Buna sunt nou si am o mica intrebare .

  • Autor subiect DeletedUser6886
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6886

Cum fac ca sa cuceresc alte sate, adica sa am mai multe , am vazut pe cei mari ca au N sate , cum fac please careva sa imi explice ms mult.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6886

va mutumesc, mam uitat acolo si am vazut ce tre sa fac ms mult.
 

DeletedUser

eu zic sa incerci ce a zis nicolescuc.
e mult mai rapid ;) ai grija totusi sa nu te prinda adminii ca iei ban.
 

DeletedUser

Hai fuguta la dulapiorul cu medicamente sa nu te apuce vreo criza domnul Rest
 

DeletedUser

Hai fuguta la dulapiorul cu medicamente sa nu te apuce vreo criza domnul Rest

Voi toti astia din T.E sau cum se numeste tribul vostru aveti ceva cu medicamentele...se pare ca toti folositi.Eu personal n-am dulapior cu medicamente pt. ca nu-mi trebuie, daca o sa am vreodata nevoie o sa imprumut de la tine si de la entech :rolleyes:
 

DeletedUser

observ un lucru ciudat.. de obicei un topic de genul astuia era inchis imediat si mutat sau sters, daca tot nu e pace de sarbatori, nu inteleg dc toti moderatorii sunt in concediu.. dar e un lucru normal, cand e ceva important atunci se sterg imediat posturile, si eu iau pastile rest, sunt racit, e perioada cand dimineata e frig, la pranz cald si seara iar frig, in bucuresti ba ploua ba sunt 25 de grade , in constanta e mai constanta temperatura, probabil imi trece mai repede aici acum
 

DeletedUser

Pai nush care a comentat primul cu "noul flamer";), cand nu o sa mai comentezi nici tu aiurea nu o sa mai comentez nici eu :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pai nush care a comentat primul cu "noul flamer";), cand nu o sa mai comentezi nici tu aiurea nu o sa mai comentez nici eu :)

pai macar comentez pe chestii adevarate man, dar l-am jignit pe el numindu-te noul flamer, asa ca o sa imi retrag cuvintele, numai bine
 

DeletedUser

pai macar comentez pe chestii adevarate man, dar l-am jignit pe el numindu-te noul flamer, asa ca o sa imi retrag cuvintele, numai bine

Faza e ca ai comentat aiurea cand nu era locul tau sa comentezi, sau poate ai impresia ca poti sa comentezi si nu-ti va raspunde nimeni, uite ca te-ai inselat.

O zi buna in continuare si te rog frumos nu te mai baga in seama daca nu te priveste in mod direct si personal, multumesc anticipat :)
 

DeletedUser

pai ma priveste in mod personal, citesc si eu forumul extern sa vad ce s-a mai intamplat si sper sa fie ceva interesant de s-a postat iar pe forum si cand colo vad comentarii ale tale pe toate topicurile, nici pe tine nu te priveste personal, asa ca nu mai comenta peste tot, scrie pe forumul tribului ca nu ma deranjeaza acolo =)))
 

DeletedUser

pai ma priveste in mod personal, citesc si eu forumul extern sa vad ce s-a mai intamplat si sper sa fie ceva interesant de s-a postat iar pe forum si cand colo vad comentarii ale tale pe toate topicurile, nici pe tine nu te priveste personal, asa ca nu mai comenta peste tot, scrie pe forumul tribului ca nu ma deranjeaza acolo =)))

Da ce ti-ai luat forum si nu stiam eu?=)))
Sau poate te cheama entech si Agrippa si nu stiu eu?Sau poate iti place sa te bagi aiurea in seama :)))
Postez unde vreau...free country u know?Cand o sa-ti iei forum nu o sa postez acolo dar pana atunci...:rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus