~BL~ vs Clasic

  • Autor subiect DeletedUser41103
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41103

"nu inca"...hmmm deci sunt sanse sa imi dati atentie:)...sa stiu sa ma pregatesc cuviincios
 

DeletedUser41102

da, sunt sanse.. mai fa si tu cateva zeci de sate in trib apoi mai **.
 

DeletedUser41103

si inca o actiune la nivel de trib a celor din clasic sortita esecului astazi de dimineata:)...dupa 20 de nobili si nenumarate fuluri statistica arata cam asa

rgsfdfds.png


Dar poate atat stie maretul Clasic care va castiga lumea:))

P.S: Promitem ca facem trofeu de 100 de nobili si va lasam in pace:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19025

felicitari inspectore.
nu cred ca sunteti un anume trofeu incat sa se organizeze tot tribul pe voi,daca te ataca 3-4 jucatori ,nu inseamna ca ataca tot tribul.
daca tu esti fericit ca ai omorat 20 de nobili in prima zi cand te ataca ....
ce sa zic in zilele urmatoare cand ramai fara trupe?
sa fiu sincer daca nu postai pe aici, nu stiam avem un asa maret razboi cu voi.
bafta in orice caz.
 

DeletedUser41103

nu e chiar asa o problema ca ne scoateti de pe harta(ar fi fost chiar penibil sa nu fi fost in stare sa ne scoateti)...doar vorba aia...ne-a scos maretul Clasic...aceste zeitati in viata...acesti Dumnezei coborati pe pamant sa ne lumineze pe noi mediocri cum se joaca triburile
 

DeletedUser40008

:)) Eu nu te inteleg... cine a spus ca suntem noi cei mai buni? Cine a spus ca o sa castigam lumea? - Devii penibil si dai semn de frustrare ca ai picat mereu in triburi gen aka care au picat din cauza noastra si gen tribuletul asta care o sa pice tot din cauza noastra. Felicitari jucatorului care a tinut satele pe contul darthninja, in concluzie e doar un inceput, daca ai cap si vezi pana acum nici nu v am dat importanta. Vedem de acum, va asigur ca nu o sa ne oprim aici.
 

DeletedUser40008

daca ai stii cat ne intereseaza pe noi de dezamagirile tale - probabil ai vrea sa ne intereseze odata ce vii cu posturi asa aberante.
 

DeletedUser

La o analiza simplista, se constata urmatoarele:
- tabara 1, un trib care vrea sa iasa in evidenta cu orice pret; faptul ca incearca sa o faca pe spinarea celor din Clasic e alegerea lor, ba chiar sunt de felicitat ca pur si simplu joaca.
- Tabara 2, un trib care se lauda ca a desfiintat Aka (in care erau deja conflicte interne, asa ca tribul Clasic a grabit doar cu putine zile inevitabilul), dar care nu a mai demonstrat nimic de atunci. Faptul ca declara pe aici ca nu vor sa castige lumea reprezinta doar baliverne, pa cand faptul ca nu reusesc sa aibe macar o statistica pozitiva cu un trib mic, reprezinta ceva concret. Oricat se pune pe aici placa cu 'nu ne interesati, de aceea nu va atacam', e evident ca exista o neputinta. Iar asta duce automat la gandul ca tribul Clasic traieste dintr-o actiune care nici macar nu e opera lor, ci era ceva ce deja se intampla (desfiintarea Aka).

Ca urmare, daca vor sa demonstreze ceva, cei din Clasic ar trebui sa spulbere tribuletul care ii 'zgarie' pe ici pe colo.
 

DeletedUser

da, asa se vede la prima impresie insa lucrurile stau cu totul altfel.
sunt razboaie in diferite zone ale tribului , fiecare jucator este concentrat pe zona sa de actiune de acea statistica este una nefavorabila ( binenteles nu este o scuza ), insa nu poti spune ca tribul clasic este in razboi cu tribul ~BL~ , atunci cand 3-4 jucatori acopera acea zona.
De castigat lumea - as putea spune ca mint daca nu ma gandesc la asta din pricina jucatorilor din care este format tribul ( trebuie sa ai teluri inalte pentru a ajunge sus ).
aceasta statistica ma bucura pt simplul fapt ca "monteaza" jucatorii zonei in care se afla ~BL~.

Reply pentru domnul GromKa jr :)
 

DeletedUser41103

e frumos cand zici ca doar 3-4 jucatori acopera acea zona daca nu ai minti.....vrei sa-ti enumar pe toti care au participat cu fuluri si trenulete in cele 2 saptamani de cand e razboiul?...te asigur ca sunt vreo 10...si adunati au de 3 ori mai multe sate decat avem noi...si sunt si din aceia care nu au nici o legatura cu zona asta...deci nu-mi spune ca nu a fost actiune a tribului din moment ce incepusera-ti sa dati fuluri de pe 44
 

DeletedUser40008

La o analiza simplista, se constata urmatoarele:
- tabara 1, un trib care vrea sa iasa in evidenta cu orice pret; faptul ca incearca sa o faca pe spinarea celor din Clasic e alegerea lor, ba chiar sunt de felicitat ca pur si simplu joaca.
- Tabara 2, un trib care se lauda ca a desfiintat Aka (in care erau deja conflicte interne, asa ca tribul Clasic a grabit doar cu putine zile inevitabilul), dar care nu a mai demonstrat nimic de atunci. Faptul ca declara pe aici ca nu vor sa castige lumea reprezinta doar baliverne, pa cand faptul ca nu reusesc sa aibe macar o statistica pozitiva cu un trib mic, reprezinta ceva concret. Oricat se pune pe aici placa cu 'nu ne interesati, de aceea nu va atacam', e evident ca exista o neputinta. Iar asta duce automat la gandul ca tribul Clasic traieste dintr-o actiune care nici macar nu e opera lor, ci era ceva ce deja se intampla (desfiintarea Aka).

Ca urmare, daca vor sa demonstreze ceva, cei din Clasic ar trebui sa spulbere tribuletul care ii 'zgarie' pe ici pe colo.

:)) Ma gandeam sa n-o mai lungesc avand in vedere faptul ca se cauta doar atentie si nimic altceva, ce este de aratat se arata pe joc insa azi a fost primul organizat la nivel de 7 jucatori cred, pe acest mic tribulet care da, a demonstrat ca stie sa joace dar cine a demonstrat? doar Darthninja(singurul atacat/restul? fakeurii)...
Problema noastra a fost Joe Brunning(care s-a blocat singur pe atacabil) - cont cu 50 de sate, de innobilat si aparat.
Statistica la razboi: Joe Brunning [nu mai este în trib] cucerite:0 pierdute:6

mai departe?? e can can.
 

DeletedUser41102

ma voi sunteti mai rau ca revistele de scandal.. datii pace ma la asta sau la altii care se baga in seama... nu trebuie sa dati explicatii nimanui
 

DeletedUser41103

si oficial s-au facut 100 de nobili clasici omorati pe darth(cred ca e singurul player cu 100 de nobili omorati la momentul actual,e posibil sa ma insel totusi)...multumim celor din clasic care au facut acest trofeu posibil,fara voi nu am fi reusit:)
 

DeletedUser

Ca sa mai ai un orgasm ii mai trimit si eu 2 nobili asa gratis...fara trupe. :)
 

DeletedUser40008

si oficial s-au facut 100 de nobili clasici omorati pe darth(cred ca e singurul player cu 100 de nobili omorati la momentul actual,e posibil sa ma insel totusi)...multumim celor din clasic care au facut acest trofeu posibil,fara voi nu am fi reusit:)

bravo!! (nu tie!!! celui care i-a rupt!!!)

apropo, se stie de cand e lumea ca e mai greu sa iei sate decat sa le aperi si ma refer la cine stie sa se apere.
 

DeletedUser41103

Nu stiu unde ai vazut tu ca mi-am asumat eu trofeul...doar v-am multumit pentru participare:)...mai atacati un pic ca sa fac si eu aur la trofeul de sprijin si gata:)...va lasam sa aveti marginea la care de 2 saptamani va tot chinuiti sa ajungeti:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus