Buna sunt nou si am o mica intrebare .

  • Autor subiect DeletedUser6886
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

esti comic rau tu :)) are cine trancanii acum pe forum, observasem ca majoritatea s-au retras, dar au aparut altii noi, nu ma mai bag ca nu are rost, oricum nu o sa ajungem la intelegere.

revenind la topic, inca nu imi dau seama dc topicurile care aveau impact asupra lumii 1 cu anumite acuzatii acum ceva vreme si care s-au soldat cu panelizari drastice au fost sterse imediat, pe cand un topic atat de supid inca mai e in picioare? dar a incetat de mullt sa ma mai surprinda ceva pe aici
 

DeletedUser

esti comic rau tu :)) are cine trancanii acum pe forum, observasem ca majoritatea s-au retras, dar au aparut altii noi, nu ma mai bag ca nu are rost, oricum nu o sa ajungem la intelegere.

revenind la topic, inca nu imi dau seama dc topicurile care aveau impact asupra lumii 1 cu anumite acuzatii acum ceva vreme si care s-au soldat cu panelizari drastice au fost sterse imediat, pe cand un topic atat de supid inca mai e in picioare? dar a incetat de mullt sa ma mai surprinda ceva pe aici

Ms, stiam ca sunt, ai dreptate, nu o sa ajungem la vreo intelegere :)

on topic : toti sunt in vacanta si evident ca intra foarte rar sau deloc :)
Topicul ar trebui sa fie inchis pt. ca i-am dat tipului care la deschis informatia de care avea nevoie in timp ce ceilalti l-au luat la misto de parca nu toti am fost noobs in triburile :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mai terminati cu tambalaul :) pe fiecare topic stupid de pe extern trebuie sa existe cate o cearta?


cel care avea nevoie de ajutor si-a primit raspunsul si gata:)

ps: flamer e numai unu si e al nostru ( tld) si nu vi-l dam ^^
 

DeletedUser

toata lumea il vrea:D
flacarelul nostru e un lucru pozitiv.. un model de urmat:D


best p&p dude ever \:d/


go flamer go flamer go flamer
 

DeletedUser

toata lumea il vrea:D
flacarelul nostru e un lucru pozitiv.. un model de urmat:D


best p&p dude ever \:d/


go flamer go flamer go flamer


Peste 4 ani cand lumea 1 se va apropia de final ... vom face cu totii pelerinaje la flamer sa-i multumim ca a tinut vie flacara propagandei de pe forumul lumii 1.

Ave flamer !
 

DeletedUser

Din 26 de posturi, aproximativ 20 sunt offtopic. Se pare ca va trebui o noua serie de warnuri ca sa va readuca la citirea regulamentului.

Si nu uitati, P&P nu inseamna spam sau offtopic.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus