C.D.+DST vs RIP

DeletedUser

Astazi 26.10.2008 triburile C.D. si DST anunta inceperea razboiul cu tribul RIP din data de 03.11.2008 ora 00:00. In acest razboi vor fi implicate si academiile.Jucatorii din zona de conflict care parasesc tribul RIP in perioada 26.10.2008-03.11.2008 vor fi declarati refugiati .

Semnat C.D. ,DST
 

DeletedUser2154

Hehe mai Razvane dar am asteptat ceva timp....dar merita!!!!cum se zice la mai multe sate!!!
 

DeletedUser

:D

Stimate ar trebui sa iti revizuiesti anuntul nu?
RIP face parte din familia SMART, cum e posibil sa declarati razboi doar lor si nu intregii familii ?
Sau chiar e o familie de rahat cum se zice ? :eek:
 

DeletedUser

Nu, declaram razboi doar RIP, in rest nu, deci nu, nu am gresit anuntul :)
 

DeletedUser

mda o familie care cred ca va fi stricata sau nici nu mai exista :D ,partea frumoasa e ca avem toti ce ataca acuma :D SA SUNE SPADELE :D
 

DeletedUser

Nu, declaram razboi doar RIP, in rest nu, deci nu, nu am gresit anuntul :)

De asta am intrebat, sa fiu/fim si eu si restu lamurit/lamuriti.
Deci sa inteleg ca familia SMART nu mai exista? Intreb pentru ca nu am vazut un anunt oficial :D
 

DeletedUser

Eu din cate vad , in familia SMART au ramas doar SOF si ~HL~ ; s-au certat cu RIP ?
 

DeletedUser

se pare ca maretul trib sof a mai fugit de un razboi, adevarul e ca era complicat razboi cu CD pt ei, mai ales pt uscatelul :)
 

DeletedUser

Vreau sa mai punctez cateva lucruri uitate de colegii mei.
De ambele parti sunt implicate cate trei triburi, C.D.+DST+CDAc vs RIP+R1P+RoD.
Deasemenea , data de 03.11.2008 este aceea cand va incepe razboiul ,deci atunci vor ajunge atacurile.Sa nu fie discutii cum ca lumea incepe sa atace de saptamana asta.
Toate atacurile vor ajunge dupa ora 00:00, in data de 03.11.2008 (si aici vorbesc in numele celor din CDAc).
De exemplu daca eu atac de la 200 h distanta, e foarte posibil sa incep sa lansez atacuri zilele astea.
Vreau ca acest lucru sa fie clar pentru toata lumea .


Rang Porecla Punctajul celor mai buni 40 jucători
5 C.D. 81.656.790
6 DST 73.618.599
10 CDAc 46.353.124

VS

Rang Porecla Punctajul celor mai buni 40 jucători
2 RIP 98.671.523
14 R1P 25.056.369
24 RoD 7.453.409



NORD

nnnn.jpg


SUD

ssss.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Razboiul ar trebuii sa inceapa dupa data de 03.11.2008 iar atacurile sa fie lansate atunci. Nu cred ca trebuie deschis acelasi subiect din nou ca la SH Vs Smart si sa inceapa mocirla de certuri pe forum. Cel putin cei din tribul DST au hotarat sa nu lanseze nici un atac inainte de data de 03.11.2008.
 

DeletedUser

se pare ca maretul trib sof a mai fugit de un razboi, adevarul e ca era complicat razboi cu CD pt ei, mai ales pt uscatelul :)

Tribul SOF a iesit din familia SMART din data de 25.10.2008 ora 00.00 si triburile HL si RIP au fost anuntate de acest lucru.
 

DeletedUser

Succes CD si DST in acest razboi, chiar daca nu e nevoie de prea mult succes:)
 

DeletedUser4933

Oficial Tribul SH continua razboiul atat cu SOF cat si cu RIP....atacurile pot sa ajunga si ieri pe la pranz....:D

Pierdem sau castigam....asta ne intereseaza catusi de putin...noi suntem razboinici si ne place sa luptam...plus ca, conditiile in care s-au facut jocurile de culise si ne-a fost declarat razboiul nu ne permite sa ne incalcam mandria si onoarea de a nu continua pana nu vom fi declarati oficial castigatori ai razboiului atat in declaratii cat si in statistici...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

SOF iar ati fugit :eek:
Exact ce ziceam atat eu cat si multi altii, SOF a plecat de pe L1 cu o singura realizare: Locul 1 datorita altora! si un portofoliu de razboaie..jalnice:D
 

DeletedUser

se pare ca maretul trib sof a mai fugit de un razboi, adevarul e ca era complicat razboi cu CD pt ei, mai ales pt uscatelul :)

Vad ca incepi sa prinzi glas.
Unde ai fost pina acum cind ti-am luat satele.M-am plictisit cite sate ti-am luat noi.
Uimeste-ma si spune-mi ca ai avut sitter sau ceva de acest gen.
 
Sus