~B~B~ si A~B~B vs -BLC-

  • Autor subiect DeletedUser14698
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14698

Suntem pe 1 pe merit ;) daca sunteti buni dati-ne jos .

Imi pare rau ca te contrazic, dar din cate imi aduc bine aminte sunteti pe locul 1 din fuziuni si innobilari interne.Strategia voastra nu imi este straina si am fost impotriva ei cand membrii din -BLC- doreau sa o aplicam.
Asa ca incearca sa fii u sanatos amice si lasa gargara asta ca sunteti pe merit.
Pe merit sunt doar cativa jucatori de la voi .
 

DeletedUser

razboiu cu WoG a fost na...fuziune pentru voi. Parerea voastra ramane parerea voastra. Pana una alta statisticile vor vorbii de acum incolo si atacurile. Ca sunteti sau nu straini de situatia de la noi .... putin imi pasa, dar vreau sa va zic ceva.
Spuneti'le spionilor vostrii de la noi ca nu orice discutie e si adevarata;) aviz celui care a vorbit ca noi am face fuziune cu Regal.

Pana una alta suntem oameni, toate cele buna si jucam in continuare:D Vorbim peste o luna
 

DeletedUser

exact...la voi vreau sa ajung.Parca era ** de BLC acuma e Smile????:confused::confused:

Cred ca nu stii ca cei care urca sus de tot... cand cad se lovesc rau de tot... mai bine incearca sa fi un diplomat si respecta-ti dusmani ca e mai frumos!

O sa ajungi pentru ca si noi o sa va ajutam... dar din cate observ ne miscam cam cu viteza lumini printre satele regal catre voi...
 

DeletedUser

Acum trebuie sa demonstrati ca meritati locul 1.

Corecteaza-ma daca gresesc- razboi cu CL - Blc - Dmc - Die! ?
Daca o sa tineti constant statistici pozitive cu fiecare trib cu care aveti razboi. (individual, nu impreuna ca nu toti au diplomatie intre ei) atunci meritati pe deplin primul loc
 

DeletedUser

Acum trebuie sa demonstrati ca meritati locul 1.

Corecteaza-ma daca gresesc- razboi cu CL - Blc - Dmc - Die! ?
Daca o sa tineti constant statistici pozitive cu fiecare trib cu care aveti razboi. (individual, nu impreuna ca nu toti au diplomatie intre ei) atunci meritati pe deplin primul loc




Avem razboi cu cele 4 triburi (s)fantastice:D
 

DeletedUser14698

razboiu cu WoG a fost na...fuziune pentru voi. Parerea voastra ramane parerea voastra. Pana una alta statisticile vor vorbii de acum incolo si atacurile. Ca sunteti sau nu straini de situatia de la noi .... putin imi pasa, dar vreau sa va zic ceva.
Spuneti'le spionilor vostrii de la noi ca nu orice discutie e si adevarata;) aviz celui care a vorbit ca noi am face fuziune cu Regal.

Pana una alta suntem oameni, toate cele buna si jucam in continuare:D Vorbim peste o luna

Intradevar statisticile vor vorbi.
 

DeletedUser14698

Side 1:
Tribes: -BLC-
Players:

Side 2:
Tribes: ~B~B~ A~B~B~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 329
Tabăra 2: 377
Diferență: 48

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,135,947
Tabăra 2: 3,595,090
Diferență: 459,143

image.php


Side 1:
Tribes: -BLC-
Players:

Side 2:
Tribes: ~B~B~ A~B~B~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 304
Tabăra 2: 1,759
Diferență: 1,455

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 69
Tabăra 2: 63
Diferență: 6

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,176,986
Tabăra 2: 15,444,893
Diferență: 13,267,907

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 657,594
Tabăra 2: 626,422
Diferență: 31,172

image.php


Side 1:
Tribes: -BLC-
Players:

Side 2:
Tribes: ~B~B~ A~B~B~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 61
Tabăra 2: 461
Diferență: 400

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 4
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 450,348
Tabăra 2: 3,937,062
Diferență: 3,486,714

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 31,937
Tabăra 2: 39,603
Diferență: 7,666

image.php
 

DeletedUser

Imi pare rau ca te contrazic, dar din cate imi aduc bine aminte sunteti pe locul 1 din fuziuni si innobilari interne.Strategia voastra nu imi este straina si am fost impotriva ei cand membrii din -BLC- doreau sa o aplicam.
Asa ca incearca sa fii u sanatos amice si lasa gargara asta ca sunteti pe merit.
Pe merit sunt doar cativa jucatori de la voi .

baietas,nu esti tu in masura sa spui daca meritam sau nu locul 1...
eu cred ca daca il detinem,atunci il si meritam,pentru ca pana acum am demonstrat ca avem puterea de a calca orice adversar in picioare:)

acum,incepe o aventura pentru noi(BB),avem parte de actiune pe mai multe fronturi insa asta are si o parte buna...putem ataca in toate partile:cool::)

cel mai bun sa castige!
 

DeletedUser14698

baietas,nu esti tu in masura sa spui daca meritam sau nu locul 1...
eu cred ca daca il detinem,atunci il si meritam,pentru ca pana acum am demonstrat ca avem puterea de a calca orice adversar in picioare:)

acum,incepe o aventura pentru noi(BB),avem parte de actiune pe mai multe fronturi insa asta are si o parte buna...putem ataca in toate partile:cool::)

cel mai bun sa castige!

Sunt curios daca aveti sange destul in vene incat sa declarati razboi la toata harta.
Pana acum ati avut razboi cu un trib sau max 2.Noi am fost cel de-al treilea iar dupa noi v-a declarat si cei din CL .Acum daca tot sunteti asa de buni jucatori dupa cum ati spus si o tot sustineti declarati razboaie si celorlate triburi care mai sunt pe langa voi si intradevar daca veti rezista pot spune ca meritati rangul care il aveti.
Daca imi aduc bine aminte cu ceva vreme in urma, mapet ii spunea lui andreiuntaru ceva de genul ca el si inca vreo 2 jucatori vor face tribul -BLC- sa dispara :D.Acum cand a vazut ca s-a inselat a inceput sa cheme jucatori in zona lui.:cool: lucru care dovedeste faptul ca nu isi merita rangul.
 

DeletedUser

Sunt curios daca aveti sange destul in vene incat sa declarati razboi la toata harta.
Pana acum ati avut razboi cu un trib sau max 2.Noi am fost cel de-al treilea iar dupa noi v-a declarat si cei din CL .Acum daca tot sunteti asa de buni jucatori dupa cum ati spus si o tot sustineti declarati razboaie si celorlate triburi care mai sunt pe langa voi si intradevar daca veti rezista pot spune ca meritati rangul care il aveti.
Daca imi aduc bine aminte cu ceva vreme in urma, mapet ii spunea lui andreiuntaru ceva de genul ca el si inca vreo 2 jucatori vor face tribul -BLC- sa dispara :D.Acum cand a vazut ca s-a inselat a inceput sa cheme jucatori in zona lui.:cool: lucru care dovedeste faptul ca nu isi merita rangul.

ai cresit concluzia copilas...acest lucru dovedeste faptul ca suntem o echipa,si ca doar in acest mod am iesit cu capul sus din toate razboaiele pe care le-am avut!
esti prea incuiat pentru a-ti putea da seama ca meritam locul pe care il detinem,asa ca nu o sa-mi mai ocup timpul cu tine,asa ca nu te obosi sa dai reply:)
 

DeletedUser

frumoase statistici;)
dar nu vor ramane asa:D

Tu cred ca joci pe alta lume :))

De aproape 2 luni aveti razboi cu tribul de Rank 10 si ati reusit sa le luati 1 sat pe zi ... tu te auzi? Ce o sa faceti acum cand o sa fiti atacati si de CL ?

Felicitari -BLC- !!! Mai rezistati putin ca ne apropiem :))
 

DeletedUser31550

cum sa-ti dau un raspuns simplu la intrebarea ta?
O sa ne aparam daca o sa fim atacati,nu este logic?
 

DeletedUser

cum sa-ti dau un raspuns simplu la intrebarea ta?
O sa ne aparam daca o sa fim atacati,nu este logic?


Intrebarea era cum o sa schimbati statistica in favoarea voastra... ?

Eu cred ca o sa se schimbe statistica din 1 sat pe zi luat... la 2 pe zi pierdute in fata BLC :)
 

DeletedUser31820

vorbi oracolul din Delphi:))

hai mai bine sa vedem viitoarele atacuri si vorbim dupa...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Intrebarea era cum o sa schimbati statistica in favoarea voastra... ?

Eu cred ca o sa se schimbe statistica din 1 sat pe zi luat... la 2 pe zi pierdute in fata BLC :)

sincer chiar iti respect pozitia si pentru faptul ca'ti aperi tribul. Fiecare jucator ar trebui s-o faca sa-si apere interesele proprii dar in limita bunului simt:)
putem purta si discutii civilizate nu sa ne atacam in continuu:)

ideea e urmatoarea. Nu vad cum ar fi relevante statisticile dupa doar 1 singur atac. Sincer si cu respect, daca nu erau cazurile fighter si toti ceilalti care au schimbat partea de frica (sincer) statisticile nu erau asa apropiate, dat fiind faptul ca voi ati innobilat strict conturile lor pentru tradare:)
Pana una alta in weekendul trecut, la primul atac...s-au luat sate de la voi:) Posibil sa se fi luat mai multe daca era coordonarea cu nobilii mai buna:)

vedem in continuare:)
toate cele bune
 

DeletedUser

Tu cred ca joci pe alta lume :))

De aproape 2 luni aveti razboi cu tribul de Rank 10 si ati reusit sa le luati 1 sat pe zi ... tu te auzi? Ce o sa faceti acum cand o sa fiti atacati si de CL ?

Felicitari -BLC- !!! Mai rezistati putin ca ne apropiem :))

nu am inteles nici acum..TU ESTI AVOCATUL LOR????
uita te in curtea ta dupa vin o aici si preada lectii.Care e faza ca ataca CL??? :eek::eek:
BAFTA BLC...TRib de rang 1.Pai inteligentule , ATACA TOT trIBUL??? ataca 4-5 jucatori.Altii pe alte zone.ca Este DMC , DIE , CL , BLC.Daca am da numai in BLC in 7 zile ar fi istorie.Am vazut pe toti ce pot.Mai ales pe Iksander.:rolleyes::rolleyes:
Daca mai ai nelamuriri , ** in privat.
 

DeletedUser31880

ai cresit concluzia copilas...acest lucru dovedeste faptul ca suntem o echipa,si ca doar in acest mod am iesit cu capul sus din toate razboaiele pe care le-am avut!
esti prea incuiat pentru a-ti putea da seama ca meritam locul pe care il detinem,asa ca nu o sa-mi mai ocup timpul cu tine,asa ca nu te obosi sa dai reply:)

Prietene, ironia este ultima arma a celor ramasi fara replica. Sau altfel spus cand nu te mai duce bila aia de o numeri la ceva mai inteligent. Ai putea incerca sa exersezi si ceva respect chiar daca parteneru de discutie iti e adversar pe harta. Adversar care pana acum v-a cam ars la popo ;).
 

DeletedUser17395

Prietene, ironia este ultima arma a celor ramasi fara replica. Sau altfel spus cand nu te mai duce bila aia de o numeri la ceva mai inteligent. Ai putea incerca sa exersezi si ceva respect chiar daca parteneru de discutie iti e adversar pe harta. Adversar care pana acum v-a cam ars la popo ;).

bai nababoo, nu ma supara ca imi suflu manecile si ma apuc de voi acuma :)).. Ii stiu stilu lu sebastos, pe el3na si capon3 ii mituiesc, pe vali_cristian il distrug, si cu tine ma joc :).
Asta daca nu ma cinstesti cu 3-4 beri ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus