~B~B~ si A~B~B vs -BLC-

  • Autor subiect DeletedUser14698
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14698

nu ** de West ca nu stii nimic.Nu stii cine a jucat pe cont , nu stii ce a fost la mijloc.
ma lasi cu dumele astea.pai euripideee cum era atacat.satele de atac pe aliati apararea prin k 13.si imediat cum se goleau cate un sat atacati.si cate altele.deci te rog cand ** sa fii bine pus la pct.
BRAVO PT STATISTICA , avem 5 juc in zona aia cu aia MAI BINE AI PUNE O STATISTICA.ca nordul nu are treaba cu SUDUL.daca mai ai nelamuriri ** in privat.;)

Statistica nu am pus-o pentru jucatorii in cauza ci doar pentru triburi.Triburile sunt in razboi nu doar 5 jucatori cum ai zis u, sau te deranjeaza statistica?
Iar referitor la contul lui euripidee nu ma intereseaza cum va spalati voi rufele intern.Eu doar ti-am dat un exemplu despre o magarie care ati facut-o voi nu eu sau tribul din care fac parte.Asa ca lasa aluiziile de genul magariilor care le faceti la voi in trib departe de tribul -BLC-.;)
 

DeletedUser

Mai Al capone sau corleone cum te o fii chemand ...noi avem war cu die , CL voi sunteti prea mici , daca se organizeaza ceva pe voi , in 2 zile va ducem la pascut..
 

DeletedUser

De cand esti tu Aline asa mare jucator?M-am uitat pe acele statistici, si am observat ca nu e mare diferenta intre cele doua triburi, decat 44 de sate daca nu ma insel, asa ca maretule jucator, data viitoare cand zici ca sunt prea mici uitate te rog si pe statisticile alea, se pare ca va pot pune probleme.
Hmm, 3 granite deschise, oare nu va mai ajunge sprijinul din academie de pierdeti sate?
 

DeletedUser

Deci, cum sta treaba acum? Cu trei granite deschise mai sunteti "bossi" ? Sau va axati pe una singura si restul nu va intereseaza?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:) Ne axam pe toate , poate pe unele mai mult , next question.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pai pe care mai mult? Ca observ ca se pierde binisor pe toate granitele. V-au demoralizat razboaiele?
 

DeletedUser

1.Ce treaba ai tu cu razboiul asta , face parte din tribul nostru sau a lor ?
2.Nu ne demoralizeaza niciun razboi.
 

DeletedUser

Trebuie sa fac parte din vreunul din triburi ca sa pot comenta razboiul?Raspuns: NU
Trebuie neaparat sa joc pe l13 ca sa pot purta o conversatie , si sa pot pune niste intrebari ? Raspuns : NU
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser31880

Mai Al capone sau corleone cum te o fii chemand ...noi avem war cu die , CL voi sunteti prea mici , daca se organizeaza ceva pe voi , in 2 zile va ducem la pascut..


alinuto, amenitari din astea ca radeti voi harta am auzit garla...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser31820

Side 1:
Tribes: ~B~B~ A~B~B~
Players:

Side 2:
Tribes: Die! Die* CL -BLC-
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 491
Tabăra 2: 314
Diferență: 177

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 114
Tabăra 2: 67
Diferență: 47

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,278,271
Tabăra 2: 2,777,301
Diferență: 1,500,970

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,120,718
Tabăra 2: 742,750
Diferență: 377,968

image.php



astept comentarii:)) daca mai au rost
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30628

Pai pe care mai mult? Ca observ ca se pierde binisor pe toate granitele. V-au demoralizat razboaiele?

:))....ma baiatu ia zi pe care granita se pierde???nu uita fiecare granita are alti jucatori.....deci daca eram cativa din jucatorii care ne bagam cum trebuie in atacuri si alea alea.....BLC era la jumatate acuma....plus de asta nu cred ca academia sprijina tribu mare intr-un razboi,fiecare jucator din aceste 2 triburi au o sarcina de implinit....asa ca daca nu stii nu mai vorbi......care nu stiti nimic despre tribu nostru nu mai vorbiti aiuria ca nu se merita ;)
 

DeletedUser

Referitor la razboiul cu BLC, nu sunt ei mari jucatori, unii dintre ei din cate am inteles sunt la prima lor lume, dar uitandu-te pe statistici, orice orb poate observa diferenta mica intre cuceriri.Deci in concluzie, marii jucatori ai tribului de pe locul 1, sunt aproape la egalitate la cuceriri cu un trib micut, care nu e nici macar in top 10, si pe care nu-l considerati demn de un razboi cu voi.Mi-ar placea sa-mi raspunzi obiectiv daca se poate, fara prea multe fumuri, sunt satul de ele.
 
Ultima editare de un moderator:

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Vă amintesc că:
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.
 

DeletedUser30628

pai faza ii urmatoarea...marii jucatori nu sunt pe granita aia,marii jucatori se ocupa de alt razboi care zic eu ii mai greu decat cel cu BLC.......si eu as putea merge pe granita cu BLC dar sa incep sa iau 1-2-3 sate de la colegi sa ajung acolo nu-mi convine deloc,plus de asta sunt toti jucatorii diferiti,au alte metode de joc fiecare,deci marii jucatori cum am zis se ocupa de alt razboi mai greu decat cel cu BLC.....asa ca Bafta si informeaza-te mai mult despre aceste razboaie....
 

DeletedUser

Referitor la razboiul cu BLC, nu sunt ei mari jucatori, unii dintre ei din cate am inteles sunt la prima lor lume, dar uitandu-te pe statistici, orice orb poate observa diferenta mica intre cuceriri.Deci in concluzie, marii jucatori ai tribului de pe locul 1, sunt aproape la egalitate la cuceriri cu un trib micut, care nu e nici macar in top 10, si pe care nu-l considerati demn de un razboi cu voi.Mi-ar placea sa-mi raspunzi obiectiv daca se poate, fara prea multe fumuri, sunt satul de ele.

imi permit eu sa iti dau un raspuns,nu stiu daca o sa fie unul multumitor!

blc-ul este un trib mic dar foarte bine organizat,compact dpdv al asezarii pe harta si destul de activ!avem pe granita cu ei jucatori buni,care au stiinta jocului insa numarul mare de razboaie pe care le ducem ne impiedica sa ii putem ajuta asa cum se cuvine pentru a da rezultatele asteptate,fiind nevoiti sa se descurce cum pot!nu ne plangem,nu le-am cerut sa "stearga" blc-ul de pe harta intr-o saptamana(garantez ca asta ar fi imposibil pentru orice trib de pe harta,daca blc-ul ar arata aceeasi determinare si fata de ei),insa suntem multumiti ca se descurca si cu putinuyl sau de multe ori inexistentul sprijin din partea celor aflati la "caldura"!
 

DeletedUser

@NuMaCunosti

tre sa iau putin partea bb-ului.

ei nu au zis niciodata ca au jucatori buni, doar ca se organizeaza bine.
 

DeletedUser

Hmm...Dan parca iti zicea nu?Nu vad smiley-uri deci nu e coplayera ta.
Nu m-as fi asteptat niciodata sa tii partea, totusi sunteti dusmani de cand erati prin WOG.
Daca mi-ai fi citit postul cum trebuie, ai fi depistat putina urma de sarcasm pe care am folosit-o, am recunoscut si eu ca sunt organizati , dar erau cand aveau un singur razboi, cand aveau o singura granita pe care sa se axeze, dar acum....ma uitam putin la statistici, am inteles ca superpandev a avut atacuri vreo 800 daca nu ma insel, si totusi vad pierdute decat 4 sate, dintre care 3 sunt recuperate, asa ca spune-mi unde le e organizarea acum daca tot le iei apararea?
 

DeletedUser

eu subliniam doar ca n-au jucatori geniali, restul era de umplutura.

ps. EuTeCunosc, cel putin banuiesc cine esti.
 

DeletedUser30628

Hmm...Dan parca iti zicea nu?Nu vad smiley-uri deci nu e coplayera ta.
Nu m-as fi asteptat niciodata sa tii partea, totusi sunteti dusmani de cand erati prin WOG.
Daca mi-ai fi citit postul cum trebuie, ai fi depistat putina urma de sarcasm pe care am folosit-o, am recunoscut si eu ca sunt organizati , dar erau cand aveau un singur razboi, cand aveau o singura granita pe care sa se axeze, dar acum....ma uitam putin la statistici, am inteles ca superpandev a avut atacuri vreo 800 daca nu ma insel, si totusi vad pierdute decat 4 sate, dintre care 3 sunt recuperate, asa ca spune-mi unde le e organizarea acum daca tot le iei apararea?

stii cum este aici.....la felu cum te-ai exprimat tu!!! ca superpandev a pierdut 4 sate din care 3 recuperate.....am zis-o de la inceput,primele zile au fost ale lor,deocamdata nu a fost nici un atac organizat cum trebuie asupra lor......astea au fost nimicuri de au fost pana acuma,ca spargeam fiecare cate 20-30 de full pe un jucator,daca stai bine sa te gandesti si daca ai putea sa te uiti pe granita pe k55 cu CL sunt jucatori de la 2 mil in sus,care zic eu ca au ceva full-uri de atac nu???oricum inca nici un atac organizat concret nu a fost din partea BB-ului......va fii,nu se stie cand,.....dar va veni sigur.....atunci vei vedea jucatorii din CL cu sprijinu ce o sa il aibe cat or sa piarda :)......nu are rost sa dau alte detalii ca nu intereseaza cred pe nimeni,doar atat am vrut sa-ti spun :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus