~B~B~ vs ~DMC~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

bla bla ... luati azi ceva sate de la gadjo ?? sau dati si voi aiurea sa moara trupele ??
 

DeletedUser

Succes ~DMC~ - succes ~B~B~ !!!

De acum va incepe razboiul si pentru noi!!! Fie ca el mai bun sa castige chiar daca numele lui nu poate fi altul decat ~DMC~ !!! :D
 

DeletedUser30628

Succes ~DMC~ - succes ~B~B~ !!!

De acum va incepe razboiul si pentru noi!!! Fie ca el mai bun sa castige chiar daca numele lui nu poate fi altul decat ~DMC~ !!! :D

sa va ajute d-zeu :))....poate in curand DMC va ajunge sub Numele de BB :)))
 

DeletedUser30628

stii cum se zice....buturuga mica rastoarna caru mare :)....deci poate fii orice sansa.....dar ar fii culmea sa pice asa usor BB......ii prea unit sa pice usor ;)
 

DeletedUser

seamana mai mult cu un forum comun decat topic pe extern.
statistici? harti?
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~B~B~
Players:

Side 2:
Tribes: ~DMC~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 272
Tabăra 2: 82
Diferență: 190

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,803,893
Tabăra 2: 827,505
Diferență: 1,976,388

image.php






Side 1:
Tribes: ~B~B~
Players:

Side 2:
Tribes: ~DMC~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 32
Tabăra 2: 17
Diferență: 15

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 340,561
Tabăra 2: 179,483
Diferență: 161,078

image.php





Side 1:
Tribes: ~B~B~
Players:

Side 2:
Tribes: ~DMC~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 2
Diferență: 6

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 82,857
Tabăra 2: 20,213
Diferență: 62,644

image.php



Trupa de "refugiati" nu mai rezista...suntem aproape innobilati:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

map.php


bb - bleu
out = albastru inchis
dmc - rosu
smile - galben
=nbz= -verde
regal -mov
creed maro
die! portocaliu inchis
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Se pare ca mi-am luat "Botezul" pe L13. Doresc sa multumesc intregului trb ~DMC~ pentru spiritul de echipa de care au dat dovada. Si de ce nu sa fiu farplay si sa felicit pe cei din BB care au organizat atacul asupra mea.Bravo baieti, mi-ati facut o zi grea. Succes! :)
 

DeletedUser

din cate am vazut nu ai pierdut nici un sat gadjo , felicitari !!!
 

DeletedUser

Felicitari pt atacuri celor din BB, la fel si colegilor mei ca au blindat satele lui gadjo...credca a fost una din ultimele zvacniri ale celor din BB, deacu sa vedeti ce o sa gasiti in satele noastre pe granita:D

...Cat despre viitor, stapana mohamed daca ajuta cel de sus pana la sfarsitul veri iti fac o surpriza...tac-pac, ninja te fac:cool:
 

DeletedUser30628

Felicitari pt atacuri celor din BB, la fel si colegilor mei ca au blindat satele lui gadjo...credca a fost una din ultimele zvacniri ale celor din BB, deacu sa vedeti ce o sa gasiti in satele noastre pe granita:D

...Cat despre viitor, stapana mohamed daca ajuta cel de sus pana la sfarsitul veri iti fac o surpriza...tac-pac, ninja te fac:cool:

nu mai fiti asa increzatori ;)......nu ziceti hop pana nu sariti gardu ;)
 

DeletedUser

bravo ~DMC~ ... nici o sansa la atacurile alea dezorganizate,(nici macar nu au vorbit intre ei care cum da, unu dadea reale si unu fake pe acelasi sat :p) bine gaby

cit despre statisticile lui alin, vad ca voi va laudati ca ati luat sate de la astia care au dat stergere (ex:talibanu), dar noi cind am luat de la nn99, nu era relevant, era inactiv :D
 

DeletedUser

Felicitari pt atacuri celor din BB, la fel si colegilor mei ca au blindat satele lui gadjo...credca a fost una din ultimele zvacniri ale celor din BB, deacu sa vedeti ce o sa gasiti in satele noastre pe granita:D

...Cat despre viitor, stapana mohamed daca ajuta cel de sus pana la sfarsitul veri iti fac o surpriza...tac-pac, ninja te fac:cool:

tu pe mine o s ama faci tac pac poate pe lumea 50..pe 13 inca mai joc si inca mai stiu sa joc ;);)
asta nu e lauda...cand o sa tineti satele cu o ferma , vorbiti cu sate blindate nu aratati nimic :rolleyes::rolleyes:
H3ll-din comentariul tau imi dau seama ca nu ai o treaba cu jocul...nu stii cum se ataca , nu stii de ce sunt date fack urile alea de care razi tu..oare dece mai scrii aici???? sa ne arati ce juc esti???:eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Piter90...ce te face sa crezi ca nu am sarit gardul:cool:...mai stapane mohamed, cum sa lasam taica satele de granita cu o ferma in ele? nu deaia jucam ca o echipa? sa ne ajutam uni pe aliti, nu? :)
 

DeletedUser

Piter90...ce te face sa crezi ca nu am sarit gardul:cool:...mai stapane mohamed, cum sa lasam taica satele de granita cu o ferma in ele? nu deaia jucam ca o echipa? sa ne ajutam uni pe aliti, nu? :)

tu esti spuma din echipa :D:D:D:D, mai bine ai arata pe harta ce poti nu aici...la 300 k nu stiu ce razboi duci tu...
abia astept sa vad si eu un organizat la voi....ca la cat ati aratat pe extern tare curios sunt :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

~Dmc~ , joc de glezne ....daca l-ati blindat pe gadjo , nu inseamna ca sunte-ti trib bun sau el jucator bun....vedem la urmatorul atac organizat , daca tot asa guralivi o sa fiti.;)
 

DeletedUser

deci cum spuneam zilele trecute..nu o sa luati nimik...s-a adeverit..azi la oblio si ceilalti care ii atacati din die..poate..dar..daca imi intra bine trupele la ei nu luati nici de acolo...si la primul organizat de noi..o sa vedem care si ce si cum face:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus