Best player all time .RO

Dicsie

member
Scor reacție
7
Ti-am mai zis ca vorbesti fara sa verifici TW stats.


Th9one a jucat si el pe 34, pe ce cont nu cred ca e relevant, daca vrea sa zica el, o sa afle ca-l cauta lumea ;]
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Ti-am mai zis ca vorbesti fara sa verifici TW stats.


Th9one a jucat si el pe 34, pe ce cont nu cred ca e relevant, daca vrea sa zica el, o sa afle ca-l cauta lumea ;]
da zii ca e nominalizat aici la cel mai bun jucator all time, a intrat in half of faime :))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
am turnat un pic de pepsi in speranta ca iese cu scandal, si sa raman si eu treaz...dar mi-ai dat planurile peste cap :))
 

Ion Legenda

member
Scor reacție
0
Cum ar fi sa apara aici sa scrie cateva cuvinte cat mai multi din jucatorii vechi? Nu doar nominalizatii, oricine :)
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
de asta am deschis topicul, poate era mai bine s ail fi deschis pe general ca era mai vizibil.
mi-ar place sa vina si jucatori vechi care inca joaca sa isi dea cu parerea, cred ca ei sunt cel mai in masura sa faca comparatia ca au prins ambele genratii daca putem sa le numim asa
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Pana una alta, nominalizez pe donquijote3000 - Si nu doar ca si jucator, si lider ( conducatorul IMMO ). A format multi jucatori buni. Intr-adevar, multi nu mai joaca acum.

Mentiune pentru Ataclamorala, tot de pe L10, si fostul coleg, tot de pe L10, gykanes (Gascanul)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
i-am dat intr-o seara sms si eu si gicu in acelasi timp dar nu a reactionat al dracu negrotei. oricum nu stie cine suntem ca nu are nr noastre de telefon :)))) l-am bagat si intr-un grup pe whatsapp dar nimic....ori nu are semnal la stana, ori nu stiu ce dracu face...cred ca trebuie sunat asta, nu se lasa el asa usor cu sms uri :)))
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
i-am dat intr-o seara sms si eu si gicu in acelasi timp dar nu a reactionat al dracu negrotei. oricum nu stie cine suntem ca nu are nr noastre de telefon :)))) l-am bagat si intr-un grup pe whatsapp dar nimic....ori nu are semnal la stana, ori nu stiu ce dracu face...cred ca trebuie sunat asta, nu se lasa el asa usor cu sms uri :)))
s-o fi maritat omul :))
 

Ion Legenda

member
Scor reacție
0
de asta am deschis topicul, poate era mai bine s ail fi deschis pe general ca era mai vizibil.
mi-ar place sa vina si jucatori vechi care inca joaca sa isi dea cu parerea, cred ca ei sunt cel mai in masura sa faca comparatia ca au prins ambele genratii daca putem sa le numim asa

Pai vor intra aici doar daca joaca pe 73, ori daca le spune cineva de topicul asta. Altfel, mai rar sa stea cineva sa intre pe topicurile fiecarei lumi, chiar si la cele pe care nu joaca :D
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Ti-am mai zis ca vorbesti fara sa verifici TW stats.


Th9one a jucat si el pe 34, pe ce cont nu cred ca e relevant, daca vrea sa zica el, o sa afle ca-l cauta lumea ;]


a jucat pe selena :) era la mine in trib, deci nush unde ai jucat acolo ca nu stiu de tine sa te fi avut acolo :))
 
Sus