Atacuri Speed

  • Autor subiect DeletedUser4602
  • Data de început

DeletedUser1924

mai nu stiu ce sa iti zic de jucat murdar. eu garantez pentru echipa mea si anume: talibanu, vadim, jules si bobo.

pentru ei, la speedul asta pot baga mana in foc. nu au jucat murdar

de restul dumnezeu cu mila.

Vezi ca te bat.
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
exact cum zice aiurea, nu am jucat murdar.
si acum imi aduc aminte cum stateam in conf si planificam urmatoarea tinta, si cum ii asteptam pe cei din a]id[s sa iasa din SM :D
 

DeletedUser

bestule, pe tine te-am sarit. da; sincer, nu stiu daca sa te trec in lista avand in vedere ca invitai in prostie si ne luai tintele :))
 

DeletedUser

exact cum zice aiurea, nu am jucat murdar.
si acum imi aduc aminte cum stateam in conf si planificam urmatoarea tinta, si cum ii asteptam pe cei din a]id[s sa iasa din SM :D

si asteptam, si asteptam, si asteptam.. pana ne plictiseam :mad:
 

DeletedUser

Lasa-l ma sa vb...ii arat eu runda urmatoare...daca are curaj sa joace :rolleyes:

LOL B3st... vãd în tine un al doilea justnoob, care spunea cã o sã-l urmãreascã pe Spaiker peste tot... :D Sã ºtii cã mã flatezi, dar nu e nevoie.

Refference to justnoob: Impresii despre Speed


@ B3STIALU & MichaelScofield:

Dacã îmi aduc bine aminte, am început primul post cu cuvintele, citez:

Bravo celor care au finisat pe podium.
Sunt jucãtori excepþionali.
Felicitãri membrilor SDS-M.
Au arãtat cã au toate calitãþile necesare pentru a învinge.


Sau mã înºealã memoria ºi acestea nu au fost cuvintele mele? :)

ªi dacã toþi spun cã toþi au jucat curat, ce impresie v-aþi face voi în locul meu, dacã încã în primele zile, când totul era la început ºi trupele încã nu erau în efectiv complet, þi-ai rupe 3 sate ofensive echipate serios într-un jucãtor, apoi ai trimite nobilii ºi te-ai trezi cu rapoartele roºii pentru cã "cineva a bãgat sprijin", DUPÃ ce eu am curãþat jucãtorul respectiv dar înainte de ultimii nobili, ºi mi-ar aunca o explicaþie cum cã chipurile tipul ãla a cedat deja satele. WTF? Ce fel de cedare de sate DUPÃ ce ele au fost curãþate? Joc curat, la sigur.
Anyway, I learn something EVERYTIME :D Thank You for the dirty lesson :)
 

DeletedUser1924

LOL B3st... vãd în tine un al doilea justnoob, care spunea cã o sã-l urmãreascã pe Spaiker peste tot... :D Sã ºtii cã mã flatezi, dar nu e nevoie.

Refference to justnoob: Impresii despre Speed


@ B3STIALU & MichaelScofield:

Dacã îmi aduc bine aminte, am început primul post cu cuvintele, citez:

Bravo celor care au finisat pe podium.
Sunt jucãtori excepþionali.
Felicitãri membrilor SDS-M.
Au arãtat cã au toate calitãþile necesare pentru a învinge.


Sau mã înºealã memoria ºi acestea nu au fost cuvintele mele? :)

ªi dacã toþi spun cã toþi au jucat curat, ce impresie v-aþi face voi în locul meu, dacã încã în primele zile, când totul era la început ºi trupele încã nu erau în efectiv complet, þi-ai rupe 3 sate ofensive echipate serios într-un jucãtor, apoi ai trimite nobilii ºi te-ai trezi cu rapoartele roºii pentru cã "cineva a bãgat sprijin", DUPÃ ce eu am curãþat jucãtorul respectiv dar înainte de ultimii nobili, ºi mi-ar aunca o explicaþie cum cã chipurile tipul ãla a cedat deja satele. WTF? Ce fel de cedare de sate DUPÃ ce ele au fost curãþate? Joc curat, la sigur.
Anyway, I learn something EVERYTIME :D Thank You for the dirty lesson :)

=>In primul rand eu cu spaike suntem ... inclin sa cred ca amici.
=>In al doilea rand nu prea imi pasa ce facea justnoob sau cum il chema...nici nush cum ajunsese in trib.
=>Te astept la 1 vs 1 runda urmatoare :rolleyes:



bestule, pe tine te-am sarit. da; sincer, nu stiu daca sa te trec in lista avand in vedere ca invitai in prostie si ne luai tintele :))

Pai cine dracu va punea sa ii trmiteti la mine...sti ca imi e mila de ei :rolleyes:
 

DeletedUser

LOL B3st... vãd în tine un al doilea justnoob, care spunea cã o sã-l urmãreascã pe Spaiker peste tot... :D Sã ºtii cã mã flatezi, dar nu e nevoie.

Refference to justnoob: Impresii despre Speed


@ B3STIALU & MichaelScofield:

Dacã îmi aduc bine aminte, am început primul post cu cuvintele, citez:

Bravo celor care au finisat pe podium.
Sunt jucãtori excepþionali.
Felicitãri membrilor SDS-M.
Au arãtat cã au toate calitãþile necesare pentru a învinge.


Sau mã înºealã memoria ºi acestea nu au fost cuvintele mele? :)

ªi dacã toþi spun cã toþi au jucat curat, ce impresie v-aþi face voi în locul meu, dacã încã în primele zile, când totul era la început ºi trupele încã nu erau în efectiv complet, þi-ai rupe 3 sate ofensive echipate serios într-un jucãtor, apoi ai trimite nobilii ºi te-ai trezi cu rapoartele roºii pentru cã "cineva a bãgat sprijin", DUPÃ ce eu am curãþat jucãtorul respectiv dar înainte de ultimii nobili, ºi mi-ar aunca o explicaþie cum cã chipurile tipul ãla a cedat deja satele. WTF? Ce fel de cedare de sate DUPÃ ce ele au fost curãþate? Joc curat, la sigur.
Anyway, I learn something EVERYTIME :D Thank You for the dirty lesson :)

te a suparat faptul ca am bagat suport in satul ala? :)) sau ca te am trimis le margine :p ... din cite tin eu minte erati ambii in acelasi trib cind sa destramat ~TLD~ de pe speed, ai intrat in WAR si ai inceput sa iti ataci fostii colegi :)) asta ti se pare fair play

daca tot vb despre fair play deschide dictionarul si citeste, poate vei intelege ce semnifica acest cuvind :)

da. recunosc ca am bagat suport si ca apoi am nobilat acel sat dupa ce ma rugat zsolt00000 ca nu avea timp sa ii iau satul ca un "prieten" la distrus in timp ce el era off si nu imi pare rau. Din toata harta puteai sa gasesti alt jucator dar nu un fost coleg de trib care avea si el 2 sate acolo in zona si care nici nu se astepta la un atac din partea ta.
 

DeletedUser

te a suparat faptul ca am bagat suport in satul ala? :)) sau ca te am trimis le margine :p ... din cite tin eu minte erati ambii in acelasi trib cind sa destramat ~TLD~ de pe speed, ai intrat in WAR si ai inceput sa iti ataci fostii colegi :)) asta ti se pare fair play

daca tot vb despre fair play deschide dictionarul si citeste, poate vei intelege ce semnifica acest cuvind :)

da. recunosc ca am bagat suport si ca apoi am nobilat acel sat dupa ce ma rugat zsolt00000 ca nu avea timp sa ii iau satul ca un "prieten" la distrus in timp ce el era off si nu imi pare rau. Din toata harta puteai sa gasesti alt jucator dar nu un fost coleg de trib care avea si el 2 sate acolo in zona si care nici nu se astepta la un atac din partea ta.

OK. O luãm pe paºi...

1. Nu am ºtiut cã am fost în acelaºi trib cu zsolt00000. Aici pun la bãtaie cuvântul meu de onoare, ºi cei care mã cunosc - ºtiu cã niciodatã nu mint.
Bravo Darxyde pt. tot binele care l-ai fãcut pe runda #1.

Iar dacã ºi dacã chiar am fost în acelaºi trib, era oare greu el sã-mi spunã acest lucru, cã am fost în acelaºi trib? Cã eram TOÞI 3 ONLINE la moment... Ce spui minciuni aici, purtam convorbiri ATÂT CU EL, în timp ce îl atacam, CÂT ªI CU TINE PE MESS la scurt timp dupã aia...

2. ªi da, sunt supãrat cã m-ai trimis la margine... Sã fi fost ORICARE altcineva sã mã trimitã la margine, sã fi fost b3st, aiurea sau talibanul, nu aveam sã scot NICI UN CUVÂNT... Crezi cã nu pot accepta o înfrângere corectã? Te înºeli...

3. Dar oricum, recunosc, greºeala a fost a mea.
Nu trebuia sã te accept ca prieten, ºi trebuia sã fiu mai atent.
Pe viitor voi ºti, sã nu mai am încredere decât în mine ºi în... ah, da, doar în mine.

EDITED LATER:
Spuneai cã "un prieten l-a distrus în timp ce era OFF"... Iatã ºi dovada... ce fel de OFF, dacã ai bãgat sprijinul exact înainte de ultimii nobili? OFF my @ss... eraþi online, ºi sunt aproape sigur cã eraþi ambii pe mess...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

lasa, nu fi suparat, ai mai multe sanse de afirmare pe runda 2.

in legatura cu DarX: am facut alianta cu tld si am insistat pentru ea doar pentru ca acolo am avut cativa camarazi vechi de arme. iar ceea ce a facut darx a fost perfect fairplay. mai corect de-atat chiar nu se putea.
 

DeletedUser2147

speedistii mai au timp de forumul mare, in afara de joc si somn? :))
 

DeletedUser

am incpeut s ama plictisesc...dak asa e pauza la fiecare runda de speed...sa inceapa naiba mai repede runda 2 k vreau sa jok :(:(:(:(:(
 

DeletedUser

in legatura cu DarX: am facut alianta cu tld si am insistat pentru ea doar pentru ca acolo am avut cativa camarazi vechi de arme. iar ceea ce a facut darx a fost perfect fairplay. mai corect de-atat chiar nu se putea.

Uite aici ai dreptate :D
Mai fairplay nu se putea, recunosc... :confused:
Era greu sã punã un alt întemeietor ºi sã schimbe numele tribului, sã ºteargã orice urmã de TLD dacã e patentatã denumirea :rolleyes: ºi mai departe ne descurcam noi fãrã ajutorul lui ºi a renumitului disband... :eek:

FoH-Next, Thorak30 ºi Necuratu (cei pe care-i þin minte), am fi fost la sigur de acord sã continuãm în cadrul acelui trib. Nemaivorbind de faptul cã în TLD se strânseserã ºi alþi jucãtori activi, care nu au avut intenþia sã se lase de rundã.

Anyway, ce a fost a fost, lets kiss and make up.
 

DeletedUser

fair play?

in runda 3-a de speed pe .ro , am trait experienta unei adevarate lipse de fair-play din partea jucatorilor puternici,insetati de glorie.Onoarea,asa de des vehiculata in caracteristicile scrise ale jucatorilor sau triburilor,mie mi-a parut doar un termen,fara pic de practica(exclusiv yoyolino).vorbesc doar din experienta personala,insa pot aduce aici zeci de jucatori,care au fost pe punctul de a renunta dupa ce au luat-o de la capat de zeci de ori,doar pentru ca cei mari veneau peste ei inainte de a-si asigura minimum de aparare pentru a putea pastra satul.in aceste conditii,nici chiar cel mai bun jucator,cu cea mai buna strategie n-ar fi reusit sa se dezvolte,cand pe harta era un haos total,spun asta din punctul jucatorului lipsit de protectia unui trib mare sau a unei experiente indelungate.doar colaborarea in echipa si dorinta de revansa a facut ca sa continuam,desi nu am dormit decat 4 ore intr-o noapte si 6 ore in alta,desi eram ranit intr-un accident de masina.nci chiar cu 2 computere conectate la provideri separati nu m-au ajutat sa pot stavili dorinta furibunda de glorie a fruntasilor.in calea unei asemenea agresiuni,ce ramanea de facut?sa renunt,caci nu m-i se da nici o sansa.insa,in situatia mea,se aflau din ce in ce mai multi,si toti,cu greutate la inceput,apoi cu din ce in ce mai mare dorinta de revansa,am inceput cooperarea.astfel incat,au fost sate care au fost luate cu foarte mari sacrificii de catre jucatorii agresivi,si cu costuri devastatoare.ei se stiu,daca vor citi aceste randuri.sa nu deviez de la subiect,pentru ca nu am statistici copiate sa va prezint,vreau sa va intreb despre un principiu:ONOARE.ce este onoarea?ce este cu adevarat onoarea?ce este de fapt atacul asupra unui inamic de zeci de ori mai slab,si relativ lipsit de experienta?data viitoare as putea aduce mai multe computere,pentru ca detin mai multe telefoane zapp in firma pe care o managerizez,si nu as incalca deloc regulamentul,dar va spun,ca nu ar fi sportiv gestul sa atac repetat si obsesiv,mai ales dupa ce mi-ar fi fost implorat un pna macar de 2 ore pentru intarire.eram pe punctul de a renunta,plangeam de durere,caci oamenii si-au pierdut complet umanitatea.asa procedau numai barbarii in vremuri departate,cand fara mila ucideau copii si batrani fara aparare.a fost ca la abator....am fost alergati pe harta,si cei care pot apela la arhive pot verifica aceasta acuzatie de lipsa de fair play.daca ar fi fost oameni de onoare,ne-ar fi dat ragazul sa ne facem macar sate full,si sa ne luptam atunci,dar nu am avut timp nici macar sa trecem de 2000 de puncte,eram atacati cum cresteam un pic,ori in asa conditii,nici cel mai bun jucator nu ar fi putut sa se dezvolte.va rog sa ma contraziceti.totusi,in final,consider ca am stopat aceasta vanatoare a celor slabi,uniti in tribul denumit simbolic si ad-hoc Rvansa,obtinand un pretios pna cu tribul 300,care la fel ne ataca pe care ne prindea mai dezvoltat,si am reusit sa formam cea mai extraordinara echipa care cred ca a existat vreodata in triburile,invingand in defensiva jucatori ajunsi la apogeu,rezistand la orice atac.daca puteti sa ne ajutati,cei care aveti acces la log-uri,va rog sa postati exemple pe forum,nu mi-am dat seama atunci sa conserv acele materiale,sa pot face de rusine pe asa-zisii campioni,pentru ca am crezut cu adevarat ca vom putea sa ne luam revansa.totusi,adevarata revansa,ne-o vom putea lua in rundele urmatoare,si sper ca jocul in echipa,sa demonstreze ineficienta geniului in fatza echipei bine coordonate.va multumesc pentru ca ati avut rabdarea sa cititi,si va precizez ca am citit si eu postarile voastre.astept critici si comentarii la cele prezentate.
 

DeletedUser5168

stii ceva?...m-am saturat ca pe fiecare thread deschis tu sa ma acuzi pe mine....adu dovezi in care eu, DarK AngeL 00 am atacat jucatori din tribul tau...sau jucatori mult inferiori mie.....nu mai abera atat.....dak erau jucatori din trib in regiunea voastra, ce ai vrut?....sa nu mai atace nimic...sa se duca la 10 min pe harta si sa isi rupa trupele?....dak nu ati stiut sa va organizati de la inceput....e vina voastra, dak nu ati stiut cum sa jucati iar e vina voastra, nu ma tot acuza pe mine de lipsa de fair-play...
 

DeletedUser

unde vezi mai sus scris numele tau,dark angel 00?

intreaba-ti colegii de trib cum au atacat obsesiv,jucatori mult mai mici.dar se pare ca nici nu se cunoaste termenul de fair play.
 

DeletedUser5168

pai vad ca nu dai deloc exemple, iar dak eu ma numar prin membrii tribului pe care l-am avut, pot sa ma consider si eu, spune nume de jucatori care te-au/v-au atacat.......dak erati si voi in acea parte a hartii unde ei nu mai aveau ce cuceri ce ai fi vrut sa faca?....sa se duca in partea cealalta a hartii? sa stea la un atac vreo 15 min?
 

DeletedUser

promisiune

data viitoare,pastrez exemple.promit!doar daca mai veti juca in formula absint
 
Sus