Atacurile si defensivele amuzante

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser


poate ca era sat de atac si lancierii erau veniti ca sprijin, iar topoarele si berbecii ramasesera impotmoliti pe undeva
sau poate era sat proaspat luat si atacul cu ultimul nobil ramasese in sat si nu a apucat sa il retraga
... dar nu cred ... am zis si eu asa ca sa ma aflu in treaba :))

dar de asta ce ziceti?

http://ro23.triburile.ro/public_report/eb429269562e7527af87f047bfa6e8b4
 

DeletedUser

ce va mira?

oare e vreun trib care sa nu aiba astfel de exemple?

da ... triburile de barbari :)))
de ce naiba nu or da drumu la o lume in care si satele de barbari sa se dezvolte, sa atace si sa faca triburi?
ar fi foarte amuzant sa tipe lume dupa ajutor ca ii ataca satele de barbari sau sa declari razboi unui trib de barbari ... sau chiar si mai rau sa fie innobilati de sate de barbari :))))
 

DeletedUser

da ... triburile de barbari :)))
de ce naiba nu or da drumu la o lume in care si satele de barbari sa se dezvolte, sa atace si sa faca triburi?
ar fi foarte amuzant sa tipe lume dupa ajutor ca ii ataca satele de barbari sau sa declari razboi unui trib de barbari ... sau chiar si mai rau sa fie innobilati de sate de barbari :))))

as vota chestia asta =))
 

DeletedUser2821

da ... triburile de barbari :)))
de ce naiba nu or da drumu la o lume in care si satele de barbari sa se dezvolte, sa atace si sa faca triburi?
ar fi foarte amuzant sa tipe lume dupa ajutor ca ii ataca satele de barbari sau sa declari razboi unui trib de barbari ... sau chiar si mai rau sa fie innobilati de sate de barbari :))))

S_a intamplat pe .UK sa fie player innobilat de barbar , sau pe . net , cautati la forum principal parca =))
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
o astfel de setare ar avantaja jucatorii slabi si inactivi care iubesc barbarele

iti dai seama ca tuc a jucator de atac pierzi din 2 pozitii
1.trebuie sa innobilezi absolut tot langa tine, pierdere de resurse nobili
2.farmarea practiv nu ar mai exista
 

DeletedUser

Iar cand foamea e PREA MARE pentruu vecinii nostrii Inqustorii ..:D mai dai cu ce ai pe acasa.. :))) cu tot ce APUCI. ..noroc ca zidu mai tine cu ei si e jos..

http://ro23.triburile.ro/public_report/c7e4764aad51cb1802aa55b427240347

+

http://ro23.triburile.ro/public_report/70c3fa33050f03a81e54552381c4f327

+

http://ro23.triburile.ro/public_report/065c5e0157724e0919bfabbea5bdc91e

A sii scuza ..se lasa de joc si deala da ca cedeaza nu merge ..:D:D e un vechi client de obicei da asa cand se supara =)))) ..nu se lasa de joc ori da cu tot ce are ori nu da
 

DeletedUser

Rune hai sa iti zic o mica povestioara...flavia a jucat si pe L14 cu mine in trib...ma crezi ca atunci cand am intrat sitter la ea sa ii fac verificare avea pe 90% din sate biserica construita?

Am vazut pana si religie 9

am daramat la biserici de nu o sa fiu primit niciodata in rai din cauza ei :))

asa ca nu ii cere ceea ce nu stie...cred ca ar trebui mai intai sa invete si ea sa joace sau sa incerce sa bage la cap ce ii explica altii
 

DeletedUser

Eu iam dat sate fara biserica jos de multe ori ..iam dat mesaj eu fati biserica ca pierzi trupele de numa numa fara religie..ca tot lua barbari :D:D ..
 

DeletedUser

=)))))

cred ca iam stricat ceasul atunci cand iam demolat bisericile si cred ca a ramas setata pe putine biserici dar nu ia explicat nimenii ca mai trebuie sa fie si fiecare sat in biserica

Lasa ca pana la urma invata ea sa joace :D
 

DeletedUser

nu te lauda cu deastia :p eu am primit fake si cu 400 berbeci ...:))) am primit fake si cu cate 200 catap =))
 

DeletedUser

cel cu 200 de catas nu sunt fake-uri si daca vrei iti dau si cateva sute de rapoarte sa vezi ce pot face 200 de catapulte simple :D
 

DeletedUser35377

intreba ti i pe prietenii mei the end

i am invatat ce s alea demolari si acum le aplica regula :p

da nu stiu de ce naiba nu reusesc sa si ia satele :(
 

DeletedUser

Ak stiu despre ce vorbesti sa dai cu 100 catap si 50 spioni ..pe sate curatate :) sai dai fierariile jos sau cladirea princip ..eu nu de asta zic el dadea p sate full cu 200 catap fake pe zid :D:D ce scuza sa-i mai dai?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus