~B~B~+Smiling N o o B z= WAR

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

poi nu produce nici o pabuba,nu ai vazut ce pierderi minime am avut,poi cum poti ataca asa?:))))
 

DeletedUser

poi nu produce nici o pabuba,nu ai vazut ce pierderi minime am avut,poi cum poti ataca asa?:))))

aaaaaaaaaaa asta era greseala???? pai ce sa fac mare juc daca tu ai bagat 300 k pe sat....la timpul care l ai , 24/24 ar trebuie sa ti fie rusine cu asemenea sat...dar in fine.tu ai vazut greseala la el..la tine nu.
Paste Fericit tuturor.mai bine ai lasa externul si ai face si tu ** macar de paste.(fara rautate)
 

DeletedUser

:)))) pai ma omule daca tu ti-ai pus 100 k pe sat e normal sa nu produca pagube.
Iarta-l doamne ca nu stie ce face :)))
 

DeletedUser

deci am sa las externul cu totul,ca sunteti nste jucatori fara un pic de bun simtz,asta ca asta,dar nici nu stiti juca unii dintre voi,dar incepeti sa dati cu presupusul,ba 100k,ba 300k,ce sa mai zic,voi le stiti pe toate,nu stiti nimic,sunteti habarnisti,asa ca pa:)))
 

DeletedUser

Lasă-l Găbița ,vroia și el să arate ca are trupe pe graniță!
 

DeletedUser

Mi se pare cea mai mare tampenie sa tii blocate atatea trupe pe granita cand altii chiar au nevoie de ele.
Si cu atacul nu e nimic in neregula (poate ar trebuii sa introduca ceva arcasi calareti, sau un full decat cu LC + ram) pentru o mai mare putere. Dupa calculele mele au fost in jurul a 350.000 pe sat (estimativ :p).
Alex, imi pareai un jucator bunicel (ofensiv)...defensiv, lasi de dorit.
 

DeletedUser

I se trage de la creastă:)))

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29611

atac perfect nu exista si stie toata lumea ca asa e, sunt multe care intra in componenta, depinde ce si cate trupe de aparare a avut aparatorul, fiecare isi face atacul cum vrea, eu am studiat putin simulatorul si consider ca este cel mai eficient, fiecare face cum vrea
distanta a fost de 100 de ore, ma asteptam sa moara dar trupele se refac nu-i problema, dar stiam ca el comenteza pt ce nu stie si cum am vazut ca se "ataca" stiam ca-i fac bucata si ca mai mult se face deras decat sa arate cat de mare si tare e el, eu **** ce se astepta el sa atace careva cu ferma la 50000 ca nu inteleg:)), oricum e simpatic:))
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
ce rost are dragi colegi sa mai discutati cu niste indivizi care cer pna de sarbatori si apoi il incalca cu nonsalanta.Si pana la urma la ce sa te astepti de la niste vesnic-refugiati cu 10-15 schimbari de trib la activ?
Rusinica noob(s)ilor,macar de dragul numelui pe care il purtati va puteati abtine doua-trei zile de la atacuri.:( Sau poate in loc de Smiling N o o B z puteati incerca cu brio un noobi si pacalici,era mult mai aproape de realitate:D
 

DeletedUser

ce rost are dragi colegi sa mai discutati cu niste indivizi care cer pna de sarbatori si apoi il incalca cu nonsalanta.Si pana la urma la ce sa te astepti de la niste vesnic-refugiati cu 10-15 schimbari de trib la activ?
Rusinica noob(s)ilor,macar de dragul numelui pe care il purtati va puteati abtine doua-trei zile de la atacuri.:( Sau poate in loc de Smiling N o o B z puteati incerca cu brio un noobi si pacalici,era mult mai aproape de realitate:D

De ce,tu bagi in aceeasi oala toti playerii tribului meu??? Ii cunosti tu pe toti ca sa sti cum suntem noi? Poate au m-ai fost 2-3 playeri care au crezut ca pot sa "fure" cateva sate stiind ca nu e nimeni pe cont!Eu cred ca ar fi bine sa va gaditi de 2 ori inainte de a posta ceva pe forumul extern !Aici va vad toti nu doar prietenii si colegii.De exemplu daca X de la voi habar nu are sa vorbeasca civilizat sa spun si eu ca toti sunteti fara cei 7 ani de acasa,sau daca intr-o propozitie are n greseli de ortografie sa spun ca sunteti un trib analfabet?Inainte sa trageti aceste acuze asigurati-va ca suntem toti la fel!Altfel poate cadeti voi prost si nu noi! Bafta!
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
dacynr1,nu o sa intru acum in polemica cu tine.Pot sa iti mai spun doar ca au mai fost unii pe serverul romanesc care se rupeau in figuri in duminica de pasti si acum deabia asteapta scumpirea punctelor premium pentru a avea un motiv sa se retraga din joc.:D
Cat despre cei care au atacat duminica si ieri,nici nu ma asteptam la altceva din partea lor,oamenii sunt limitati,nu le poti cere mai mult.Sa fie ei sanatosi ca in 2-3 zile iar suntem cu atacul full:D
 

DeletedUser

dacynr1,nu o sa intru acum in polemica cu tine.Pot sa iti mai spun doar ca au mai fost unii pe serverul romanesc care se rupeau in figuri in duminica de pasti si acum deabia asteapta scumpirea punctelor premium pentru a avea un motiv sa se retraga din joc.:D
Cat despre cei care au atacat duminica si ieri,nici nu ma asteptam la altceva din partea lor,oamenii sunt limitati,nu le poti cere mai mult.Sa fie ei sanatosi ca in 2-3 zile iar suntem cu atacul full:D


da tu cine mai esti mey?deci eu schimb 5000 de triburi ca asa vreau muschii mey,si imi place dar iti zic un singur lucru NBZ e singurul trib care ma facut sa nu mai fac traseism sau schimbari de trib cum zici tu,si cu asta am terminat nu mai vreau sa intru in polemici cu voi,vai si amar ce incepatori sunteti unii,amatori si tot ce vreti,mai bine lasatile locul sa ** celor care sunt adversari pe masura mea,se pot numara pe o singura mana,referitor ca am avut trupe multe pe sat,dar ce vroiati sa va las satele goale sa le luati,sau sa ma chinui pe urma sa ridic zidul?nu ca ma obosesc,asa ca bag trupe cate vreau ca nu bag de la voi trupele le bag din alta parte asa ca va doresc ce imi doriti voi mie inzecit;)
 

DeletedUser

da tu cine mai esti mey?deci eu schimb 5000 de triburi ca asa vreau muschii mey,si imi place dar iti zic un singur lucru NBZ e singurul trib care ma facut sa nu mai fac traseism sau schimbari de trib cum zici tu,si cu asta am terminat nu mai vreau sa intru in polemici cu voi,vai si amar ce incepatori sunteti unii,amatori si tot ce vreti,mai bine lasatile locul sa ** celor care sunt adversari pe masura mea,se pot numara pe o singura mana,referitor ca am avut trupe multe pe sat,dar ce vroiati sa va las satele goale sa le luati,sau sa ma chinui pe urma sa ridic zidul?nu ca ma obosesc,asa ca bag trupe cate vreau ca nu bag de la voi trupele le bag din alta parte asa ca va doresc ce imi doriti voi mie inzecit;)

offf ce parere buna ai despre tine..dar sincer cu toti care am ** , au zis ca esti ZERO BARAT.
comportament de cea mai joasa speta , triburile cand razi de un atac care a fost dat pe sat cu 300 k , nu stiu ce sa mai zic.vad ca tot zici de incepatori , daca ai cunoaste macar 3 din BB ai intelege unde au jucat si pe ce lumi au arata **.Dar incepator esti tu , inafara de 13 nu cred sa mai fi jucat pe vre o lume.si normal ca ti se par incepatori.Sa lasam timpul sa **.deocamdata , nu ati arata nimic k sa veniti si sa ziceti ca suntem incepatori.Deocamdata voi veniti cu CERERI DE PNA.si nu BB care e crezut cel mai rau trib.Eu unu nu am vrut niciun PNA , nu suntem la TRAVIAN.PNA de sarbatori.:D:D:D:D
 

DeletedUser

ma alex,tu imi faci impresia din zi in zi ca esti cocalar.

Lasa ma baiete conducatorii triburilor pe extern,sau lasa jucatorii care au habar ce zic sa scrie pe acest mirific forum

Tu nu vezi ca 90% din ce zici sunt balbatanii si idiotenii si restl de 10% te preamaresti

Citez:nr celor care sunt adversari pe masura mea,se pot numara pe o singura mana

ALOOO GARA!! Trezirea!! Nu ai dat nici macar un spionaj pe noi,si nici nu ai luat vreun sat ,de unde pana unde nu ne masuram cu tine mai clovnule???

Hai ca ma prinsasi cu nervi si faci Cipca!!!

Du te ma frate cu Bercea Mondialu si lasa jocul asta ca e pentru oameni culti
Incultule
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus