Burn

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5981

despre BURN

Nu stiu daca asta e locul potrivit pentru asemenea intrebari...dar poate cineva sa imi explice de ce a cazut BURN de prima data? Fostele sate ale unor membri sunt acuma la LR...:(:(:(:(
 

DeletedUser5981

???

mi-a spus un prieten ca ....fostul vostru sef a plecat...porma alti dupa el..si tot asa.:(
 

DeletedUser

~eu am plecat primul din conducere...si asta datorita faptului ca nimeni nu se mai implica...dupa ce am plecat eu au inceput sa plece si playeri cei mai buni...:cool:
 

DeletedUser5981

pai?

Pai inainte aveati razboi cu LR...si le cam dadeatzi ceaiu'...chiar m-am mirat cum de s-a desfiintat...
 

DeletedUser

coco coco...ce ganduri ai?eu de ex as vrea sa vad tribu Burn with MoD:D:Dfaci carieara cu eek care nu se tine de promisiuni:(veti domnia L3:D:D
 

DeletedUser

e... nu prea ne "dadeati ceaiul", roata se intorsese bine. cel putin asta era parerea noastra atunci :)
 

DeletedUser5981

Pai cel putin me K-ul meu era o situatie destul de buna..dar cum ai spus tu...roata s-a intors......ma rog Fostul meu K:(
 

DeletedUser

yep. demult. si in ambele faze a fost frumos. de asta mai si joc triburile. altfel m-as fi oprit de mult. tot respectul pentru adversarii buni de atunci :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus