentului. adica inca o victima.
vin bun sau mult?
nu prea servesc desertul. dar cine stie... nu ie frumos sa refuzi gazda primitoare.
 

DeletedUser

Vin de dude. Mult si bun. Iar experimentul o sa-l degusti doar daca meriti (adica, tot tu aduci si materia prima - una bucata venezuelean... De fapt, la cum gatesc eu, poa` sa fie la fel de bine si pakistanez, tot aia e...)
 

DeletedUser7556

Pitic, gras 1m inaltime, chel, fara un ochi;), o uresche rupra...
Ps::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Vrajitoare tinerica, stiu leacuri pe masura (adica tot vrajitoresti), gatesc numai fierturi si chestii la cuptor, am ceva probleme cu ultimele 4 porunci (nu ca as crede in ele, dar totusi), nu fumez/beau/ma droghez. Ce mai! Partenera ideala! Pentru orice altceva decat sotie! :D:D:D:D
 

DeletedUser

Vrajitoare tinerica, stiu leacuri pe masura (adica tot vrajitoresti), gatesc numai fierturi si chestii la cuptor, am ceva probleme cu ultimele 4 porunci (nu ca as crede in ele, dar totusi), nu fumez/beau/ma droghez. Ce mai! Partenera ideala! Pentru orice altceva decat sotie! :D:D:D:D

ma bucur ca nu fumezi dar bei si te droghezi! ma bag la ....orice:D
 

DeletedUser

Stai ca nu ne intelegem! NU-ul din fatza se refera la toate 3! Adica nici nu beau, nici nimic :p
 

DeletedUser

deci 16 ani=puradel:))...75kg=tanc:))...178cm=juma de prajina:))) ....si freza ca dupa somn:)))...mai vreti? :confused::confused: :D:D:D:)))))))))))=)))))))
 

DeletedUser

de ce tu te deplasezi la verticala?

Printisorule, (sa nu te numesc odor), de obicei ma deplasez la verticala, ca orice fiinta bipeda. La orizontala se deplaseaza taratoarele.
Poate tu nu cunosti sensul cuvintelor, "la" si "pe" verticala, intradevar sunt asemanatoare, dar diferite ca sens.
 

DeletedUser

Printisorule, (sa nu te numesc odor), de obicei ma deplasez la verticala, ca orice fiinta bipeda. La orizontala se deplaseaza taratoarele.
Poate tu nu cunosti sensul cuvintelor, "la" si "pe" verticala, intradevar sunt asemanatoare, dar diferite ca sens.

Hmmm.......la, pe, in, e treaba ta cum te deplasezi! daca vrei tu la verticala nu ma bag!
 
Sus