Arme paladin

  • Autor subiect little bad
  • Data de început

DeletedUser

ARCH.jpg


Moral 56% :rolleyes:

norocosule ai gasit utilitate, la mine paladinul se scarpina cu ea pe spate.
lasand glumala o partee foarte utila in cazul in care aparatorul are foarte multi arcasi, eu ma refeream la faza de inceput, deoarece aici sa trecut deja la o faza mai avansata a jocului.
 

DeletedUser

unde sunt spadele :confused:
cred ca au ramas la o bauta asta imi aduce aminte de istoria romaniei dar romania nu a pierdut a castigat:rolleyes:;)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Daca va uitati mai bine in raport charlie jade NU a avut paladin, daca il avea si pe betiv cu arbaleta iesea si mai bine ! :D
 

DeletedUser19731

si eu am gasit

eu am gasit sceptru lu vasco pana cuma si telescopu:D cel mai tare obiect mi se pare sceptru pana acuma :D

LE:
1.sceptrul este tare deoarece adeziunea nu are cum sa scada mai putin de 30

2.saracu aparator no fi avut zid sal apere doar niste bete de lvl 4 )

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19498

sceptrul nu e chiar asa de extraordinar , trimiti 4 nobili si tot aia , poqate e util cand ai un singur sat dar in momentul asta al jocului nu mai e asa de bun.
 

DeletedUser

Hai frate inca mai vorbiti de armele paladinului ?! am 4 arme si e la cautare la 97% .... e bine ca nu mai scrieti la ce-a mai mare prada !!! :O
 

DeletedUser

Pai putem face concurs, cine le gaseste primul pe toate, al meu saracu la cat a merlit-o pe lumea asta are 5 arme deja. Daca il asiguram pe viata la ce ghinion a avut saracul ajungeam milionar in euro.
 
Sus