BURN vs ~TH~

  • Autor subiect DeletedUser5970
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

cred ca daca pica , pica din cauza lui august si a lui " eu vara nu dorm pe plaja".
probabil daca era iarna stateeau altfel lucrurile, uzura e mare in centru...
 

DeletedUser18409

stati linistiti ca au mai fost mari jucatori care au facut asemenea pronosticuri
vedem noi cine pica in final
 

DeletedUser38581

Parte 1:
Triburi: ~TBKM~, ~TBK2~
Parte 2:
Triburi: ~TH~

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 70
Tabăra 2: 27
Diferență: 43

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 3
Diferență: 11

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 428,432
Tabăra 2: 159,573
Diferență: 268,859

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 106,811
Tabăra 2: 25,114
Diferență: 81,697

chart
 

DeletedUser

Acuma degeaba faceti pe ironicii.Statisticiile arata cum stau lucrurile,iar voi nu stati bine deloc.Voi de ce nu sunteti in stare sa luati 50 de sate intr-o zi?poate nu e mult,se poate si mai mult,dar noi am reusit,voi ce ati facut?aa stai..stiu,voi va aparati,aveti podiumu la aparatori.

normal cas ironic aveti un raport de sate de 4:1 va bateti cu ei de vreo 3-4 luni si debea daca leati luat 100 de sate candeste putin cu capu....
 

DeletedUser5970

Singurul dezavantaj in a avea un trib matur, atat la propriu cat si la figurat, ar fi atunci cand smecherii iau vacanta.

Va doresc la toti, pe viitor, un trib, cu jucatori care nu ies din trib atunci cand vad mult rosu in jur si sunt net inferiori inamicilor. In cazul in care o sa intampinati o asa bucurie, cu un trib atat de valoros, sa va aduceti aminte de ~TH~.

Doar pentru simplul fapt ca triburi precum Soveja, Pirati si alte triburi invecinate cu ~TBKM~, au acceptat sa intre de frica sub aripa tbkm, nu va face cu nimic mai buni decat noi, ba mai mult, va injoseste, iar voi nu faceti decat sa accentuati aceasta rusine iesind pe extern si sarbatorind cateva sate pe plus.

Chiar daca ne luati toate satele, ~TH~ nu cade ;)
(sunt convins ca nu vor intelege toti smecherii ultimul mesaj, dar e timp, sunt inca tineri)
 

DeletedUser

Noi am intrat in Razboi contra voastra pentru ca aveam de aleas intre ~TH~ si TBKM, si majoritatea au ales sa fie cu TBKM, nu n-ea fortat nimeni si nu am intrat de frica in acest razboi
 

DeletedUser

De exemplu eu acolo am multi prieteni si nu putem sa fiu contra lor
Cei lalti nustiu
 

DeletedUser2748

Chiar daca ne luati toate satele, ~TH~ nu cade ;)
(sunt convins ca nu vor intelege toti smecherii ultimul mesaj, dar e timp, sunt inca tineri)


ce crezi ca nu stiu pe ce conturi continuati ?! sau in ce trib/uri continuati (spionii is la datorie :D)



cat despre razbel' se vede de la o posta tactica este foarte diferita th fata de tbkm burn
th se apara si recupereaza ,(cine se apara rezista ceva vreme dar intr-un final pierde {tactica de uzura})
tbkm si burn ataca si nobileaza (tactica de atac lozul castigator :))
 

DeletedUser34078

Poi cu granitele blindate de Avalon, cum draq sa nu iasa treaba? :D
 

DeletedUser

Burn de la primele zile de razboi cedau teritoriu, si cei din Avalon au inceput sa ii sprijine pe la spate.
cam asta s-a intamplat. deci si Avalonul lucra contra TH, ce sa mai...cand vezi ca dusmanul e mai abil ca tine, incepi sa cauti "alte cai" de a castiga razboiul. ca sa o numesc corect, calea celui care a vazut ca nu poate dobora un adversar de 3 ori mai mic ca el, hai sa mai cheme inca 10 oameni sa il poate frange.
 

DeletedUser

Burn de la primele zile de razboi cedau teritoriu, si cei din Avalon au inceput sa ii sprijine pe la spate.
cam asta s-a intamplat. deci si Avalonul lucra contra TH, ce sa mai...cand vezi ca dusmanul e mai abil ca tine, incepi sa cauti "alte cai" de a castiga razboiul. ca sa o numesc corect, calea celui care a vazut ca nu poate dobora un adversar de 3 ori mai mic ca el, hai sa mai cheme inca 10 oameni sa il poate frange.

lasa ma vr4aja marii nu de alta nu te prinde ... a fost un singur incident si jucatorul a fost sanctionat ... deci cauta alte motive
 

DeletedUser38581

Burn de la primele zile de razboi cedau teritoriu, si cei din Avalon au inceput sa ii sprijine pe la spate.
cam asta s-a intamplat. deci si Avalonul lucra contra TH, ce sa mai...cand vezi ca dusmanul e mai abil ca tine, incepi sa cauti "alte cai" de a castiga razboiul. ca sa o numesc corect, calea celui care a vazut ca nu poate dobora un adversar de 3 ori mai mic ca el, hai sa mai cheme inca 10 oameni sa il poate frange.

vorbesti numai prostii;) AVALON nu a sprijinit niciodata BURN-ul;) Burn-ul a cedat cateva sate PENTRU ca erau in mijlocul avalon;)
Toata treaba de la care gabi a declarat singur razboi fara sa consulte conducerea tribului TH este ca un jucator al nostru a sprijinit un jucator din burn DOAR pe 1 singur sat acestia fiind prieteni si in real life;)
Treaba se rezolvase dar daca unii au frustrari nu e problema noastra:D:D
 

DeletedUser34078

mesaj trimis de un coleg si nu-i dau numele ca nu-i frumos... asa ca despre ce vorbim?



...deci am ramas ca prostul aseara cand am dat accept la invitatie.
sunt aliati cu avalon d mult timp cu forum comun sprijin atacuri strategii
au 3/4 din harta cu tot cu aliati noi mai eram in fata lor acum mai e doar sh-ul...deci nu-ti vine sa crezi cat am fost pacaliti tradati si impotriva a ce forte luptam...ub sfert de harta era trimisa sprijin pe granita cu noi.

PS: Burn sau TBKM tot aia! Nurn nu mai aveau de mult identitate, de cand TBKM controla conturi acolo!
Iar prieteniile din haguug si SR'istii din Avalon nu mai sunt un secret pt. nimeni... dar sa nu mai insistam pe subiect ca e tardiv. TH a cedat cu fruntea sus! Fara compromisuri, fara spioni plantati, fara ajutor. O nuca tare care va tinut noptiile treji! Din cauza princiipilor am refuzat sa mai jucam! Jucati voi asa!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34078

Nu cred, is convinsa deja. As fi ipocrita sa nu spun ca pe mine nu m-au ajutat avalonii, dar nu la modul ala de blindaj nesimtit. Un 3-4 k acolo, pe 4-5 sate retras la primul atac SH.
Si-mi reprosau mie ca am blindaje, in conditiile in care moldoveanul ala de icem4n mi-a luat satele deja goale.
Deci nu mai gasiti scuze TBKM'ului ca nu tine. Am si eu sursele mele.
Si nu mai denigrati TH ca a fost cel mai bun trib de pe harta, la cat a fost de expus si in ce conditii de inferioritate numerica a luptat. Singur impotriva unor mutanti... aaaaaa pardon mamuti!
Daca vreti sa acceptati bine, daca nu e treaba voastra! :p
Eu una sunt mandra ca am facut parte din el!

Sigur, as continua, in Avalon, deoarece am prieteni acolo, daca nu as avea embargou dictat de TBKM, Avalonului. :))
Asta ca sa se confirme ce am spus mai sus. :p
Evident daca aveti autonomie, imi cer scuze. :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus