B-W->Super trib sau un nimic?!

  • Autor subiect DeletedUser27667
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser27667

Ce parere aveti despre tribul B-W? Va rezista?Va face istorie pe aceasta lume?
 

DeletedUser12439

ca ne batem capul cu ei si ca se vorbeste de ei peste tot, da fac istorie.

pe harta?cum le-o fi norocul
 

DeletedUser11240

In cateva luni jucatori buni se vor remarca insa cei din B-W nu cred ca or sa reziste ca sa ii vada. Daca rezista mai mult de 2-3 luni o sa scada in clasament foarte mult.
 

DeletedUser

2-3 luni e mult....cand trece protectia multi o sa cada de la ei...
 

DeletedUser17308

o sa cada jucatorii inactivi si cei care au tras la puncte.. dar vad si niste nume cunoscute..oricum succes motisor
 

DeletedUser

Nu rezista tribul 2 saptamani, aveti nevoie de serviciile prea-experimentatului Danimax, pentru a putea conduce asemenea malformatie.
 

DeletedUser

Multi o sa se tireze dupa ce trece protectia, am vazut ceva nume acolo dar peste 2 saptamani o sa fie in alte triburi.
 

DeletedUser18437

indiferent de trib cei care sunt activi si stiu sa joace vor rezista,restul vor deveni ferme si atat.
 

DeletedUser

Slabe sanse sa reziste acest trib in top :rolleyes: , cand va expira protectia se vor duce pe apa sambetei mai mult de jumatate :D
 

DeletedUser

Din triburile din top cte v-or mai fi in top peste 2 saptamanoi?
 

DeletedUser30628

o sa vedeti ca munca usoara nu vom avea cu ei :) vom mai discuta si voi mai reveni pe topicu asta dupa protectie :) sa vedem cum o duce fiecare trib contra lor :)...

o seara placuta
 

DeletedUser17308

o sa vedeti ca munca usoara nu vom avea cu ei :) vom mai discuta si voi mai reveni pe topicu asta dupa protectie :) sa vedem cum o duce fiecare trib contra lor :)...

o seara placuta

noi suntem pasnici.. o sa ne batem cu inactivii:)
 

DeletedUser31321

Ca pe fiecare lume,triburile puternice la inceput vor degrada cu mult pe parcursul timpului
 

DeletedUser

Ei stau linistit cu gandul ca vor face fatza din punct de vere al numerelor, dar nu isi dau seama cate triburi mici vor sarii pe ei, cand vor fi atacati din toate partile multi vor incepe sa fuga si sa abandoneze.

Din cate am auzit de la un jucator de-al lor, deja a inceput lumea sa le iasa din trib din cauza listei oarecum mare de inamici, din spuse, se pare ca au numai puncte rosii pe harta...acum ramane de vazut cati jucatori buni au in trib si cat de bine se pot coordona cand incep atacurile.
 

DeletedUser

Ei stau linistit cu gandul ca vor face fatza din punct de vere al numerelor, dar nu isi dau seama cate triburi mici vor sarii pe ei, cand vor fi atacati din toate partile multi vor incepe sa fuga si sa abandoneze.

Din cate am auzit de la un jucator de-al lor, deja a inceput lumea sa le iasa din trib din cauza listei oarecum mare de inamici, din spuse, se pare ca au numai puncte rosii pe harta...acum ramane de vazut cati jucatori buni au in trib si cat de bine se pot coordona cand incep atacurile.

se coordoneaza bine astia ....is putini:)
 

DeletedUser

exista 2 posibilitati

1. jucatorii buni ii tin pe ceilalti de fraieri, ca sa le blindeze satele si ei sa joace linistit...lasitate o numesc eu

2. e greu sa mobilizezi atatia oameni...va fi greu sa fie tinuti in frau chiar cu 100 de conducatori...

eu le dau 2 saptamani maxim, si tribul va cadea
 

DeletedUser40097

Esti bun ?:) Punete cu Lethal :D


Aliaţi

Pact de neatacare (PNA)

Duşmani
~C.A~
IMMO
~GODS~
Lords
Gondor
Lethal
=TdN=

Diplomatia tribului B-W , suna destul de interesant:) Avand in vedere ca au 2100membri,sunt pe toata harta si au jucatori cum au..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus