Avertizare pe viitor (triburi, lideri de triburi)

  • Autor subiect DeletedUser5970
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser46704

TITS-ULE te angajez eu si fara bac,ca sa ai si tu de-un pp :))
Daca nu vrei sa muncesti,dar vrei sa ai pp,da dizolvare trib :)))))
 

DeletedUser5970

GabbY-Ghost, vezi ce mai spui pe aici, ca defaimarea falsa poate duce si la altceva.
si nu ma refer la joc

hai sa facem un experiment: daca aveam intentii rele asa cum spuneti voi ca a fost planificat, nu mai aveam satul gol acum intre 10 puncte rosii si asteptam sa se intoarca trupele de pe vechea granita de conflict cu SN. va invit la spionaje sa constatati daca e adevarat sau nu, pe urma puteti pune din nou in balanta cele spuse de mine.
Mai mult de un sat, nu aveti ce sa ne luati, atata timp cat exista optiunea de inceput nou in centrul tribului, joc linistit alaturi de prietenii cu care am intrat si daca tot am intrat, am preferat sa ne mentimen standardele cu privire asupra jocului.

Spune-mi cati din jucatorii vostri continua jocul dupa innobilare si pe urma "ne masuram fortele"
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Prin mesajele alea ati demonstrat cat de penali sunteti..ati iesit din razboi pt ca aia din SN va dadeau cu terenul in cap....eu unul m-am lamurit de cei din master (am scris in mesajele alea tot ce trebuie).....ati pus aceste mesaje ca sa mascati motivul pt care defapt ati iesit din razboi...

te-a prins flama ? :D
 

DeletedUser

Nu e al meu,e al nostru...
Si ai grija de tits,ca nu o sa mai stai mult pe aici,si asa trebuie sa inveti pentru bac :)))
Pusti de 17 ani...ce sa le ceri...daca vrei pp ti-am zis :))))

Abia astept sa-ti vad reactia cand o sa dispareti :)))
 

DeletedUser46704

Pis pis pis :))
Apropo tu te-ai impacat cu gandul c-o sa pierdeti,deja vinzi resurse gramada :)))
 

DeletedUser43894

Nu folosesc forumul extern pentru ca nu-mi plac balacarelile care au loc aici,de care nu ducem lipsa nici pe joc.
Initiatorul temei nu a facut altceva decat sa continue un spectacol ieftin care exista de ceva vreme pe acest forum (Nu ai ridicat calitatea lui daca cumva asta iti doreai ci ai redus-o si mai mult)
Ai iesit pe forum extern ca sa dai o discutie privata sau ma rog, o discutie pe o conferinta la care nu erai invitat, pretinzand ca ai auzit, fals...tu ai vazut:p ca sa demonstrezi cat de corect esti tu? Nu prea ti-a iesit atat timp cat ai pus "spioni" intr-o coferinta,semn de foarte mare respect pe care il aveai fata de aliati.
Toate relatarile tale pot fi adevarate cum pot fi si false, dar asta chiar nu are importanta, mai important pentru mine e faptul ca jignesti un trib intreb pentru o discutie pe care e posibil sa o fi avut 3-4 persoane.
Sunt sigura ca ai cantarit foarte bine si mult decizia de a rupe aceasta alianta si mai ales daca vei declara razboi sau nu familiei din care fac parte.
Personal si repet PERSONAL abia astept declaratia aia de razboi,poate o sa ne faci un rezumat la discutia care ai "auzit-o".

O seara buna tuturor,dusmani si prieteni!
 

DeletedUser38023

ai grija de tits

Subscriu!

http://www.csid.ro/health/sanatate/cancerul-de-san-metode-de-depistare-si-sfaturi-pentru-prevenire-13374300/

Mare grija! Una din 6 femei......

De exemplu, avem:
Livia
Georgiana
Adina
Isabela
Amalia
Andra


Asta inseamna ca Isabela are cancer..

Si toate se leaga, dragi prieteni, nu sunt coincidente! Iar Isabela, cu siguranta, are un prieten apropiat sau o ruda care a comis inselatorii pe triburile si Divinitatea, prin nebanuitele sale cai, l-a pedepsit indirect pe aproapele Isabelei..
 

DeletedUser

Pedeapsa divina! :O, dumnezu lucreaza pentru INNO!!!! :O
Baietii/Barbatii adevarati nu sunt vizati?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser489

Gabi, nu e nimic nou in faptul ca aliantele se rup brusc si ca o harta albastra in primele zile de joc iti aduce, mai devreme sau mai tarziu, mari necazuri. Harta vorbea singura, singura concluzie de aici ar fi ca un conducator trebuie sa caste ochii pe harta, nu sa se lase purtat de vitejii, experimentatii si unitii membri care, vai!, ar putea fi atacati in drumul lor spre dezvoltare. Ma opresc aici, pentru ca deja aduce a scenariu de undeva de la marginea hartii.
 

DeletedUser34078

Gabi, nu e nimic nou in faptul ca aliantele se rup brusc si ca o harta albastra in primele zile de joc iti aduce, mai devreme sau mai tarziu, mari necazuri. Harta vorbea singura, singura concluzie de aici ar fi ca un conducator trebuie sa caste ochii pe harta, nu sa se lase purtat de vitejii, experimentatii si unitii membri care, vai!, ar putea fi atacati in drumul lor spre dezvoltare. Ma opresc aici, pentru ca deja aduce a scenariu de undeva de la marginea hartii.

Corect! Baga la cap bre! :D
Suntem piesele perfecte dintr-un joc de sah pervers!
 

DeletedUser523

ce razboinici uneltitori si instigatori si agresivi pe lumea asta...
 

DeletedUser489

auzi si tu "piese de sah pervers" super taare asta o sa o memorez:))))).:D:D:D:D:D:D
E adâncă rău, hauleu, dacă bagi şi un citat din ăla... Cohelo... dă citeşte ăia ... moare fetili:
[video=youtube;32gk0DnVVMA]https://www.youtube.com/watch?v=32gk0DnVVMA[/video]
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus