-BLC- .vs. ~SW~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Razboiul continua intre -BLC- si cativa jucatori din fostul -SW- "mutati" dupa desfintare in =SWOB=.Se pare ca cei din BLC ne aveau de mult timp la dusmani, iar noi habar nu aveam...
Cred ca este cel mai dezechilibrat razboi al acestei lumi,dar cine stie poate Buturuga mica rastoarna carul mare...
 

DeletedUser14698

Razboiul continua intre -BLC- si cativa jucatori din fostul -SW- "mutati" dupa desfintare in =SWOB=.Se pare ca cei din BLC ne aveau de mult timp la dusmani, iar noi habar nu aveam...
Cred ca este cel mai dezechilibrat razboi al acestei lumi,dar cine stie poate Buturuga mica rastoarna carul mare...

Cu parere de rau, tin sa te anunt dar atata timp cat ati fost academia tribului ~SW~, nu vad dc nu v-am fi avut la dusmani.Sau poate u crezi ca am fi declarat razboi tribului ~SW~ crutandu-va pe voi?
Iar in ceea ce va priveste, oamenii care se ocupa de diplomatie la voi in trib, daca nu ma insel au fost anuntati de foarte multa vreme ca razboiul va continua cu voi.
Da intradevar razboiul va cuntinua si fica cei mai buni sa castige.:)
 

DeletedUser

Pentru un tribulet ca al nostru avem cam multe razboaie, carora e clar ca nu le facem fata:

Side 1:
Tribes: =SWoB=
Players:

Side 2:
Tribes: -BLC-
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 10
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 32,259
Tabăra 2: 99,970
Diferență: 67,711

image.php
 

DeletedUser14698

Conform statisticilor va descurcati binisor chiar daca este in pierdere, dar nu am eu sau tribul din care fac parte vreo vina pentru faptul ca sunteti mostenitorii atator razboaie.
Oricum cinste voua pentru faptul ca rezistati eroic.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus