Atacuri Speed

  • Autor subiect DeletedUser4602
  • Data de început

DeletedUser

dar nu a pierdut cu nimic :) doar i-a luat satele. cand joci ultra ofensiv, nu te mai uiti la 10-20 de armate, mai ales cand e vorba de speed. nu pierzi nici macar 1/10 din satele pe care le ai.

in plus, noi am jucat ca si o echipa. eu am fost foarte defensiv, din toate satele mele doar 10 erau de atac iar restul de aparare.
 

DeletedUser574

dar nu a pierdut cu nimic :) doar i-a luat satele. cand joci ultra ofensiv, nu te mai uiti la 10-20 de armate, mai ales cand e vorba de speed. nu pierzi nici macar 1/10 din satele pe care le ai.

in plus, noi am jucat ca si o echipa. eu am fost foarte defensiv, din toate satele mele doar 10 erau de atac iar restul de aparare.

Si ati jucat foarte bine. Felicitari!

Tocmai asta e. A fost neglijent. La cate sate avea nu trebuia sa.l scoata imediat de pe harta pe Osenii.

Apropo..era o vreme cand jucai si tu ultra ofensiv...what happend?:eek::p
 

DeletedUser6

Si ati jucat foarte bine. Felicitari!

Tocmai asta e. A fost neglijent. La cate sate avea nu trebuia sa.l scoata imediat de pe harta pe Osenii.

Apropo..era o vreme cand jucai si tu ultra ofensiv...what happend?:eek::p

A mai ramas pe harta? Plus am mai explicat odata de ce m-am oprit din atacuri ... am inceput sa fiu ataca masiv si nu am apucat sa trimit nici 1/3 din cate atacuri vroiam sa trimit si nici macar nu am mai putut sa le coordonez la secunda asa cum imi place mie...
 

DeletedUser1924

Bai talibane ce te agiti atat mah?
Lasa-i sa vb si hai sa ne pregatim de runda urmatoare ca o sa joc si eu ;)
 

DeletedUser6

Bai talibane ce te agiti atat mah?
Lasa-i sa vb si hai sa ne pregatim de runda urmatoare ca o sa joc si eu ;)

you promice ... sa vezi ce bataie o sa fie atunci pe top 3... Da eu ma bag doar la un speed +200 sau hai minim 150. Parca vad ca ma trezesc cu un +600 for my birthday
 

DeletedUser

Salutare Claudius.

Sãptãmâna asta am promis cuiva cã mã las de jocul ãsta ºi-i acord mai multã atenþie... Eh uite cã nu se primeºte chiar exact cum era planificat :D

Ce sã spun? Bravo celor ce au finisat runda pe podium. Sunt jucãtori excepþionali. Recunosc asta. ªi au respectul meu, ca de la jucãtor la jucãtor.

Felicitãri membrilor SDS-M. Au arãtat cã au toate calitãþile necesare pentru a învinge. Însã nu pot spune cã au putut câºtiga runda în aºa mod încât sã fie apreciaþi de toþi jucãtorii. ªi spun acest lucru pentru cã ESTE posibil sã finisezi în top, jucând cinstit ºi respectând promisiunile fãcute.

Mulþi din ei... au dat dovadã de lipsã de fairplay, au încãlcat tratate ºi alianþe personale fãcute, au înjurat în stânga ºi în dreapta, ºi-au trãdat "camarazii de arme", nu au avut tãria de caracter de a explica acþiunile ce le-au întreprins, mai pe scurt - au jucat murdar... Am decis sã nu intru în detalii ºi sã finisez post-ul fãrã a face public nici un nume, însã cred cã unii din cei ce vor citi aceste rânduri vor înþelege bine la ce mã refer. De unul SINGUR nu sunt în mãsurã sã îi judec pe toþi. Dar TOÞI împreunã suntem capabili sã judecãm pe fiecare jucãtor în parte.
 

DeletedUser

hmmm... te-a nemultumit faptul ca nu faceam aliante si te pasam de la unul la altul?
 

DeletedUser1924

Findca injuri doamnele...de aia!:p

1.Tu nu ai valoarea ca sa te bagi cu mine in seama.
2.Nu i-am trimis mesaj ei in care am jignit-o.Daca eu vb cu cineva in private si ii zic ce cred despre aia(si anume ca e cu*va) e parerea mea...nu i-am i-am zis ei...desi nu imi era rusine.
3.Am dat satele pentru ca eu nu am vrut sa termin in top50...eu daca nu castig runda nu vreau sa apar in clasament.
4.De acum daca vrei sa mai zici ceva de mine dai un mesaj privat si imi ceri voi.
 

DeletedUser

hmmm... te-a nemultumit faptul ca nu faceam aliante si te pasam de la unul la altul?

Dragã aiurea, ceea ce am spus eu a fost, citez:

1. Au dat dovadã de lipsã de fairplay
2. Au încãlcat tratate ºi alianþe personale fãcute
3. Au înjurat în stânga ºi în dreapta
4. ªi-au trãdat camarazii de arme
5. Nu au avut tãria de caracter de a explica acþiunile ce le-au întreprins

Mai pe scurt - au jucat murdar.

Pentru fiecare punct am destui candidaþi sã umplu podiumul.

Cât despre alianþe - este dreptul vostru de a nu încheia nici una. Aþi fi putut sã spuneþi normal, nu facem alianþe ºi gata. Dar oricum, dacã ai fi fost atent(ã), ai fi observat cã la acest fapt (cã am fost pasat "aiurea" ;)) nici nu m-am referit.

Iar dacã analizezi statutul meu - vei vedea cã am ajuns înapoi în top (ce-i drept, 29 nu e chiar printre primii 5 cum planificasem, însã pentru doar 4 zile de joc nu e chiar rãu), ºi am fãcut-o fãrã sã intru în vreun trib, fãrã sã îþi mai propun vreo alianþã, fãrã sã primesc vreun sprijin ºi fãrã ca sã mã ajute careva cu atacuri de curãþire.
 

DeletedUser4010

Nu sunt in masura sa comentez , dar orice ati spune voi de membrii SDS-M , ei v-au contrazis prin pozitia lor in clasament . Sunt jucatori de top si nu pot fii contestati . Jos palaria.
 

DeletedUser

draga Charlie Jade nu cred k esti in masura sa spui k a jucat nus ce jucatori murdar asta e u nu ai fost in top nu trebuie sa iti vers nervi pe experienta altora;)
 

DeletedUser1924

draga Charlie Jade nu cred k esti in masura sa spui k a jucat nus ce jucatori murdar asta e u nu ai fost in top nu trebuie sa iti vers nervi pe experienta altora;)

Lasa-l ma sa vb...ii arat eu runda urmatoare...daca are curaj sa joace :rolleyes:
 

DeletedUser

mai nu stiu ce sa iti zic de jucat murdar. eu garantez pentru echipa mea si anume: talibanu, vadim, jules si bobo.

pentru ei, la speedul asta pot baga mana in foc. nu au jucat murdar

de restul dumnezeu cu mila.
 

DeletedUser

de restu dumnezeu cu mila

=)))tare faza:)) si oricum pana la urma este doar un jok ce puteai sa faci incat sa trisezi sa fim seriosi uni castiga alti pierd asta e viata
 
Sus