-BLC- .vs. ~SW~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

sebastos1

member
Scor reacție
0
din pacate dupa ce am avut alianta o lunga perioada de timp cu cei din ~SW~ ne-am vazut obligati sa le declaram razboi in cursul zilei de azi.motivele sunt multiple si fiecare parte va avea cu siguranta propriile versiuni vizavi de cauzele care au dus la acest conflict.
Pe scurt,ieri i-am anuntat ca vom inceta orice relatie diplomatica cu ei incepand cu azi de la ora 14.Ei au gasit de cuviinta sa inceapa atacurile inca de la primele ore ale diminetii,obligandu-ne practic sa le facem declaratia de razboi.
 
Ultima editare:

BlackHell

member
Scor reacție
0
Ce vroiai sa faca cand se vad incoltiti ... lasa-i sa inceapa sa-si spameze coalitia dupa sprijin :)
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
nu cred ca cer sprijin.sau poate nu primesc.la 24 de ore dupa primul atac lansat de catre cei din ~sw~ asupra noastra lucrurile stau exact cum ne asteptam.:D

Side 1:
Tribes: -BLC-
Players:

Side 2:
Tribes: ~SW~
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 68
Tabăra 2: 29
Diferență: 39

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 44
Tabăra 2: 0
Diferență: 44

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 540,660
Tabăra 2: 198,336
Diferență: 342,324

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 404,394
Tabăra 2: 0
Diferență: 404,394

image.php
 

DeletedUser

noroc la ambele triburi,totusi sper ca BLC sa castige,sincer mi se pare ca merita
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
mosaique,sa nu ne grabim totusi.faptul ca am inceput in forta nu inseamna ca am castigat razboiul asta.Pentru noi,cei din -blc- e important sa pastram spiritul de echipa si entuziasmul care ne-au adus pana aici.Faptul ca suntem un trib mic nu ne deranjeaza deloc,vom munci impreuna sa il aducem acolo unde ii este locul.
Cat despre ~sw~ si-au facut-o cu mana lor.Au vrut sa muste o felie din regal,amagiti fiind de "marea coalitie" care s-a format impotriva voastra.Nu pot decat sa ma bucur ca noi am ramas alaturi de voi,si sper ca impreuna vom putea trece prin incercarile care ne asteapta pe harta acestei lumi:)
 

DeletedUser24331

mosaique,sa nu ne grabim totusi.faptul ca am inceput in forta nu inseamna ca am castigat razboiul asta.Pentru noi,cei din -blc- e important sa pastram spiritul de echipa si entuziasmul care ne-au adus pana aici.Faptul ca suntem un trib mic nu ne deranjeaza deloc,vom munci impreuna sa il aducem acolo unde ii este locul.
Cat despre ~sw~ si-au facut-o cu mana lor.Au vrut sa muste o felie din regal,amagiti fiind de "marea coalitie" care s-a format impotriva voastra.Nu pot decat sa ma bucur ca noi am ramas alaturi de voi,si sper ca impreuna vom putea trece prin incercarile care ne asteapta pe harta acestei lumi:)

Dincolo de prietenia sincera pe care o port tribului tau si unora dintre jucatorii de la voi ramane si onoarea de a nu ne fi tradat
SW si TOD s-au putut dezvolta in liniste la umbra noastra
desi aveam vesnice plangeri vizavi de recrutarile lor complet haotice am refuzat orice intentie belicoasa vizavi de ei, imi cer scuze colegilor mei pt acest lucru
daca aveau ok-ul meu mai de mult altfel ar fi aratat harta acum
 

DeletedUser

mosaique,sa nu ne grabim totusi.faptul ca am inceput in forta nu inseamna ca am castigat razboiul asta.Pentru noi,cei din -blc- e important sa pastram spiritul de echipa si entuziasmul care ne-au adus pana aici.Faptul ca suntem un trib mic nu ne deranjeaza deloc,vom munci impreuna sa il aducem acolo unde ii este locul.
Cat despre ~sw~ si-au facut-o cu mana lor.Au vrut sa muste o felie din regal,amagiti fiind de "marea coalitie" care s-a format impotriva voastra.Nu pot decat sa ma bucur ca noi am ramas alaturi de voi,si sper ca impreuna vom putea trece prin incercarile care ne asteapta pe harta acestei lumi:)

Am toata stima pentru tribul care s-a dovedit a fi pana la urma demn de numele de "aliat". BLC au avut sange-n ei, si nu s-au lasat atrasi in combinatiile angry care au transformat SW-ul si TOD in niste marionete.
Regal va iesi pana la urma din incercuirea nesanatoasa existenta la ora actuala, si impreuna vom rupe gura tuturor aratand ce inseamna o alianta.

Despre razboiul SW-BLC - nici nu se mai poate numi razboi, ci un gen de masacru.
Daca punem si statistica Regal cu SW, obtinem cu adevarat realitatea. SW-ul s-a crezut pe cai mari, intrand in razboi. Din pacate pentru ei, au fost ca si inexistenti.
Daca vreti sa atacam impreuna, la ore stabilite in comun, contactati-ma - id-ul meu pe triburi e cavalleras (exact ca si aici).
Eu ma ocup de zona SW in tribul Regal.
Tot ce vreau e sa reziste ceilalti pe fronturile lor, in timp ce noi o sa desfiintam aici SW-ul.
 
Ultima editare de un moderator:

sebastos1

member
Scor reacție
0
au mai trecut 24 de ore si se pare ca,cel putin din punctul nostru de vedere, distractia continua:D


Side 1:
Tribes: -BLC-
Players:

Side 2:
Tribes: ~SW~
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 38
Tabăra 2: 30
Diferență: 8

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 5
Diferență: 10

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 301,415
Tabăra 2: 184,513
Diferență: 116,902

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 161,814
Tabăra 2: 52,083
Diferență: 109,731

image.php



Side 1:
Tribes: -BLC-
Players:

Side 2:
Tribes: ~SW~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 59
Tabăra 2: 5
Diferență: 54

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 566,208
Tabăra 2: 52,083
Diferență: 514,125

image.php



Side 1:
Tribes: -BLC-
Players:

Side 2:
Tribes: ~SW~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,235
Tabăra 2: 3,303
Diferență: 1,068

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 72
Tabăra 2: 22
Diferență: 50

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 10,639,598
Tabăra 2: 15,785,532
Diferență: 5,145,934

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 673,552
Tabăra 2: 148,746
Diferență: 524,806

image.php


am pus si o statistica all time,care insa nu e foarte relevanta,dat fiind ca pana acum 2 zile am fost aliati sau sub pna.ce ne intereseaza pe noi sunt cuceririle incepand cu data de 14-09-2009
 

DeletedUser

success , incep sa pice gastele ce au fost antrenate in razboaiele " PERVERSILOR " :))
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
mda,am ramas fara obiectul muncii.nu-i nimic,si-au tras baietii trib,numele sub care se ascund conteaza mai putin :D
 

DeletedUser

razboiul continua

degeaba nu mai e sw, ca ei acum sunt refugiati

acu ca fiecare e pe cont propriu ...
 

DeletedUser14698

Era prea mare stresul sa fie sitter la mai multe conturi si a ales calea cea mai simpla.:D:p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus