Atacuri si defensive amuzante lumea 1

DeletedUser

da e bine ca aveti ,dar e mult mia misto cand va bateti intre voi :Dnoi macar tragem cu dinti din ea si ne aparam pe noi ;))

SS a lamurit problema...deci cui apartine apararea, merita laude...super frumoasa. Atacul pe masura...si totusi, sunt curios cine a castigat pana la urma???
 

DeletedUser

metoda clasica sa omori armata inamica:
arzi holdele, otravesti fantanile si pustiesti totul in cale ...:D
 

DeletedUser1385

nu inteleg de ce va plangeti atat? doar stiati ce aveati de facut ca sa reuseasca atacurile - strategia clasica: un ban scurt si-l rezolvati; eu am patit-o , aviotom la fel ... cine mai urmeaza?

6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu inteleg de ce va plangeti atat? doar stiati ce aveati de facut ca sa reuseasca atacurile - strategia clasica: un ban scurt si-l rezolvati; eu am patit-o , aviotom la fel ... cine mai urmeaza?

uffff...si iata cum vechi orgolii si frustrari revin la suprafata..aici e ceva de amuzament...nu cred ca-si au rostul ideile de genul asta aici.
 

DeletedUser

pacat ca sa intamplat aseara

Sistemul de reclamatii intern,cu dovezile necesare, cunosti ce trebuie facut...pt ca nu are rost aici.
Daca tot e "amuzament" hai sa ne simtim bine...
Si totusi, a cui era defensiva??? Ca se pare ca inca nu m-am tezit :confused:
 

DeletedUser1385

Sistemul de reclamatii intern,cu dovezile necesare, cunosti ce trebuie facut...pt ca nu are rost aici.
Daca tot e "amuzament" hai sa ne simtim bine...
Si totusi, a cui era defensiva??? Ca se pare ca inca nu m-am tezit :confused:
defensiva era avalon si tld
 

DeletedUser

Ok, stop. Nu discutam aici de disputele noastre; aici e vorba doar de atacuri amuzante si interesante.
 

DeletedUser

Intrebare: cat suport trebuie sa ai in sat ca, dupa atacurile astea sa nu-ti pice niciun level la zid ? Poate cineva sa simuleze ?
Cate 50k ? Cate 60k ?

E incredibil; dupa 6 atacuri full, cu cate 300 berbeci, zidul nu a fost nici macar zgaraiat !

poate nu avea zid deloc:confused::D
 
Sus