Buna aliate

DeletedUser

3407 aquilla Avalon 32.949 4 8237

iti urez bun venit in cadrul CA si sper ca vei colabora fructuos cu aliatii TLD:D
 

DeletedUser

flamer nu trebuia sa o pui pe extern :) daca te uiti there is no more gd decizie luata de uv1921 cand a fuzionat cu india:) deci please nu il umili pe acvila in public fiindca nu merita si nu a fost decizia lui:)
 

DeletedUser

rock girl, e faza zilei asta. Totusi, era mul mai misto sa intre in tld adi :D
 

DeletedUser

flamer nu trebuia sa o pui pe extern :) daca te uiti there is no more gd decizie luata de uv1921 cand a fuzionat cu india:) deci please nu il umili pe acvila in public fiindca nu merita si nu a fost decizia lui:)

Lasa, mai roackeritzo, ca merita...prea a hulit CA pana acum :eek:
Welcome, dear aquilla, nice to have you here, among the cursed tribes of the Alliance... >:D<
 

DeletedUser

Lasa, mai roackeritzo, ca merita...prea a hulit CA pana acum :eek:
Welcome, dear aquilla, nice to have you here, among the cursed tribes of the Alliance... >:D<

nienna orice ai zice nu merita... daca ar fi intrat in avalon asa de capul lui si inca ar fi existat gd-ul da ar fi meritat dar asa mi se pare putin aiurea ...
 

DeletedUser

flamer nu trebuia sa o pui pe extern :) daca te uiti there is no more gd decizie luata de uv1921 cand a fuzionat cu india:) deci please nu il umili pe acvila in public fiindca nu merita si nu a fost decizia lui:)

dar nu umilesc....i-am urat bun venit
nu am scris nimic urat;)
 

DeletedUser

zici tu? nush,nu cunosc,eu am mentionat cu ce intentie am scris

poate ai avut intentii bune... dar totusi... e umilitor :) cum ar fi sa il vedem acum pe valiusha in CD jucand cot la cot cu Nanel si sa se faca si caz pe asta pe forum ... nu ar fi mega umilitor?
 

DeletedUser

acuma ca sa intervin eu sincer in locul lui si lu uv tineam GD-ul asa pana la sfarsit, oricum nici india nu are nici un rol aproape, chiar e o surpriza mare, au trecut prin 11 mii de razboaie si au desfintat acum gd-ul.. sau probabil se lasa de joc amandoi cred, nu m-ar mira sa dispara ambii jucatori curand
 

DeletedUser

=))=))=))





Se pare ca am pierdut un aliat aici,pe "taramul" propagandei "anti-CA" :(
 

DeletedUser

poate ai avut intentii bune... dar totusi... e umilitor :) cum ar fi sa il vedem acum pe valiusha in CD jucand cot la cot cu Nanel si sa se faca si caz pe asta pe forum ... nu ar fi mega umilitor?

nush,nu cunosc
eu am fost mai bine intentionat decat Mos Craciun:D
 

DeletedUser

acuma ca sa intervin eu sincer in locul lui si lu uv tineam GD-ul asa pana la sfarsit, oricum nici india nu are nici un rol aproape, chiar e o surpriza mare, au trecut prin 11 mii de razboaie si au desfintat acum gd-ul.. sau probabil se lasa de joc amandoi cred, nu m-ar mira sa dispara ambii jucatori curand

doamna uv dorea sa salveze gd-ul asta a fost scopul fuziunii cu india
:)
 

DeletedUser

deciiiii nu se poate asa cevaaaaaa... nu imi vine sa creddd...
aquilla ai tradat gd'u ... tocmai tu .. tu ala care te bateai cu pumnii in piept ca nu o sa faci niciodata asa ceva ... ai fugit miseleste de la tine din trib .. ca sa te ascunzi in CA .. deci loooooooool
Asta e cea mai tare faza .. mai tare decat hero in tld :))) nu am cuvinte ..
Prietene aquilla alta data sa gandesti inainte sa mai faci afirmatii aberante .. k dupa cum a spus si nienna .. cat ai huiduit tu CA'u .. acum faci parte din el ..
Ai judecat aiurea toti oamenii care ti'au plecat din trib si ii numeai tradatori .. ACUM DRAGUL MA SA ITI DAU O VESTE : TU TE'AI TRADAT PE TINE INSUTI !!!!! Ai tradat orice valoare care o sustineai pana acum !!! Nu mai esti mandru sa fi geto-dac ?
si tu draga mea rockgirl nu ii mai lua apararea k o merita cu varf si indesat !!!!!!
 

algernon

member
Scor reacție
0
trecerea lui aquilla in avalon nu mi se pare mai rusinoasa decat a lui h3ro in tld
:)
vorbind serios , avalon este unul dintre foarte putinele triburi in care , daca nu eram legat de o datorie morala fata de gd, as fi intrat si eu oricand.cred ca RIP ar fi fost,poate,al doilea.si cam atat de pe L1...
 

DeletedUser

mai .. este mult mai rusinoasa .. ptr ca aquilla este .. de fapt era intemeietorul GD'ului ... h3r0 a avut doar conducere ...
dar aquilla care ii facea cu oua si cu otet pe toti cei care plecau din trib .. indiferent unde plecau .. sa faca asa ceva ..
e cea mai mare rusine ... pe care a putut sa si'o ia vreodata
 

algernon

member
Scor reacție
0
stiu bine ce este si a fost aquilla
dupa cum stiu bine ca s-a retras de mult timp din conducerea executiva a gd.a ramas pe post de (sa ii spunem) presedinte onorific
atat timp cat conducerea executiva a hotarat fuziunea in cauza,consider ca fiecare om care a fost in gd isi poate alege singur calea mai departe.inclusiv aquilla.
 

DeletedUser

nu aici gresesti .... aquilla trebuia sa mearga impreuna cu tribul pe care l'a infiintat .. nu trebuia sa il paraseasca cand ii era mai greu tribului ;)
 
Sus