B-W->Super trib sau un nimic?!

  • Autor subiect DeletedUser27667
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

cel mai bine sa nu mai vorbeasca nimeni de tribul meu, fiecare sa isi vada de tribul lui, asa e mai bine pentru toti,lasatine pe noi sa ne vedem de nobii nostri
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@ blanarui

primii 40 is mai buni ca primii 40 din orice trib?:)))
1.cred ca manuta va dau clasa la medie de puncte
2. primii cai de pe server au fost facuti de aspirator si de mine, cand erau 40 de cai pe server 38-39 ii aveam eu cu aspirator
3. la noi in trib multi avem peste 50-70 de cai nu veni tu la mine si imi zice sa sunteti buni
4. voi nu aveti tot tribul cai adunati cat au primii 10 de la noi din trib
5. voi ati facut ca noobi fierarie, targ, zid...cladiri cu puncte, dar pun pariu ca unitati de atac nu aveti, nici topori nici usori
6. va iesi protectia si voi care aveti sub 100 lancii in medie, ce veti face?
7. altii rup farmul cu caluti iar voi asteptati milioane de ore sa se intoarca spadele si lanciile

si o mica dovada a ceea ce va asteapta de la mine...
Pe 20 ma bateam singur cu un trib intreg, cei din ~F.r~ stiu asta (vivip, rams, pelasgus)...

acum la inceput puteti sa ma atacati ca nu aveti ce sa-mi faceti, asa cum am scos al 2-lea calutii, o sa fiu printre primii sper si la berbeci/catapulte, voi atunci veti cerceta spionii:)) si sa vedem apoi care pe care



-Nimeni- L20


marmotica69 a spus:
sau in loc sa discutati asta....mai bine planificati niste atacuri impotriva dusmanilor...

marmotica69 a spus:
ok,atunci faceti ceva cu jucatorul [player]-nimeni-[/player],incepe sa fie o legenda si nu da bine....

moretti a spus:
daca nu il atacam acuma ca are tuate resursele ale care elo le pune dioparte ca sa faca un nobil o sa ne rezoleve unul cate unu,o sa vedeti voi,daca nu am eu dreptate.

moretti a spus:
o sa ma atace toata ziua,cand eu vam spus ca trebe atacat cat mai repede pentruca dupa aia ne da ceaiul la toti voi nu mati crezut.acuma o sa vad cu ce reactionati voi??? SI CE O SA FACETI.

underkiss a spus:
sprijin...am atacuri non-stop de la nimeni....
solicit sprijin

dilyhacky a spus:
Sa nu mai atacati cu trupele de aparare, numai cu trupe de atac.



Dj.Misu23 L21


rugg astăzi la ora 20:52
trebuie sa creem o tema pe forum impotriva acestui jucator[player]Dj.Misu23[/player]e singur si terorizeaza multi membri ai tribului vreti razboi cu un trib intreg si nu suntem in stare sa linistim un jucator ce se intampla suntem 25-30 langa el si toti sun atacati de unu singur asa nu avem nici un viitor daca nu colaboram sa terminam acest jucator

gansteru astăzi la ora 20:42
in primul rand imi cer scuze pentru aceasta circulara dar am postat pe forum ca sunt atacat de [player]Dj.Misu23[/player] si de [player]Keanu Reeves [/player] si am vazut ca nimeni nu a trimis nimic..asa ca apelez la ajutorul vostru prin aceasta circulara..solicit sprijin pentru ca sunt farmat..multumesc

virusu90 în data de 26.07. la ora 23:50
ma ataca intruna [player]Dj.Misu23[/player] si nu pot sa ma dezvolt ...ma poate ajuta cineva?

lennox teritory astăzi la ora 21:11




Si cireasa de pe tort...

lennox teritory astăzi la ora 21:14
gansteru a spus:
solicit sprijin pentru ca sunt atacat continuu de [player]Dj.Misu23[/player] si de [player]Keanu Reeves[/player] si am primit si mesaj de la ei sa dau inceput nou...eu cred ca se poate sa trimiteti si voi sprijin..poate o sa fiti si voi in sitiatia asta..multumesc

igorxxxl a spus:
Azi am avut 7 aracuri de la [player]Dj.Misu23[/player] si in 10 minute mai vine unul. Am nevoie de ajutor.

adevaratulcanceru a spus:
trebuie sa ne unim fortele, adica trupele
alta solutie nu e

adevaratulcanceru a spus:
Partener de discuţie Dj.Misu2

adevaratulcanceru astăzi la ora 08:27
esti tare, n-am ce zice
ai luat multe resurse
cum a ramas cu berbecii :))
sau defapt e unul singur ... TU :))

jimmyy a spus:
editat TT man sincer ...am eu berbeci...*** vreidovada fac un print screen....dapai el la cptele lui...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:)

mai dj misu te crezi cam smecher, dar hai s ane intalnilm pe campul de lupta, si tu cu calutii tai no sa faceti nimic daca ma atacati pe mine, ca cum se stie acum au multi lancieri(pentru farmat si ca sunt buni si in aparare) si tu daca stii jocul stii ca calutii au ca slabiciune lancierii, ce vei face cand o s ataci tu cu 40 de caluti?


Agresor Unităţi: 0 0 0 0 0 40 0 0 0 0 1 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 40 0 0 0 0 1 0 0
Apărător Unităţi: 100 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pierderi: 76 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0


pe un zid de lvl 6, maine e altceva, si numi spune tu mie ca ai 40 de caluti acum ca nu te cred, nam luat in considerare spadele, sau zidul care poate fi mai mare, sau nobilii astia din bw pot trimite fiecare cate o lance si o spada sprijin, ce faci tu? si daca tu esti langa 10 nobi din bw o sa fii ferma la 10 nobi, asa ca mai gandeste inainte sa scoti ceva din gura, iar tribul manuta momentan se afla pe locul 2, deci sub noi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Total trupe:

356.121 66.383 36.190 1 448 819

0 0 0 0 10.243 0



cred ca voi aveti 10k de cai dar serverul ia facut invizibili sa nu ii vedem noi
 

DeletedUser

http://ro25.triburile.ro/public_report/ec98dd70ef40a4f9331077ee7ac254fe

asta de ce o fi dat inceput nou?:))


imi pare rau sa te dezamagesc nu am 40 de caluti...
apropo leacul pentru lancierii tai sunt toporii, eu daca pierd 200 de topori nu e dezastru, dar tu daca pierzi lanciile esti gata, eu pierd toporii dar raman usorii cu ce sa farmez, care imi aduc painea de zi cu zi:)

2wh2tnd.png
 

DeletedUser

iar tribul manuta au 39 de membri cu o medie de circa 329 de puncte iar jucatorul care se afla pe pozitia 39 din tribul bw are 339 de puncte, calculeaza acum tu cam care ar fi media primilor 39 de jucatori din bw(primii 40 de membri din bw are 367,225 de puncte) si atunci mai vorbi marele mishu care nici macar nu ne zici cu ce nume joci pe 25
 

DeletedUser

bine ca am vazut unde esti ci ce nick ai, asa sa imi fie mai usor sa ** noi 2
 

DeletedUser

o sa vezi cu ce nume joc maine...cand ai sa citesti pe forum

player 1:ma ataca x
player 2:si pe mine ma ataca ala
player 3:si pe mine:(
player 4:trebuie sa ne organizam, si eu is atacat
player 5:suntem multi in zona lui, ne ataca pe toti


=))

boss sincer nu prea o sa am placerea sa atac, eu cand atac atac cu full+5 nobili...asa ca va trebui sa mai astepti putin, dar o ferma doua tot imi fac din tribul tau...sa moara dusmanii mei
 

DeletedUser

a....si inca ceva...

punem pariu ca am cel putin 3 prieteni din viata reala la tine in trib?eu o sa stiu tot ce faceti, ce vorbiti, ce organizati...in schimb tu vei fi surprins...si poimaine, adica luni dimineata sa fi on la ora 07:00 ca atunci iesim de pe bonus, si s-ar putea sa ai atacuri la 07:00:01

:))))
 

DeletedUser30746

nu au cum sa se sprijine 2124 playeri.. gantitiva ce coordonare trebuie sa aiba tribu.. si nu o sa ii atace doar triburile de ii au la dusmani , ci toti.. ca e plin pe ei pe mapa...

e imposibil sa nu pun clic pe harta si unde ma duce sa nu fie playeri din B-W .. sa vezi maine ce va fi (DEZMATz)
 

DeletedUser

ce draq tot ii bagati in seama pe astia din B-W ( sau cum le-o zice ), peste o luna sunt stersi chiar si din cartile conicilor tribari :)
 

DeletedUser

nu au cum sa se sprijine 2124 playeri.. gantitiva ce coordonare trebuie sa aiba tribu.. si nu o sa ii atace doar triburile de ii au la dusmani , ci toti.. ca e plin pe ei pe mapa...

e imposibil sa nu pun clic pe harta si unde ma duce sa nu fie playeri din B-W .. sa vezi maine ce va fi (DEZMATz)

mie deja imi e promisa inobilarea pe maine... am si dat stergere, plec sa-mi caut sapun si franghie, viata nu mai are nici un rost...
 

DeletedUser

bine ca am vazut unde esti ci ce nick ai, asa sa imi fie mai usor sa ** noi 2

tu... toma necredinciosu... intreab-o pe motisor ce pate face minutza.
lasa-l pe misu... in locul vostru eu nici macar nu mi-as face griji. e un.... nimeni :D
 

DeletedUser

nu au cum sa se sprijine 2124 playeri.. Gantitiva ce coordonare trebuie sa aiba tribu.. Si nu o sa ii atace doar triburile de ii au la dusmani , ci toti.. Ca e plin pe ei pe mapa...

E imposibil sa nu pun clic pe harta si unde ma duce sa nu fie playeri din b-w .. Sa vezi maine ce va fi (dezmatz)

:))si voi nu aveti cum sa atacati 2124 jucatori
 

DeletedUser

noi vorbim acum pe skype , ia spune ce vorbim acum noi pe skype?si stiu ce nume ai , macar daca sriai dai inceput nou normal si nu invers, dar ce sa ii faci daca nu ai inspiratie
 

DeletedUser

tu... toma necredinciosu... intreab-o pe motisor ce pate face minutza.
lasa-l pe misu... in locul vostru eu nici macar nu mi-as face griji. e un.... nimeni :D

uite daca ti-a zis-o un coleg de trib trebuie sa-l crezi, eu doar am editat o poza in photoshop, si cand mi-am ales nick-urile l-am sunat pe tati in Italia sa imi zica ce nick-uri sa pun...

te rog din suflet, in genunchi ma pun...nu ma atacati, sunt un amarat cu 5 neveste blonde si cu 10milionane de $ in buzunar, doar un lamburgini modest in garaj si vila pe 50 de hectare...


Decat sarac si bolnav, mai bine bogat si sanatos
Nu conteaza daca esti sarac sau bogat, important e sa ai bani
 

DeletedUser

dj misu si nokia 1100 , dupa ce pe alte lumi ati fost trimisi la margine, acum va dati mari cu mesaje prelucrate si conturi de sustinere, dar ia spunetimi si mie ce ati fcut pe lumile precedente, tu nokia 1100 ce ai facut pe lumea8? iti mai aduci aminte? sau tia fost stearsa memoria cu acea perioada?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus