Atacuri si defensive amuzante lumea 1

DeletedUser4286

.....
s-a stiut de la inceput ca acest conflict are la baza niste motive PERSONALE si in nici un caz legate strict de joc. eu am spus-o si o mai zic....raul + baghe + puyut = love forever. iubiti-va mult, dar inafara tribului. nu trageti dupa voi pe x,y,z...etc...si atunci cand unul din restul turmei nu doreste sa fie inclus in mica voastra "vendetta", sa se inceapa cu amenintari de dat afara, atacat, rupt capu...degete...si alte parti anatomice. din partea mea MACELARITI-VA, dar lasati-ne sa privim spectacolul. daca altcineva din cei vizati doresc sa se implice, e tb lui. momentan suntem cca 85% din trib declarati "Luxembourg".
s-a vehiculat ca urmatorul pe lista "electorala" va fi nohh. daca pt raul nu s-a bagat lumea ( ca de multe ori si-a si cautat-o, si n-a stiut sa mai taca si el) va anunt ca pt nohh se vor implica mai multi. anca nu ataca, nohh nu ataca, ala nu ataca...etc....sa vedem daca va tine "organul" sa ne puneti pe toti pe lista lui Mos Craciun.
puyut a facut singura chestie inteligenta in privinta acestui conflict, acum cateva zile, atunci cand a iesit din trib. trebuia urmat de ceilalti care doreau sa ii deie la cap lui raul...si totul era perfect. faceati gang-bang acolo, intre voi si ne trimitea-ti si noua filmarea. asta am zis-o de la inceput: iesiti din trib care si cum vreti, rezolvati-va problemele si nu ne tarati pe restul in noroiul vostru.
eu iau sate de la raul acum, pt ca mi le da de buna-voie si pt ca a insistat, deoarece chiar nu aveam bucurii la satele lui. daca imi zice STOP, ma opresc. nu injunghii pe la spate, nu imi atac un fost coleg cu care m-am inteles si inca ma inteleg bine, doar pt a face jocurile cuiva.
astea fiind zise, in caz ca nu s-a inteles mesajul...pot adopta si un alt limbaj ( colegii stiu despre ce e **) si ma pot face mai inteleasa.

cius :*
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

Cand am spus ca nu ajungi nici la jumate din nivelul meu, am uitat sa argumentez...dar acum o voi face...as putea spune doar atat...peste 1000 de sate luate de la united si pastrate...dar sa revenim la tine...
Vezi tu o lupta nu se castiga doar prin forta bruta asa cum ai vrut tu sa arati ca mi-ai rupt niste sate...sincer asta am si vrut sa te fac sa ma ataci...pentru a rupe tu din atac pe mine si eu sa iti iau dupa satele linistit...cu fierariile tale demolate...si ca sa vezi ca eu gandesc logic...poate ti-ai pus intrebarea de ce ti-am dat doar cate 2 atacuri pe toate satele...cu toate ca am in jurul tau mult mai mult atac...iti raspund tot eu...aveai toata apararea in K 76 langa baghera...asa ca nu mai fa pe victima ca noi te-am atacat...cand tu erai pregatit in orice moment sa ataci...acuma domnule raul ca sa vezi ca eu gandesc jocul si tu nu...tu ai chemat trupele din K 74 acasa...sa te vad eu cum stai sa scoti tu trupele tinand cont ca zidurile tale nu se vor reface...din pacate pentru tine te-am adus exact in pozitia care am vrut eu...doar nu credeai ca am eu nobili sa iti iau toate satele din zona mea...te-am facut sa le cedezi...nu ma intereseaza modul cum vei disparea de langa mine...conteaza ca dispari...deci din acest moment raulica...pentru tine este STOP JOC!
 

DeletedUser13059

in viziunea ta tot ce ai spus este corect ..deful meu din k74 a mers spre k76 cand pantera a trimis atacuri pe mine acolo tu ai trimis cu cateva zile dupa si sprijinu era deja in drum spre 76 .. am si rapoarte care iti demonstreaza ca aberezi aiurea ... nu m-am intrebat cat ai trimis pe sate sincer nici nu am stat sa vad cate ai dat pe sat ca am dat ignorare atacuri de aia nici nu ai inamici invinsi asa multi ca nu ai prins prea multe trupe si ca iti dau un numar din k74 am trimis 20 sate spre k76 restul a venit din alta parte..

si cum poti sa zici ca eu eram pregatit cand tot cineva din circ mi-a zis sa imi vad de joc mai departe si asa am facut eu atacam united cand tu ai dat pe satele din nord care erau cu trupele spre casa ca veneau de unde au fost trimise ..

costes în data de 11.05. la ora 17:22
tu cu ce culoare ma vezi?

raul82io în data de 12.05. la ora 03:48
gri

uitate la data cand domnu mi-a scris ca a primit atacuri de la mine deci inca odata vorbesti prostii ...


cat despre STOP JOC pentru mine nu o ai sa vezi asta niciodata ... am primit azi o oferta de la inca un cont care ma chemat sa joc acolo si cred ca o sa fim iar colegi asa ca scoateti din cap prostiile astea ... nu ma chinui sa iti dau explicatii ca nu are rost cine stie cum sta treaba ii suficient nu ii nevoie sa stii si tu , te lasam sa visezi mai departe si vedem mai incolo cine iese cu bine ...

asa ca oricand te uiti la top 3 sa stii ca o sa fiu pe acolo oricand la orice ora

ti-am urat spor , ar trebuii sa intelegi ceva din asta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

stai ca am uitat...cate sate ai luat tu de la united?!adu-mi tu aminte te rog frumos ca eu am uitat...a da...mi-am adus aminte...12 sate pe plus...mare jucator esti mai raul...oare pana la 1075 cate am eu pe plus...cat mai...lung drum sa stii...uau ti-a facut anca oferta sa joci pe contul ei...oare cum se numeste asta...cu cedare de parola...aaa...iar mi-am adus aminte...incalcare de regulament :)
 

DeletedUser13059

pff gamias ... si acuma numa ce am fost pe acel cont .. dar nu stiu daca ii cazul sa vorbim de incalcari de regulament ca ne dai clasa la toti acolo daca ii sa punem aici pe cate conturi ai mai intrat cu parola si la cate mai ai parola dar ti-am zis nu ii cazul ... cat despre statistica aia obiectvul era sa ies de pe minus 250 sate sau cat era si am iesit altceva ? gasesti si tu ceva care sa fie original sau doar chestii de astea care le stim toti care cum sa intamplat ..


tu ai 1075 sate pe plus si eu 5-6 ... de aici rezulta ca tu ai castigat doar sate , in schimb eu am castigat niste prietenii care fac mai mult decat satele alea
 

DeletedUser

pff gamias ... si acuma numa ce am fost pe acel cont .. dar nu stiu daca ii cazul sa vorbim de incalcari de regulament ca ne dai clasa la toti acolo daca ii sa punem aici pe cate conturi ai mai intrat cu parola si la cate mai ai parola dar ti-am zis nu ii cazul ... cat despre statistica aia obiectvul era sa ies de pe minus 250 sate sau cat era si am iesit altceva ? gasesti si tu ceva care sa fie original sau doar chestii de astea care le stim toti care cum sa intamplat ..


tu ai 1075 sate pe plus si eu 5-6 ... de aici rezulta ca tu ai castigat doar sate , in schimb eu am castigat niste prietenii care fac mai mult decat satele alea

+1

dar mai raule , te mandreai cu clownii , acum nici nu mai esti membru de-al lor... cum de?
sau ti-au dat teapa si ti-ai dat in sfarsit si tu seama ce fel de oameni sunt....
 

DeletedUser13059

ma mandresc incontinuare de tribul CIRC trib in care joc si pe 14 si suntem tot pe locu 1 unde castigam lumea ... teapa nu mi-am luat decat prin faptul ca am ascultat de niste prieteni cand au spus sa imi vad de joc si sa nu atac chiar daca merita sa fac asta si uite ca am fost eu atacat dar nu asta ii problema ... acolo sunt mai multi de 2 jucatori care sunt din triburi diferite veniti sau altii de la inceput cu care ma inteleg bine sau nu chiar bine acum nu stiu ca nu pot sa stiu ce gandesc si ei sau cum vad ei lucrurile .. eu fac o analiza doar la ceea ce sa intamplat in ultimele zile si am vazut decat 2 disperati care de mult vor sa scape de mine si din 100 incercari 1 tot o sa fie cu rezultate ...

am cedat 500 sate pedeapsa in k76 unde stia ca nu suport sa pierd sate .. persoana respectiva spera sa renunt , dar am ramas si am recuperat ... apoi a cerut sa le ia el sau ce jucator a vrut ... nu a mers nici aia ... satele au mers la cine am vrut eu si asta iar a durut ca nu a fost cum a planuit ...

la organizate daca raspundeam ca am 200 reale nu era ok ca el stia ca am 600 si ala era nr ce trebuia sa il dau si tot nu era ok ..

cand eram pe minus 250 sau cate sate in fata united mi sa zis tot felu si ca mai vorbim cand sunt pe plus .. am tras cat sa fiu pe plus si tot am ramas aici

am fost acuzat ca sunt omul celor din united si ca am jucat sau joc pe killaru

am fost injurat , am injurat la randul meu ... doar ca eu cand am injurat a trebuit sa imi cer scuze public pe extern sa vada lumea cum imi cer eu scuze in fata lu baghera si ca ce putere are el asupra omului incat ma face sa imi cer scuze in fata tuturor fata de el ... dar el cand ma injurat nu a avut puterea si mandria sa zica macar scuze ca a fost nervos sau chestii de genu si a vorbit aiurea ...

deci domnu ghost nu stiu cine esti sau poate stiu dar am uitat ... nu baga in oala tot tribu la fel cum nici united nu trebuia bagat tot in aceiasi oala cu acel doyaru care acum nu mai este ...
 

DeletedUser3061

am spus de mult ca le cedez doar ca celor care le-am zis nu doreau sate de la mine zi mersi ca am mers in k83 de ti-am macelarit 2-3 jucatori si am luat 140 sate de la 1 singur sat unde am facut nobili si am inceput sa inobilez ... iar confruntarea asta este doar cu baghera care ii pe minus momentan si toate atacurile lui au fost barate parca vreo 50 unde a dat 1-2 pe sat am lasat sa treaca ca nu ii stres la alea , exista manager de cont care isi face treaba ... singura dinferenta intra noi este ca eu nu amenint si nu am amenintat pe nimeni daca nu face cum ii zic eu ca il atac sau ca il bag la interne cum faci tu cu ai tai colegi ... si ca ii bagi pe altii la inaintare dati iar semn de lasitate si ca nu stiti sa va rezolvati singuri problemele ... sa iti aduc aminte pentru ce ai parasit tribu ? ca sa fii rugat sa reintri ca nah ... de ce nu raspunde nimeni la circulara cu numaru de sate de atac sa trimita pe mine ? ... asta ii frustarea voastra si o fost tot timpu ca de vreo 2-3 ani tot incercati sa ma scoateti si tu si baghera doar ca nu va prea iese planurile , acum a iesit bine ca ai atacat pe la spate apoi cand am ripostat a avut motiv sa trimita circulara aia ca ii liber la atac pe mine ... si nu are rost sa te ridici in slavi pe aici nici tu nici celalat ca eu nu am avut nici 1 sat blindat cand ati dat in mine pe cand tu te-ai pregatit cu tot deffu acasa plus 30 k pe satele din centrul meu

uite aici :
scaled.php


dupa peste 1000 atacuri ii cam aiurea sa fiu pe plus la toate in fata ta si a lu baghera eu cu 1800 sate cat aveam cand a inceput spectacolul contra 10300 ale voastre ... daca era sa imi demonstrezi ceva spunei frumos ca din data de x la ora y ne atacam si era cu totul altceva doar ca tu nu stii ce ii aia lupta dreapta sau niste reguli de diplomatie intr-un joc ca asta

dar asta este , mergem mai departe ca nu ii sfarsitul lumii spre deosebire de altii care renunta la primele 100 atacuri am stat aici si mi-am aparat zona care ma intereseaza cu ce am avut fara sa amenint colegii de trib asa cum faci tu ca sa ma atace ... si ca dovata iti dau un mesaj cu un jucator care a cazut in plasa voastra :

raul82io în data de 27.05. la ora 18:49
cum de vii in vizita pe la mine ?

raul82io astăzi la ora 16:20
nah in fine tu stii ... daca te bagi aiurea sper ca ai timpul necesar sa iti aperi contu

bafta

RDM1 astăzi la ora 21:39
doar sti si tu cum este
ii bagam musai pe astia mici in fata


.... te folosesti de proprii tai colegi ? dezamagitor dar asta este ... si cu nohh ca el urmeaza dupa mine ca nu ataca si chestii de genu .. stai calm ca vor ataca , le dau sate ca sa nu mai ai motive sa te iei de cei care nu ataca si asa tot raman pe harta cat o sa doresc sa joc

Apărător: Puyut
Ţel(direcţie): Time for prayer has just began (483|800) K84

Număr: 3046 3046 0 3046 205 0 0 683 1 0 0 0
Pierderi: 3046 3046 0 3046 205 0 0 683 1 0 0 0


Prada: 24.050 20.191 29.839 74.080/74.080
Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 6 la nivelul 0
Distrugere prin foc de catapultă: Fierărie distrus de la nivelul 20 la nivelul 19


Agresor: Puyut
Origine: Time for prayer has just began (400|808) K84

Număr: 0 0 5000 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 2984 0 0 0 0 0 0 0 0 1


Apărător: raul82io
Ţel(direcţie): 83:09:89 (399|808) K83

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 828 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 828 0 0 0 0


Prada: 6.882 5.698 7.580 20.160/20.160


Agresor: Puyut
Origine: Invincibila Armada (399|817) K83

Număr: 0 0 1111 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 1111 0 0 0 0 0 0 0 0 1


Apărător: raul82io
Ţel(direcţie): 83:19:67 (397|816) K83

Număr: 604 604 0 606 81 0 0 134 0 0 0 0
Pierderi: 128 128 0 128 17 0 0 28 0 0 0 0


Agresor: Puyut
Origine: MAXIMUS (369|798) K73

Număr: 0 0 2607 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 2607 0 0 0 0 0 0 0 0 1


Apărător: raul82io
Ţel(direcţie): 83:06:09 (369|800) K83

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 963 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 282 0 0 0 0




Ionas Iulian(puyut): cand te vei ridica cel putin la jumate din nivelul meu stam de vorba

asta ai zis tu catre mine din cate tin minte ... iti repet , daca vreau sa fiu macar jumate din nivelul tau atunci inseamna ca trebuie sa cobor de unde sunt si chiar nu imi doresc ..


spor



io ti-am zis mah ca ti-ai ratat vocatia.... acuma poti sa iei si 10000 de sate nimeni nu are absolut nimica impotriva ta... vom vedea pe viitor ce si cum se intampla... vom vedea daca mai ramane sau nu diferenta aceea de 100 de sate sau nu...
 

DeletedUser

ma mandresc incontinuare de tribul CIRC trib in care joc si pe 14 si suntem tot pe locu 1 unde castigam lumea ... teapa nu mi-am luat decat prin faptul ca am ascultat de niste prieteni cand au spus sa imi vad de joc si sa nu atac chiar daca merita sa fac asta si uite ca am fost eu atacat dar nu asta ii problema ... acolo sunt mai multi de 2 jucatori care sunt din triburi diferite veniti sau altii de la inceput cu care ma inteleg bine sau nu chiar bine acum nu stiu ca nu pot sa stiu ce gandesc si ei sau cum vad ei lucrurile .. eu fac o analiza doar la ceea ce sa intamplat in ultimele zile si am vazut decat 2 disperati care de mult vor sa scape de mine si din 100 incercari 1 tot o sa fie cu rezultate ...

am cedat 500 sate pedeapsa in k76 unde stia ca nu suport sa pierd sate .. persoana respectiva spera sa renunt , dar am ramas si am recuperat ... apoi a cerut sa le ia el sau ce jucator a vrut ... nu a mers nici aia ... satele au mers la cine am vrut eu si asta iar a durut ca nu a fost cum a planuit ...

la organizate daca raspundeam ca am 200 reale nu era ok ca el stia ca am 600 si ala era nr ce trebuia sa il dau si tot nu era ok ..

cand eram pe minus 250 sau cate sate in fata united mi sa zis tot felu si ca mai vorbim cand sunt pe plus .. am tras cat sa fiu pe plus si tot am ramas aici

am fost acuzat ca sunt omul celor din united si ca am jucat sau joc pe killaru

am fost injurat , am injurat la randul meu ... doar ca eu cand am injurat a trebuit sa imi cer scuze public pe extern sa vada lumea cum imi cer eu scuze in fata lu baghera si ca ce putere are el asupra omului incat ma face sa imi cer scuze in fata tuturor fata de el ... dar el cand ma injurat nu a avut puterea si mandria sa zica macar scuze ca a fost nervos sau chestii de genu si a vorbit aiurea ...

deci domnu ghost nu stiu cine esti sau poate stiu dar am uitat ... nu baga in oala tot tribu la fel cum nici united nu trebuia bagat tot in aceiasi oala cu acel doyaru care acum nu mai este ...

Bai raule... nu trebuie sa te umfli in pene... eu doar te-am intrebat , nu am zis ca le-ai aratat semnul pacii celor din CIRC si de aia te-au dat afara , nu cred ca in postul de mai sus se poate observa ca am spus ca le-ai facut tu ceva
 

DeletedUser13059

daca tu zici asa o fi .. din cate tin minte am dat parasire trib apoi OK acum fiecare are varianta lui ..
 

DeletedUser13059

nah cica sa terminat razboiul ...

Arhivă de război sec » Arată statisticile
Alianţă
Daca exista NORD... Inamic
CIRC Rezultat
Victorie
Începutul războiului
în data de 20.05. la ora 15:17:18
Durata războiului
10 zile 19:51:46

victorie pentru SUD ..sec
 

DeletedUser2154

pai care victorie ma...razboiul continua sate se iau...daca vreun idiot a acceptat cererea ta de pace...nu uita ca tu deocamdata dispari incet si sigur!
 

DeletedUser4286

:D:D:D
incet...da, sigur...nu prea
din cate am vazut, raul pierde unele sate pe o parte si cucereste altele...pe alta parte, asa ca nu te astepta sa dispara prea curand...dupa cum se vrea :p
 

DeletedUser13059

pai care victorie ma...razboiul continua sate se iau...daca vreun idiot a acceptat cererea ta de pace...nu uita ca tu deocamdata dispari incet si sigur!

oare fata in fata poti repeta tot ce ai zis aici ?


Parte 1:
Jucători: raul82io
Parte 2:
Jucători: Puyut, 102ron, Baghera2005

Timeframe: Luna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 192
Tabăra 2: 50
Diferență: 142

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,204,707
Tabăra 2: 484,419
Diferență: 1,720,288

chart


sunt pe plus tinere .. tu nu faci decat sa ma ajuti sa am mai multi nobili pentru zona care ma intereseaza .. restul este plictiseala pe banda rulanta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

ma faci sa rad...chiar crezi ca impresionezi pe cineva?!...inca nu iti dai seama...dar jocul este inca in favoarea mea...cand iti vei da seama de asta va fi prea tarziu pt tine...
 

DeletedUser

ma faci sa rad...chiar crezi ca impresionezi pe cineva?!...inca nu iti dai seama...dar jocul este inca in favoarea mea...cand iti vei da seama de asta va fi prea tarziu pt tine...

Puyut , esti tot mai sec si mai plin de tine pe zi ce trece , iar daca cineva iti demonstreaza ca ai cam cazut , ca sa nu spun altceva , incepi sa plangi si sa te carai ....
In favoarea ta , nu prea pot spune , doar ca ai ceva sate pe acolo ...
 

DeletedUser2154

Puyut , esti tot mai sec si mai plin de tine pe zi ce trece , iar daca cineva iti demonstreaza ca ai cam cazut , ca sa nu spun altceva , incepi sa plangi si sa te carai ....
In favoarea ta , nu prea pot spune , doar ca ai ceva sate pe acolo ...

pai nu am cum sa fiu altfel cu astfel de personaj...decat sec....eu cazut?!unde sa cad....timpul va decide daca e sau nu e in favoarea mea....pana acuma a fost in favoarea mea!
 

DeletedUser13059

ma faci sa rad...chiar crezi ca impresionezi pe cineva?!...inca nu iti dai seama...dar jocul este inca in favoarea mea...cand iti vei da seama de asta va fi prea tarziu pt tine...

ce texte ai in tine :D ...


cel mai bine pentru tine ar fii sa inveti pentru licenta ca deja mi-ai batut recordu meu cu bacu si simt ca o sa te ajung din urma .. dar cand iti vei da seama ce ii mai important in viata jocul sau ceea ce vrei sa faci cu viata ta o sa fie prea tarziu pentru tine ... uite ieri am intrebat prin timisoara niste oameni intamplatori pe strada daca au auzit de puyut cel mai tare din parcare .. si nimeni nimic nici mirati nici incantati de acel personaj .. daca tu crezi ca ma intereseaza jocul asa mult cam gresesti ca nu am stat niciodata pentru joc ci pentru oamenii care il joaca ... iar daca vrei iti arat ca poti sa si cazi de pe 1 apoi iti ofer eu niste lame ca sa iti faci de cap
 

DeletedUser2154

dar nu erai ma tu ala mare razboinic...care te laudai ca faci ca dregi...tu chiar crezi ca ma intereseaza locul 1...sa vine altul mai meritoriu daca doreste :)) ....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai nu am cum sa fiu altfel cu astfel de personaj...decat sec....eu cazut?!unde sa cad....timpul va decide daca e sau nu e in favoarea mea....pana acuma a fost in favoarea mea!

Unii deja i-au jocul asta prea in serios :rolleyes:
Stati prea mult pe jocul asta , puneti pret pe el si uitati de viata...
Era un banc " - Am Messenger , Skype , Facebook , Twitter , MySpace...
- Omule , ai o viata?
- OMG! nu , trimite-mi linkul..."
E mai bine sa joci de placere si sa iti faci niste prieteni decat sa joci sa fii locul 1 si sa iti faci niste dusmani , la asta ma refeream . Ca doar nu ma refeream ca ai cazut in pivnita...
Unii prieteni ii ai pentru frica , pe altii pentru ca momentan esti nr1 si daca iesi din trib se simte diferenta , daca erai pe locul 41 in trib erai istorie , pentru ca locul ala numai conteaza la punctaj...
 
Sus