Arme paladin

  • Autor subiect little bad
  • Data de început

DeletedUser

poate ataca masiv+masiv+super masiv+mega ultra hiper giga masiv cu paladinul
 

DeletedUser

Telescopul lui Kalid...ce tare,exact ce ami doream...oricum eu am mai mult trupe de aparare ssi un obiect pt alea nu face mare lucru:)))

Acuma e timpul k ochiul atavazator sa inceapa spionajul...
 

DeletedUser

toporul. ma gandesc si la o lance la atacul de azi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

a, uitai si arbaleta lui nimod ala, probabil uitai de ea ca nu am urma de arcasi calareti, ca vecinii nu au nici ei urma de arcas.
2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cum vin armele astea??!...intr-o ordine anume?? sau...mie mi-o venit lancea lui Mieszko...sa inteleg ca ii buna?? is noob...la inceput...:D
 

DeletedUser

am gasit lancea lui mieszko!ii buna?? armele astea vin in ordine...sau..aleator?!
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Eu am pana acum :Flama lui Aletheia,Lancea lui Mieszko si Toporul lui Thorgard...65% pana la a 4-a arma :D

am gasit lancea lui mieszko!ii buna?? armele astea vin in ordine...sau..aleator?!

E ceea mai buna arma pentru mine,dar pentru tine nu stiu...:eek:
Armele vin aleator din pacate...:(
 
Ultima editare:

DeletedUser

Doamne daca imi vine is mie Flama .. sparg tot :(( acum sa vina .. acum :x
 

DeletedUser

Obiect nou
Paladinul tău a găsit următoarele obiecte la patrularea prin împrejurimi:

Telescopul lui Kalid

După cercetarea mai exactă, reiese că are următorul efect:

Spionii văd în orice caz toate trupele din afară.

În camera de arme îţi poţi înarma paladinul cu acest obiect.


mai rau se poate? ;((
 

DeletedUser

telescopul e foarte bun, daca vrei naspa la iceput iti spun eu cateva, banner-ul baptipst, arcul si arbaleta lu unu nimrod... cu alea chiar nu ai ce face.
 

DeletedUser20063

Prima arma gasita ->sceptrul lu vasco:Nobilimea coboară adeziunea unui sat dusman cu cel puţin 30. In afară de aceasta, puterea de luptă se măreşte cu 30% la atac şi cu 20% la apărare
A doua arma gasita -> arcul lui edward:Măreşte puterea de atac a arcaşilor cu 30% şi cu 20% în apărare.
A 3-a arma gasita -> luceafarul lui carol:Măreşte puterea de distrugere a berbecilor cu 100%.
intrebare:se gaseste greu telescopu lu kalid ala?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Arbaleta e foarte buna, cand ai macar 6-700 de Ac, curata lancierii de n-au aer :D

ARCH.jpg


Moral 56% :rolleyes:
 
Sus