B-W->Super trib sau un nimic?!

  • Autor subiect DeletedUser27667
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2821

=))) hahaha , era clar pentru toti jucatorii care au >2 ani de joc . Restul sunt neimportanti dupa mine , cu mici exceptii.
 

DeletedUser

Unde-s multi puterea creste si se masoara in KW ca doar nu merg toti la sala sa traga de fiare!!!? Eu cred ca este foarte mare densitatea de populatie pe K. Si titanicul a fost mare si tot a pierit, stati asa sa apara un ICEBERG care va macina aceasta corabie.
 

DeletedUser8914

...

Pica pica si iar pica /
B-W moare de oftica /
Mina nu se mai ridica /
Ferma si cu zidul pica
 

DeletedUser12439

foaie verde si-o lalea
ce va ve-ti mai oftica
daca tribul isi revine
motu va va da de stire.
 

DeletedUser

Foaie verde si-un boboc,
Eu nu ma oftic deloc.

Daca e sa ne gandim,
Pe la uliti sa barfim.

Toata lumea se holbeaza,
Cum aici se spameaza.

Si de isi revine tribul,
Spamul ii va tine ritmul.

Foaie verde siminoc,
Eu va urez mult noroc.
 

DeletedUser523

CE:confused:Avem concurs de poezie:eek: si restul nu am fost invitati:confused::rolleyes:Sunteti poeti veritabili, nu stiu cui sa dau votul meu dar apropo unde se voteaza cea mai frumoasa poezie?si tema este frunza, logo-ul tarii:confused::D:cool:
 

DeletedUser

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Cred ca cel mai bine ar fi sa inchizi topicul, tribul BW nu mai este cel dinainte, deci topicul nu mai are aceeasi insemnatate si posturile sunt posibil offtopic.
 

DeletedUser

nu uitati ca si pe lumea 5 - si vorbesc despre lumea 5 pentru ca este singura pe care'am jucat fara restrictie la membrii - au fost triburi mamut care s'au pastrat in top 10... +SAS+'ul ... care'a fost academie DHBM nu mai tin minte daca si DHBM'ul... parca si NOI a fost mamut la un moment dat... cand fura stranutelu' toate satele inactive, sau cerea sitter si innobila intern, fara voia proprietarului ... o groaza de povesti in juru' triburilor de pe lumea aceea. Important e, revenind, nostalgic, pe TWstats sa arunc o privire, am observat ca jucatorii ramasi sunt majoritatea jucatori din triburi mamut... ceea ce probabil c'o sa se intample si pe lumea asta.
 

DeletedUser

ei oricum, mici mari, mamuti, ne-mamuti, pe zone or sa colaboreze cativa, si or sa incorporeze sate de barbari, sau sate ale lor, poate chiar sate ale dusmanilor o sa vedeti ca or sa reziste, daca nu'n top 10, in top 20, 30, sa reveniti la postul acesta peste 3-4 luni si apoi sa'i verificati... or sa fie iar in top 10 in 3-4-5 luni garantat, daca nu chiar si cu jucatori de top 10 ... mie'mi sunt simpatici mamutii, spam ca acolo nu mai gasesti nicaieri :D
 

DeletedUser

ei oricum, mici mari, mamuti, ne-mamuti, pe zone or sa colaboreze cativa, si or sa incorporeze sate de barbari, sau sate ale lor, poate chiar sate ale dusmanilor o sa vedeti ca or sa reziste, daca nu'n top 10, in top 20, 30, sa reveniti la postul acesta peste 3-4 luni si apoi sa'i verificati... or sa fie iar in top 10 in 3-4-5 luni garantat, daca nu chiar si cu jucatori de top 10 ... mie'mi sunt simpatici mamutii, spam ca acolo nu mai gasesti nicaieri :D

Ca in +sas+ sau dbhm !? :D:D
 

DeletedUser

+SAS+ nu a integrat fara voie sate in trib. si niciodata miseleste... DHBM ... nushu, sa spuna jaby mai multe...
Daca BW s'ar dezvolta gen NOI ... atunci 25'u e al lor :)) nu le trebuie decat 1 intemietor care sa sasaie, si vreo 3 lachiei bunicei :))

LE: daca te refereai la SPAM, atunci dau +SAS+'u ca exemplu ... daca dadeai refresh dupa ce scriai postu', deja gaseai alte 5 inainte sa apuci tu sa scrii, si crede'ma scriam/scriu peste medie de repede ... :))
 

DeletedUser

Ce mai face mamutul meu preferat?
tattoomano.jpg
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus