Boxati in GD ! E moca !!

DeletedUser

Vad ca ai ajuns ca in textul tau care il pui de fiecare data cand scrii un mesaj...Un critic.
Uita-te prima data la tine si pe urma vb de altii...Inceteaza sa mai jignesti pe altii si nu te mai baga in discutii doar ca sa te dai mare, te comporti ca un copil...
Nu spune daca nici macar nu sti cate lumi joc la tribal, sau de cand joc, nu iti mai da cu parerea cand de fapt esti mic..
De acuma incolo nu mai raspund la nici o critica, observatie, su orice alt fel de disputa care mi se v-a adresa direct sau indirect, vad ca nu are rost, si nici nu am cu cine dicuta...

hmmmmm iar vorbesti fara sa gandesti...UNDE TE-AM JIGNIT OMULE?...:eek: ...si cum am ajuns critic:ca zic adevaruri?...:D...ok cum vrei tu..
..sunt sigur ca si tu joci "tribal" de cel putin 3 ani si pe x lumi nu am vrut sa te jignesc scuze...:rolleyes: :D
 

DeletedUser

uau!?!

Moana cat de marfa hades joaca pe tribal, moooaaaannnaaaa, te rog mai impartaseste din enorma ta experienta hades :rolleyes:

Dupa cum v-am zis eu sunt The_Iceman pe w1 de pe .net si am 280 de sate, da nu vreau sa ma laud acum:D
 

DeletedUser

Moana cat de marfa hades joaca pe tribal, moooaaaannnaaaa, te rog mai impartaseste din enorma ta experienta hades :rolleyes:

Dupa cum v-am zis eu sunt The_Iceman pe w1 de pe .net si am 280 de sate, da nu vreau sa ma laud acum:D

mda.....un maaare juctor esti tu...mai ales ca te ai drept cineva care nu esti....oricumIceman nu ai cum sa fii....dar whatever...gogogogogogogo....
si sa fiu in ton cu nonsensurile...."radio gaga....radio gugu"....:rolleyes:
 

DeletedUser

dupa cum am mai zis o data, ..moahhh ce raspunsuri ce clasa 1 ne da zuper asta...:D
mai mai sa-nebunesc....:rolleyes:
 
Sus