Aveti o ferma preferata?

  • Autor subiect DeletedUser7039
  • Data de început

DeletedUser

Oricum nu e stres principalul e sa ii identificam noul cont sa vedem cine il sparge. :D
 

DeletedUser

acu faceti concurs?...care ii sparge cele mai multe conturi lu cuka :D
 

DeletedUser

da , am inteles asta
:D
felicitari
postu ii era adresat lui ogica parioru
:)
 

DeletedUser

da , am inteles asta
:D
felicitari
postu ii era adresat lui ogica parioru
:)

Stai linistit eram si eu plictisit.. oricum eram si eu putin ironic :)
Reciteste si vei intelege :p
S-au pierdut mult mai multe trupe decat 100 lanci la inceput de lume.. tot pe langa cuka (vezi Ozzy din R-R) si tot s-au descurcat :)
 

DeletedUser

=)) ce imi place! pana acum cuka a spart toata defensiva tribului Habar dintr-un atac =))!

Si nu era ferma! Ce inseamna ferma? La atacat odata caoboi si ia daramat ferma la de 15 la 6 si atunci cand i sau scos trupele de aparare din sat!
 

DeletedUser29686

Felicitari , Rhadookoo!In sfarsit ai gasit si ai reusit sa faci ceea ce-ti place (ferme). Felicitari Cuka ca ai ramas la fel de mandru si dupa. Felicitari toti restul pentru spam (nici unul inafara de rhadookoo n-ati scris de fermele voastre).
Astept cu interes alte dovezi de bravura pe campul de lupta si de bravada pe forum.
 

DeletedUser

Pentru ca sunt mai mult spamar decat jucator si pentru ca sunt prea al dracului sa il las doar pe Dumnezeu sa isi bata joc de ei ma gandii sa fac acest topic..

Profilul fermei perfecte pentru mine nu inseamna multe resurse..
Inseamna altceva:
-impresii
-tradare
-oftica

Adica, daca reusesc sa ii spulber impresiile[1], sa il determin sa tradeze[2], sa il fac ferma, iar apoi sa se oftice[3], inseamna ca am atins perfectiunea in arta farmarii - din punctul de vedere al meu, care sunt spamar, nu jucator :D

Desigur, stimati utilizatori, dumneavoastra puteti sa prezentati o ferma bogata in resurse, nu neaparat un ciumpalac cum e cel pe care il voi prezenta eu mai jos..


Ferma mea preferata de pe lumea 17 este inegalabilul CUKA.

De ce el?
In primul rand pentru ca a uitat cine a fost..
Sa ii aducem aminte: Lumea 5
Iar acum este un lider de referinta si foarte orgolios..

Pe lumea 17 a fost facut ferma pe contul lui original: CUKA.
Michelle2007 a fost atacat parsiveste de catre el, dar se pare ca l-a achitat cu varf si indesat..
GG Michelle & R-R!
Dupa ce a fost farmat de baietii din R-R, a sters conul..
Si mare i-a fost greseala cand m-a amenintat:



Eram intrigat cum oare e atat de putin realist.. era la 5 ani distanta pe harta.. la mama dracu de mine..
Dar se pare ca mai tarziu, CUKA, a semnalizat:


Fericit el ca are cont langa mine, sau eu ca am cont langa el?
Vom vedea in radnurile urmatoare..

Demolarea fermei

Atacul meu se pare ca a coincis cu dizolvarea tribului lui
CUKA

Asa ca mi s-a facut mila de el si nu am mai continuat sa il mai atac..
Si-a dat cuvantul de onoare ca nici el nu o sa atace!
S-a rugat de mine in toate felurile in care stia!
De asta am zis "ok" si am hotarat sa il las sa isi reconstruiasca tribul..
I-am dat credit ..
Am intins o mana ca unui cersetor..



Pentru o zi, reusisem sa cred ca aceasta carcasa umana cu creier de gaina si cu constiinta de vierme, are macar un milimetru de bun simt!
Si ca da macar doi bani pe cuvantul lui de onoare..
Toate pana acolo..
CUVANTUL DE ONOARE!
Aici este ca si cu dilema fetei virgine: de ce nu poa' sa fie de doua ori?
Iar in cazul de fata, cuvantul dat, nu mai poate fi recapatat..
Si-a incalcat o promisiune..
Ultima speta de jucator!

Si m-a atacat! :D

Dupa care, evident, a dat inceput nou :)))))))))))))))))))))))))

UN MILOG!

CUKA, de-asta esti tu ferma mea preferata! Si crede-ma ca de la stadiul de ferma nu o sa urci niciodata, pentru ca esti mult prea slab si mult prea mojic..

Cum sa fii conducator de trib? Cum sa fii conducator de trib si ferma de doua ori in 5 zile?
Cum de mai joci triburile?
Cum de mai poti sa iti spui CUKA

Fie-ti rusine de tine! Si mila .. Si scarba..



Alte ferme? :rolleyes:

Mai mult miti decat ... sa spui adevarul..cand lai atacat tu trupele lui erau plecate ... si ce naiba te lauzi ca lai atacat
iai distrus o trupa?nu se putea sa nu aiba macar 1 lanicer sau barem paladinul ...Si poate spui ca e incepator sa nu stiu ce alte chestii da gandestete de unde ai pelcat si tu:D
 

DeletedUser29686

cuka nu este incepator...iar in ce priveste atacurile cand satele sunt goale e maestru el insusi maestru, o stim toti :p
 

DeletedUser16836

Mai mult miti decat ... sa spui adevarul..cand lai atacat tu trupele lui erau plecate ... si ce naiba te lauzi ca lai atacat
iai distrus o trupa?nu se putea sa nu aiba macar 1 lanicer sau barem paladinul ...Si poate spui ca e incepator sa nu stiu ce alte chestii da gandestete de unde ai pelcat si tu:D

Sneezyy...Tu esti n00b si in ale gramaticii? :D


cuka nu este incepator...iar in ce priveste atacurile cand satele sunt goale e maestru el insusi maestru, o stim toti :p

Carla,cuka joaca pe L2,deci e vedeta...
Vezi ca te astept la un duel de pictoriale fierbinti,ca doar ne-ai provocat intr-un alt topic!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20561

io nu am o ferma preferata,imi plac toate,sa fie mai multe!:):D
 

DeletedUser

Intelegi gresit.... eu nu am zis ca este daca vei zice asta.Eu m-am referit la faptul ca unii il cred.. incepator

Nu il credem incepator doamne fereste. Noi stim ca este un jucator slab, adica peste tot pe unde joaca in ultima vreme devine ferma cam atat. :D Nu ne zici cu ce cont joaca mai nou sau se teme sa nu ramana fara cladiri din nou. :D
 

DeletedUser

Nu am fost ferma niciodata!

si cauta scaldaspiler mie imi place zona:D

Asa o zona tio faci cu mana ta! adica mana unui nebun care a facut 100 de conturi sa dea inceput nou la alea care cad langa el si defapt cad langa mine:D:eek:
 

DeletedUser

Nu am fost ferma niciodata!

si cauta scaldaspiler mie imi place zona:D

Asa o zona tio faci cu mana ta! adica mana unui nebun care a facut 100 de conturi sa dea inceput nou la alea care cad langa el si defapt cad langa mine:D:eek:

Macar asa faci si tu fata :rolleyes:
 

DeletedUser

Vezi? Acum am si eu fermele mele preferate! ca parca vad ca iau ban iarasi aici!
 

DeletedUser

Nu am fost ferma niciodata!

si cauta scaldaspiler mie imi place zona:D

Asa o zona tio faci cu mana ta! adica mana unui nebun care a facut 100 de conturi sa dea inceput nou la alea care cad langa el si defapt cad langa mine:D:eek:

Ai fugit tare. :( Asa frica ti-a fost sau nu ai facut fata. :confused:
Oricum am observat ca ti-ai adus prietenii pe langa tine deci ne-ai lasat si la noi prin centru ceva de farmat, multumim pentru fostele voastre sate :)
Cuka sa nu zici nimic dar cand te-a atacat rhadookoo nu aveai nici picior de trupa de aparare in sat asa ca faza cu sitterul care a scos deff-ul sa le-o povestesti la niste noobi.:D
Iar acolitii astia care iti iau apararea no comment ca mai mult se fac de rusine.
 
Ultima editare de un moderator:

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Quote:Text original little bad
Nu am fost ferma niciodata!

ei nu zau? te-ai nascut cu triburile in poala tu?:)
 
Sus