B-W->Super trib sau un nimic?!

  • Autor subiect DeletedUser27667
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38271

dj misu si nokia 1100 , dupa ce pe alte lumi ati fost trimisi la margine, acum va dati mari cu mesaje prelucrate si conturi de sustinere, dar ia spunetimi si mie ce ati fcut pe lumile precedente, tu nokia 1100 ce ai facut pe lumea8? iti mai aduci aminte? sau tia fost stearsa memoria cu acea perioada?

Aolo chiar tu te-ai gasit sa vorbesti??? Lumea 8 spune multe despre tine :D:D:D
 

DeletedUser

EU daca as fi conducator in bw ala sau cum ii zice i-as fi pus pe toti sa isi faca cont pe forum aici si sa vedeti atunci cel mai maxim show de pe pamant :)))
 

DeletedUser

dj misu si nokia 1100 , dupa ce pe alte lumi ati fost trimisi la margine, acum va dati mari cu mesaje prelucrate si conturi de sustinere, dar ia spunetimi si mie ce ati fcut pe lumile precedente, tu nokia 1100 ce ai facut pe lumea8? iti mai aduci aminte? sau tia fost stearsa memoria cu acea perioada?

eu pe toate lumile am ajuns la margine, e fain acolo, aer curat, pajiste...dar important e ca m-am simtit bine alaturi de prieteni, si de asta m-am reapucat iar... imi era dor de conversatii pe skype, sa rad in hohote de noobi, sa ma distrezi, sa lupt...iar un alt obiectiv inainte sa ajung la margine a fost sa trimit si eu macar 1 jucator la margine, si crede-ma ca am trimis destui, problema e ca ma plictisesc repede, cauta-ma pe lumea 23 cu nick-ul Dai inceput nou...vei vedea ca nu mai is..dar am fost... si cred ca am lasat o urma buna dupa mine, eram intemeietor Apocalipsa, iar cei care conduc tribul acum is mai capabili ca mine, am stiu sa-i selectez cu atentie cand m-am lasat...

Incepand cu Lumea 20 am cam demonstrat ce pot, si inca mai invat, nu ma tin de jucator mare, si chiar nimeni nu ma stie ca fiind "vedeta" doar ca am timp disponibil, nu ca is eu bun...am respect pt multi colegi de trib, si din manuta si din alte triburi, am avut si dusmani pe care ii respect si acum... jocul e pentru distractie, sa iti omori timpul, daca era un laptop premiu, alcumva statea treaba...dar poti sa intri si sa iesi cand vrei de pe orice lume...
 

DeletedUser

m-ai amintit si pe mine pe lumea 21 misule. ce baieti eram odata :x
 

DeletedUser31321

eu pe toate lumile am ajuns la margine, e fain acolo, aer curat, pajiste...dar important e ca m-am simtit bine alaturi de prieteni, si de asta m-am reapucat iar... imi era dor de conversatii pe skype, sa rad in hohote de noobi, sa ma distrezi, sa lupt...iar un alt obiectiv inainte sa ajung la margine a fost sa trimit si eu macar 1 jucator la margine, si crede-ma ca am trimis destui, problema e ca ma plictisesc repede, cauta-ma pe lumea 23 cu nick-ul Dai inceput nou...vei vedea ca nu mai is..dar am fost... si cred ca am lasat o urma buna dupa mine, eram intemeietor Apocalipsa, iar cei care conduc tribul acum is mai capabili ca mine, am stiu sa-i selectez cu atentie cand m-am lasat...

Dacă ai ajuns mereu la margine oare nu faci şi tu parte din acei "noobi" de care râzi?
 

DeletedUser

Poate ar fii bine sa-ti masori cuvintele. Nu am jignit pe nimeni . Astept sa Te comporti ca atare.
Daca ai ceva contra tribului B-W pe care il conduc atunci arata ceea ce poti pe harta. Spor la joc
 

DeletedUser

Eu evit sa postez pe forum decat daca se depaseste acea limita de bun simt ...
 

DeletedUser

mai dj misu te crezi cam smecher, dar hai s ane intalnilm pe campul de lupta, si tu cu calutii tai no sa faceti nimic daca ma atacati pe mine, ca cum se stie acum au multi lancieri(pentru farmat si ca sunt buni si in aparare) si tu daca stii jocul stii ca calutii au ca slabiciune lancierii, ce vei face cand o s ataci tu cu 40 de caluti?


Agresor Unităţi: 0 0 0 0 0 40 0 0 0 0 1 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 40 0 0 0 0 1 0 0
Apărător Unităţi: 100 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pierderi: 76 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0


pe un zid de lvl 6, maine e altceva, si numi spune tu mie ca ai 40 de caluti acum ca nu te cred, nam luat in considerare spadele, sau zidul care poate fi mai mare, sau nobilii astia din bw pot trimite fiecare cate o lance si o spada sprijin, ce faci tu? si daca tu esti langa 10 nobi din bw o sa fii ferma la 10 nobi, asa ca mai gandeste inainte sa scoti ceva din gura, iar tribul manuta momentan se afla pe locul 2, deci sub noi

Prin postul asta, ne aratati cam cat de capabil este conducatorul tribului de pe primul loc.. (imi cer scuze fata de putinii jucatori care chiar stiu jocul de acolo). Nu imi dau seama cum te poti astepta ca cineva cu 40 de CU sa te atace pe tine la curatare cu ei.. si sa mai si faci simulare cu asta.

Plus de asta, vii si te bati in piept ca tot ce conteaza este Clasamentul, ca primii 40 de la voi, sunt mai buni.. dar cand e vorba de media/puncte o dai in "daca luam primii 38,999 jucatori de la noi si ii comparam.. si lalala". Pai e normal ca din 2200 de jucatori sa se gaseasca 40 mai rasariti, sau mai dibaci.. mai cu timp si chef de joaca..mai punctari(sau nu) care sa traga tribul dupa ei. Nu ti se pare normal ca din 2200 de membrii sa se gaseasca 40 care sa tina tribul pe primul loc? Gandeste-te ca in celelalte triburi (sa zicem manuta, ca nu vreau sa vorbesc in contul altor triburi..) este mai greu ca toti (38/38) sa prinda zona decenta, toti sa aibe timp de farming sau de sitter noaptea, sa nu prinda spike-uri si etc.
Acum, sa te intreb altceva (nu ca pentru mine ar avea vreo relevanta.. ci doar pentru ca pentru tine "nu conteste, punctele vorbeste".. cam cati jucatori aveti in Top20 ? Dar manuta ?
Nu mai are sens sa comentez restul afirmatiilor tale pentru ca unele sunt jenibile.


Un singur lucru, te rog, incearca sa te abtii de la comentarii vis-a-vis de tribul manuta.
Cat despre tribul B-W vor rezista acolo sunt, atata timp cat va fi sa fie, dar am mari dubii ca o vor face foarte mult timp. Pur si simplu aceasta este punctul meu de vedere.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dj misu si nokia 1100 , dupa ce pe alte lumi ati fost trimisi la margine, acum va dati mari cu mesaje prelucrate si conturi de sustinere, dar ia spunetimi si mie ce ati fcut pe lumile precedente, tu nokia 1100 ce ai facut pe lumea8? iti mai aduci aminte? sau tia fost stearsa memoria cu acea perioada?

Si se gasi marele blanarui sa vorbeasca de l8:D
Nokia cat a jucat a facut treaba buna, din primavara 2009 a cedat contul unui prieten, dupa ce s-a lasat si el normal ca contul a fost innobilat.
Pai tu acolo ai pierdut 2 conturi Blanarui si orangina3, cum au fost atacate cum s-a ales praful, cand erai pe blanarui te milogeai de lume sa nu te atace, ai intrat si in conferinta cu dusmanul poate scapai nu, insa au facut misto baieti de tine si ti-au mai luat si morti la p***, si dupa ai pierdut sate in prostie sute de sate ca un noob ce esti.
http://ro.twstats.com/ro8/index.php?page=player&mode=conquers&id=578239&type=lose&pn=1
http://ro.twstats.com/ro8/index.php?page=player&mode=conquers&id=86920&type=all&oldplayer=-1&newplayer=-1&oldtribe=-1&newtribe=-1&min=&max=&timerange=
Asa ca nu mai vorbi tu de altii si veziti da patratica ta.
 

DeletedUser35224

Poate ar fii bine sa-ti masori cuvintele. Nu am jignit pe nimeni . Astept sa Te comporti ca atare.
Daca ai ceva contra tribului B-W pe care il conduc atunci arata ceea ce poti pe harta. Spor la joc

Pai ganditiva si voi 2 secunde inainte sa invitati toata harta:
- nu va puteti ocupa de toate problemele tribului, nici macar de 50% din ele
- o sa bateti orice record la inactivi
- ce farmec are jocul daca voi aveti doar pct albastre in jur?!
 

DeletedUser30628

Pai ganditiva si voi 2 secunde inainte sa invitati toata harta:
- nu va puteti ocupa de toate problemele tribului, nici macar de 50% din ele
- o sa bateti orice record la inactivi
- ce farmec are jocul daca voi aveti doar pct albastre in jur?!

da ce va doare pe voi capu cum joaca ei ma??? daca au decis sa isi faca un trib cu 3/4 din harta care ii problema voastra????jucati in triburile voastre si maine cand pica protectia vedem care cum ramanem pe harta....atat tam tam pentru ce???

si misule nu mai suferi de tine ca nu-i bine....pe l21 ce istorie ai facut???ca mai ca nu ai plans cand ti-au murit 700 de usori(sau cati aveai) si ne rugam tot tribu de tine sa nu te lasi etc....

jucati pe harta si lasati externu (asa am fost si eu batman batman pe extern dar am miscat si pe harta)
 

DeletedUser

pitere dar ce le tot iei partea ma? ti-e frica de ei ca esti inconjurat? :))))
 

DeletedUser30628

pitere dar ce le tot iei partea ma? ti-e frica de ei ca esti inconjurat? :))))

nu mi-e frica :) am unu langa mine mai mare ca mine,dar nu mi-e frica...vedem care pe care.....

dar deja dispera lumea asta ma,toti contra...si ii subestimati....si ma jur ca atat as rade daca astia ce tot subestimeaza ajung ferme de catra aia din BW...si asculta ca vor fii cativa ce vor ajunge ;)
 

DeletedUser

da ce va doare pe voi capu cum joaca ei ma??? daca au decis sa isi faca un trib cu 3/4 din harta care ii problema voastra????jucati in triburile voastre si maine cand pica protectia vedem care cum ramanem pe harta....atat tam tam pentru ce???

si misule nu mai suferi de tine ca nu-i bine....pe l21 ce istorie ai facut???ca mai ca nu ai plans cand ti-au murit 700 de usori(sau cati aveai) si ne rugam tot tribu de tine sa nu te lasi etc....

jucati pe harta si lasati externu (asa am fost si eu batman batman pe extern dar am miscat si pe harta)

piter daca esti cine cred eu ca esti...

1, cand am zis ca am facut istorie pe L21???
2. tin minte cand tu ne-ai tradat si m-am luat cu nervosul de tine, pe skype pe voce
cat despre demonstrat nu am demonstrat nimic, e vreo problema?ai vreo problema cu asta?

eu vreau sa ma i-au de toti pe extern, vreau sa ma dau smecher...ai ceva de obiectat?
tu stai jos 3... vezi-ti de contul tau si de treaba ta (demonstreaza pe joc)...

mie imi place sa ma cert ai ceva de obiectat?sezi culcat si vezi-ti tu de treaba ta
 

DeletedUser

jucati pe harta si lasati externu (asa am fost si eu batman batman pe extern dar am miscat si pe harta)

Scuze, dar eu nu pot si pe joc si pe extern.. prefer externul, imi esti mai la indemana. :confused:
Acum, serios vorbind, pana sa inceapa mister b*** sa ne arate cat de grozav este el vis-a-vis de Manuta, nu cred ca s-a luat cineva de el.. (si aici vorbesc in numele meu si.. poate al colegilor). Daca ar fi scos ceva pertinent pe gura, nu ar fi fost nicio problema, dar asa.. aberatiile nu-si au locul.

Multa sanatate.
 

DeletedUser30628

piter daca esti cine cred eu ca esti...

1, cand am zis ca am facut istorie pe L21???
2. tin minte cand tu ne-ai tradat si m-am luat cu nervosul de tine, pe skype pe voce
cat despre demonstrat nu am demonstrat nimic, e vreo problema?ai vreo problema cu asta?

eu vreau sa ma i-au de toti pe extern, vreau sa ma dau smecher...ai ceva de obiectat?
tu stai jos 3... vezi-ti de contul tau si de treaba ta (demonstreaza pe joc)...

mie imi place sa ma cert ai ceva de obiectat?sezi culcat si vezi-ti tu de treaba ta

mai misule ia adu-l aici pe nervosu si sa-mi zici tu mie cand am tradat eu pe 21??? :))))))))))))))

nu ma vei vedea tu pe mine sa tradez un trib in care am pus suflet,timp etc :)

@antagon,iti zic sincer ca si pe mine ma suparat ieri msg de la ei,ca am primit si noi msg de la ei ca se face fuziune etc....si au fost 2 noobi la noi ce au plecat :)) dar asta e....macar ne-a scapat de niste crengi uscate :D:D:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus