Butoanele pietii centrale

DeletedUser3061

am inteles ca scriptul pentru fake este interzis este adevarat sau nu acest lucru? ma refer pe lumea 1
 

DeletedUser

am inteles ca scriptul pentru fake este interzis este adevarat sau nu acest lucru? ma refer pe lumea 1

hai mai baghe mai, iar vrei sa imi trimiti fake-uri :p

si eu am auzit ceva de genul, insa am verificat pe .net si cica ar fi valabile, deci nu vad de ce nu ar fi si aici ;)

oricum baga niste fake-uri pe mine, eu depun ticket si vedem ce iese. :D
 

DeletedUser3061

hai mai baghe mai, iar vrei sa imi trimiti fake-uri :p

si eu am auzit ceva de genul, insa am verificat pe .net si cica ar fi valabile, deci nu vad de ce nu ar fi si aici ;)

oricum baga niste fake-uri pe mine, eu depun ticket si vedem ce iese. :D

bravo mah ce baiat bun esti tu .... totusi astept pe cineva care stie sa imi dea si mie un raspuns...
 

DeletedUser40250

Asa il rog si eu pe JoeMan sa-mi faca un script standard ilegal cu defuse si cfg sapai nu ma mai prinde nimeni...Java te ajuta sa-ti faci puncte la greu,cei care au 33 de ani(in sus) credeti ca mai intra si pe forum :rolleyes::confused:?
 

DeletedUser

Cand fac DODGE trebuie sa apas si OK sau ENTER , as vrea doar sa apas DODGE si sa scot trupele din sat , ma rog frumos sa ma ajutati :D

Sau daca se poate DODGE fara cont premium .
 

DeletedUser23457

mai are cineva linkurile catre imaginile butoanelor ca eu il mai am doar pe asta

dodge.png


http://img528.imageshack.us/img528/2109/dodge.png
 

DeletedUser42411

pentru mozila:
1)tasteaza:about:config unde scrii de obicei www.triburile.ro
2)cauta in jos pana gasesti ui.key.contentaccess si schimba valuare cu 4, de obicei este 5
3)cand o sa intri din nou in triburile alt+d si alt+a te va duce pe satul urmator, respectiv inapoi cu un sat
4)alt+s te va duce pe privirea enerala

pentru opera:
Pentru opera, pauza deocamdata, incercati un google si poate gasiti ceva.:d



nu imi merge...
 

DeletedUser

cei de mozila au facut update , nici mie nu mai imi functioneaza acest mic truc de schimbare intre sate .
 

DeletedUser

Cod:
javascript:
window.location=document.getElementById('village_switch_left').getAttribute('href');
void(0);

Cod:
javascript:
window.location=document.getElementById('village_switch_right').getAttribute('href');
void(0);

Primul buton e pentru schimbarea satului inspre stanga, iar al doilea buton e pentru schimbarea satului inspre dreapta.
 
Scor reacție
209
Ca tot suntem la piata centrala. Un coleg a pus aceasta problema si m-a facut si pe mine curios.

am cautat vreo 3 ore o solutie dar nu am gasit nici una....
incerc sa opresc updateul la pagina din piata centrala cand vin trupe ori ataca un sat
ma refer la refresul acela cand ajunge la 00:00:00

vreau o solutie ori freeze page cumva sau sa sterg/blochez acel ceas

Exista un script pentru asa ceva? Am tot cautat si nimic.
 
Sus