Atacurile si defensivele amuzante

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Corect rook :) Cam asta era pontul meu . Glumeam cand am zis ca decat eu il stiu:))

In fine ,vad ca tie iti place sa dai din casa. Mie nu:D:D

dau ... ca sunt darnic :cool:
dar pana sa le si puna in practica e cale lunga
si uite ca mai dau una din casa
cel mai mare trick e psihologia jucatorului (nu scripturile sau trupele)
in final cel mai destept cedeaza (a se vedea exemplu: abc, ceata, online, sconcs etc) :D
 

DeletedUser28580

Agresor: jurchescu1
Origine: bozovicix1 (782|318) K37

Număr: 0 1209 383 0 0 881 66 18 0 24 0 0
Pierderi: 0 1209 383 0 0 881 66 18 0 24 0 0


Apărător: xx
Ţel(direcţie): xx

Număr: 44049 37859 0 16376 1458 514 300 4888 0 0 0 0 0
Pierderi: 15 13 0 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0

si mai sunt vreo 7..amuzant trib TGL :D
 

DeletedUser

Poate o sa ziceti ca nu e amuzat ... dar pentru mine este.
Sa spargi 14 fulluri (dintre care 2 pe bonus) pentru un sat de 3k si nici macar sa nu il iei ... mi se pare hilar.
Poate o sa ziceti ca am pierdut o gramada de trupe de aparare pe zid mic ... ei bine va contrazic ... maine o sa am fermele din nou full de aparare ... nu acelasi lucru pot sa spun si despre el.
Dar cine este nesabuitul jucator din TOP 10 care a reusit o asemenea performanta?
Daca sunteti curiosi aveti mai jos rapoartele ... daca nu ... ei bine nu va cred ca nu va roade curiozitatea :D

1.Spionaj nereusit in mijlocul noptii ... nu a avut somn ... eu dormeam linistit de rupeam

2.Apoi o mica curatare ... pe bonus.

3.Apoi un full ... tot pe bonus

4.Nobilul cu full ... tot pe bonus

5.Si al 2 nobil cu 40 de catapulte ... tot pe bonus

6.Dimineata pe racoare ... nobil cu full

7.Full

8.Tot full

9.Iarasi full

10.Full ... din nou.

11.Full ... nu imi vine sa cred.

12.Full ... acum incep sa cred ca toate sunt fulluri

13.Full ... acum sunt absolut sigur

14.Full ... cred ca are ceva cu mine..

15.Full ... sunt sigur ca are ceva de impartit cu mine.

16.Full... mi-am amintit ca i-am rupt vreo 10 fulluri si vreo 12 nobili pe cand eram sitter la Dydy17 ... chiar asa de ranchiunos sa fie? sau e doar o coincidenta?

17.Ultimul Full ... sunt epuizat de incordare :)

Vizionare placuta!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

e amuzat..dar cred ca ala isi plange in pumni :)))) si cate trupe ai avut omule in satul ala...:))
 

DeletedUser

nu ii place prezenta ta intre satele lui :D
tu cum ai reactiona dac a ar aparea el intre satele tale?:))
 

DeletedUser

nu ii place prezenta ta intre satele lui :D
tu cum ai reactiona dac a ar aparea el intre satele tale?:))

As da maxim 4 fulluri ... si eventual un spionaj serios inainte sa ma arunc cu capul inainte :D

e amuzat..dar cred ca ala isi plange in pumni :)))) si cate trupe ai avut omule in satul ala...:))
Cat despre trupe ... erau cateva pe acolo :cool: ... tu cate crezi?
Tinand cont de experienta de data trecuta (neplacuta tot pentru el) chiar m-am bazat ca va ataca masiv ... dar nu ma asteptam sa dea mai mult de 3-4 ... noroc ca eu sunt prevazator din fire si am introdus in calcule si un coeficient de toleranta 0 :eek:
Ce si-a inchipuit el ca am luat un sat intre ale lui si nu l-am blindat serios?
Credea ca o sa-mi rupa toata apararea pe zid mic si o sa ma intorc cu coada intre picioare inapoi in zona mea?
Macar daca a inceput un lucru putea sa il si termine si sa dea cu toate trupele lui, eventual si cu cele de apararea daca tot nu reusea sa sparga apararea mea ... sau sa ceara ajutorul tribului ... poate ca ei aveau suficiente trupe ... sau poate nu :D

Ia te uita ce cadou am primit :p
Apărătorul zilei
Ai învins azi, ca apărător, cele mai multe trupe de pe lumea aceasta (118.537 de trupe)!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

As da maxim 4 fulluri ... si eventual un spionaj serios inainte sa ma arunc cu capul inainte :D


Cat despre trupe ... erau cateva pe acolo :cool: ... tu cate crezi?
Tinand cont de experienta de data trecuta (neplacuta tot pentru el) chiar m-am bazat ca va ataca masiv ... dar nu ma asteptam sa dea mai mult de 3-4 ... noroc ca eu sunt prevazator din fire si am introdus in calcule si un coeficient de toleranta 0 :eek:
Ce si-a inchipuit el ca am luat un sat intre ale lui si nu l-am blindat serios?
Credea ca o sa-mi rupa toata apararea pe zid mic si o sa ma intorc cu coada intre picioare inapoi in zona mea?
Macar daca a inceput un lucru putea sa il si termine si sa dea cu toate trupele lui, eventual si cu cele de apararea daca tot nu reusea sa sparga apararea mea ... sau sa ceara ajutorul tribului ... poate ca ei aveau suficiente trupe ... sau poate nu :D

Ia te uita ce cadou am primit :p
Apărătorul zilei
Ai învins azi, ca apărător, cele mai multe trupe de pe lumea aceasta (118.537 de trupe)!

la cate sate are +/- 10 sate tot dracul ala e :D.. a vrut sa iti faca un cadou si nu a stiut cum
 

DeletedUser

la cate sate are +/- 10 sate tot dracul ala e :D.. a vrut sa iti faca un cadou si nu a stiut cum

pai in cazul asta e cam zgarcit ... putea sa fie mai darnic si sa imi trimita macar jumate din satele lui de atac
sau poate astea erau toate satele lui de atac?
 

DeletedUser

Poate o sa ziceti ca nu e amuzat ... dar pentru mine este.
Sa spargi 14 fulluri (dintre care 2 pe bonus) pentru un sat de 3k si nici macar sa nu il iei ... mi se pare hilar.
Poate o sa ziceti ca am pierdut o gramada de trupe de aparare pe zid mic ... ei bine va contrazic ... maine o sa am fermele din nou full de aparare ... nu acelasi lucru pot sa spun si despre el.
Dar cine este nesabuitul jucator din TOP 10 care a reusit o asemenea performanta?
Daca sunteti curiosi aveti mai jos rapoartele ... daca nu ... ei bine nu va cred ca nu va roade curiozitatea :D

1.Spionaj nereusit in mijlocul noptii ... nu a avut somn ... eu dormeam linistit de rupeam

2.Apoi o mica curatare ... pe bonus.

3.Apoi un full ... tot pe bonus

4.Nobilul cu full ... tot pe bonus

5.Si al 2 nobil cu 40 de catapulte ... tot pe bonus

6.Dimineata pe racoare ... nobil cu full

7.Full

8.Tot full

9.Iarasi full

10.Full ... din nou.

11.Full ... nu imi vine sa cred.

12.Full ... acum incep sa cred ca toate sunt fulluri

13.Full ... acum sunt absolut sigur

14.Full ... cred ca are ceva cu mine..

15.Full ... sunt sigur ca are ceva de impartit cu mine.

16.Full... mi-am amintit ca i-am rupt vreo 10 fulluri si vreo 12 nobili pe cand eram sitter la Dydy17 ... chiar asa de ranchiunos sa fie? sau e doar o coincidenta?

17.Ultimul Full ... sunt epuizat de incordare :)

Vizionare placuta!

mama cat am ras :))))))))
 

DeletedUser24374

Si cand te gandesti ca ii jucator de 1,4 mil pct
dar asta e...se intampla si la case mai mari :D
 

DeletedUser

Poate o sa ziceti ca nu e amuzat ... dar pentru mine este.
Sa spargi 14 fulluri (dintre care 2 pe bonus) pentru un sat de 3k si nici macar sa nu il iei ... mi se pare hilar.
Poate o sa ziceti ca am pierdut o gramada de trupe de aparare pe zid mic ... ei bine va contrazic ... maine o sa am fermele din nou full de aparare ... nu acelasi lucru pot sa spun si despre el.
Dar cine este nesabuitul jucator din TOP 10 care a reusit o asemenea performanta?
Daca sunteti curiosi aveti mai jos rapoartele ... daca nu ... ei bine nu va cred ca nu va roade curiozitatea :D

1.Spionaj nereusit in mijlocul noptii ... nu a avut somn ... eu dormeam linistit de rupeam

2.Apoi o mica curatare ... pe bonus.

3.Apoi un full ... tot pe bonus

4.Nobilul cu full ... tot pe bonus

5.Si al 2 nobil cu 40 de catapulte ... tot pe bonus

6.Dimineata pe racoare ... nobil cu full

7.Full

8.Tot full

9.Iarasi full

10.Full ... din nou.

11.Full ... nu imi vine sa cred.

12.Full ... acum incep sa cred ca toate sunt fulluri

13.Full ... acum sunt absolut sigur

14.Full ... cred ca are ceva cu mine..

15.Full ... sunt sigur ca are ceva de impartit cu mine.

16.Full... mi-am amintit ca i-am rupt vreo 10 fulluri si vreo 12 nobili pe cand eram sitter la Dydy17 ... chiar asa de ranchiunos sa fie? sau e doar o coincidenta?

17.Ultimul Full ... sunt epuizat de incordare :)

Vizionare placuta!

Stii care este faza amuzanta aici? Ca minti ca o gazeta . Daca tu imi spui mie ca dormeai linistiti atunci cum dracu se zidea singur zidul? M-am uitat atent la ore si la cat era zidul in toate atacurile. Tu minti ca o gazeta ca dormeai. Erai geana pe cont sa ridici zidul :D PINOKIO. Am facut un grafic al zidului pe timpul noptii si al dimineatii :
2-0
1-0
6-5
5-4
4-3
3-2
2-0
3-2
3-2
5-4
5-4
4-2
2-0
4-2 Daca tu mie imi spui ca ai dormit vreun pic ..... Sfatul meu este sa incerci sa dormi noptile ca te imbolnavesti de galbinare . Nu ai cum sa-mi spui mie sau oricaruia care are putina coloana vertebrala in el ca TU DORMEAI LINISTIT DE RUPEAI. Asa cum presupui . Nu, tu nu ai dormit toata noaptea. Tind sa cred ca el a apucat cateva ore bune de somn ca dimineata ti-a mai alocat cateva fuluri. Dar tu l-ai intrecut si pe mesterul manole si pe pinokio. De ce iti place tie sa minti ca AI DORMIT LINISTIT? Te da de gol zidul ala care se ridica si pe timpul noptii ,nu doar al diminetii. Acum fi sincer si spune-ne cum ai stat de panda la zid?!!:D
 

DeletedUser

Stii care este faza amuzanta aici? Ca minti ca o gazeta . Daca tu imi spui mie ca dormeai linistiti atunci cum dracu se zidea singur zidul? M-am uitat atent la ore si la cat era zidul in toate atacurile. Tu minti ca o gazeta ca dormeai. Erai geana pe cont sa ridici zidul :D PINOKIO. Am facut un grafic al zidului pe timpul noptii si al dimineatii :
2-0
1-0
6-5
5-4
4-3
3-2
2-0
3-2
3-2
5-4
5-4
4-2
2-0
4-2 Daca tu mie imi spui ca ai dormit vreun pic ..... Sfatul meu este sa incerci sa dormi noptile ca te imbolnavesti de galbinare . Nu ai cum sa-mi spui mie sau oricaruia care are putina coloana vertebrala in el ca TU DORMEAI LINISTIT DE RUPEAI. Asa cum presupui . Nu, tu nu ai dormit toata noaptea. Tind sa cred ca el a apucat cateva ore bune de somn ca dimineata ti-a mai alocat cateva fuluri. Dar tu l-ai intrecut si pe mesterul manole si pe pinokio. De ce iti place tie sa minti ca AI DORMIT LINISTIT? Te da de gol zidul ala care se ridica si pe timpul noptii ,nu doar al diminetii. Acum fi sincer si spune-ne cum ai stat de panda la zid?!!:D

Am un robot care imi ridica zidul :cool: ... il cheama Wall E (cum altfel putea sa il cheme:cool: ... in traducere libera ... Zid E? ... daca nu e ... il ridica el)
Daca vrei ti-l imprumut si tie.
wall-e-dancing-robot-plays-mp3s.jpg

Parca ai fi un noob :D
Iti lipseste cu desavarsire atentia la detalii.
Am stat pana pe la 12:30 ca sa imi vina resursele ... am bagat biserica si zid pana s-au terminat resursele
Daca as fi crezut ca o sa dea pe bonus 2 fulluri si inca 12 a doua zi ... as fi bagat niste injumatatiri la zid ... desi nu cred ca ar fi meritat tinand cont de pierderile avute :cool:
Iar daca te uiti cu atentie la ultimele rapoarte o sa vezi ca sunt marcate (oare de ce doar ultimele si nu toate :confused: ... poate imi spui tu Einstein :cool:) ... si poate iti dai seama pe la ce ora m-am trezit ... si pe la ce ora el statea si dadea atacuri.

Ai grija sa nu iti creasca pistrui pe neuron :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus