C.D.+DST vs RIP

DeletedUser

@D4nYl0v3

Cand ai sa ai habar de acest joc atunci sa mai **. Leto chiar daca a incalcat acel acord de pna zonal cu CIRC a luptat frumos si am toata stima pentru el. NU a balacarit aiurea cum faceti multi pe acest forum. Mai ai de invatat multe despre onoare si sa ai capul sus chiar si cand pierzi un cont cum a avut Leto. NU a iesit sa ii injure pe cei din Diablo ca l-au lasat balta pe el si colegii lui. Pentru unii sunt doar fapte, pentru noi cei care mai sunt de la inceputul jocului pe conturile noastre inseamna o pagina frumoasa din istoria acestei lumi.

Din partea lui wassaby
 

DeletedUser

@D4nYl0v3

Cand ai sa ai habar de acest joc atunci sa mai **. Leto chiar daca a incalcat acel acord de pna zonal cu CIRC a luptat frumos si am toata stima pentru el. NU a balacarit aiurea cum faceti multi pe acest forum. Mai ai de invatat multe despre onoare si sa ai capul sus chiar si cand pierzi un cont cum a avut Leto. NU a iesit sa ii injure pe cei din Diablo ca l-au lasat balta pe el si colegii lui. Pentru unii sunt doar fapte, pentru noi cei care mai sunt de la inceputul jocului pe conturile noastre inseamna o pagina frumoasa din istoria acestei lumi.

Din partea lui wassaby

Tin sa te contrazic:)
Din cate imi amintesc, cativa membrii din CIRC au primit injurii de la domnul leto si parca si de la fiul acestiua, daca intradevar el juca pe acel cont.
Poate a fost un moment de slabiuciune din partea lor, insa injuriile au existat atunci........
 

DeletedUser787

@D4nYl0v3

Cand ai sa ai habar de acest joc atunci sa mai **. Leto chiar daca a incalcat acel acord de pna zonal cu CIRC a luptat frumos si am toata stima pentru el. NU a balacarit aiurea cum faceti multi pe acest forum. Mai ai de invatat multe despre onoare si sa ai capul sus chiar si cand pierzi un cont cum a avut Leto. NU a iesit sa ii injure pe cei din Diablo ca l-au lasat balta pe el si colegii lui. Pentru unii sunt doar fapte, pentru noi cei care mai sunt de la inceputul jocului pe conturile noastre inseamna o pagina frumoasa din istoria acestei lumi.

Din partea lui wassaby

1. ma omule ... eu nu am avut nimic cu leto/cezary pana nu a venit el sa balacareasca anumiti jucatori ai tribului ... incepand cu nisto ;) pe care eu i-l cunosc personal si stiu tot romanu facut de el.
2. el mia cerut sa ii demonstrez ca ii pot lua 1 sat ... eu iam aratat ca iam luat mai multe ( FARA AJUTORU TRIBULUI - si daca nu recunosti ca numa de la mine ai avut atacuri pe salele Zet luate de mine ... mai bine inchie discutia cu tine)
3. stai chill si eu sunt tot de la inceputu l1, iar daca nu aveam onoare cred ca nu urmam aceiasi linie a triburilor ... si anume HLD - DIABLO - TLD - DST ... din fiecare trib din primele 3 am plecat fortat pt ca s-au desfintat ;) puteam de mult sa fiu alaturi de tine, in trib ;)
 

DeletedUser6497

Unde este DST?????

@D4nYl0v3

Cand ai sa ai habar de acest joc atunci sa mai **. Leto chiar daca a incalcat acel acord de pna zonal cu CIRC a luptat frumos si am toata stima pentru el. NU a balacarit aiurea cum faceti multi pe acest forum. Mai ai de invatat multe despre onoare si sa ai capul sus chiar si cand pierzi un cont cum a avut Leto. NU a iesit sa ii injure pe cei din Diablo ca l-au lasat balta pe el si colegii lui. Pentru unii sunt doar fapte, pentru noi cei care mai sunt de la inceputul jocului pe conturile noastre inseamna o pagina frumoasa din istoria acestei lumi.

Din partea lui wassaby

Multumesc. Trebuie sa recunosc ca nu mi-a fost usor sa pierd zeci de sate din partea voastra. Cu treidei3 si eu imi amintesc ca m-am certat, dar niciodata pe forumul extern. Cu termo care mi-a luat cele mai multe sate ne ironizam zilnic cand aveam anumite succese....In final fiecare dintre noi a recunoscut ca a intalnit cel mai redutabil adversar de cand jucam acest joc!
In rest pustiul asta din Timisoara bate campii. Imi pare bine ca i-a scapat ca il cunoaste bine pe nisto. As vrea sa-i amintesc doar un singur proverb: spune-mi cu cine te aduni ca sa-ti spun cine esti!
 

DeletedUser6497

Deci..

Daca privim din nou statistica din ultima saptamana, vom vedea ca RIP isi mentine avantajul asupra tribului DST si in ceea ce priveste cuceririle...
Baietii veseli vor veni din nou sa puna si academiile tribului RIP ca sa iasa cat de cat la lumina...
Players:
Side 1:
Tribes: RIP
Players:

Side 2:
Tribes: DST
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 736
Tabăra 2: 868
Diferență: 132

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 5
Diferență: 9

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,775,812
Tabăra 2: 4,738,744
Diferență: 1,962,932

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 164,017
Tabăra 2: 59,524
Diferență: 104,493

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6497

Dap

Surpriza....chiar impreuna cu academia tribului, in ultima saptamana DST se afla in dezavantaj..:)
Side 1:
Tribes: RIP R1P
Players:

Side 2:
Tribes: DST
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,461
Tabăra 2: 867
Diferență: 594

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 12
Diferență: 4

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,978,501
Tabăra 2: 4,726,649
Diferență: 251,852

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 188,069
Tabăra 2: 113,240
Diferență: 74,829

image.php
 

DeletedUser6497

Insa si mai bine se vede care este bilantul tribului DST in razboiul purtat in ultima saptamana..:)
Side 1:
Tribes: RIP R1P SOF SOF-a CIRC
Players:

Side 2:
Tribes: DST
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,841
Tabăra 2: 867
Diferență: 2,974

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 327
Tabăra 2: 105
Diferență: 222

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 16,988,458
Tabăra 2: 4,726,649
Diferență: 12,261,809

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,387,663
Tabăra 2: 1,083,404
Diferență: 2,304,259

image.php
 

DeletedUser2147

Insa si mai bine se vede care este bilantul tribului DST in razboiul purtat in ultima saptamana..:)
Side 1:
Tribes: RIP R1P SOF SOF-a CIRC
Players:

Side 2:
Tribes: DST
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,841
Tabăra 2: 867
Diferență: 2,974

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 327
Tabăra 2: 105
Diferență: 222

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 16,988,458
Tabăra 2: 4,726,649
Diferență: 12,261,809

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,387,663
Tabăra 2: 1,083,404
Diferență: 2,304,259

image.php

leto, stiu ca ai ceva cu membrii DST. dar dovedeste ca esti mai bun decat ei pe harta, si pe forum nemairaspunzandu-le la provocari sau fara sa ii mai provoci tu...
si eu am avut ceva cu CD-RIP si cu tine si cu altii cativa din trib in special, cand l-ati luat pe nisto si raul82io la voi, dar pentru asta nu am iesit pe forum, am incercat sa rezolv problemele vorbind direct cu voi. Asa nu rezolvi nimic...
 

DeletedUser2154

DST se pare ca va pierde cam tot ce a cucerit de la RIP in prima luna de razboi cu ei!!!
 

DeletedUser

hmmm

ce de viteji vad eu aici...deshi eu nu sunt de la inceputul lumii1 am vazut suficient de multe astfel incat va garantez...RIP nu va muri nicicand...cel mai bun argument este insashi academia RoD...multzi au incercat...nimeni nu a reushit
ii felicit pe totzi luptatorii acestor razboaie...milioane de puncte s-au pierdut *** s-au cashtigat de ambele partzi...iar sfarshitul e departe...;)
 

DeletedUser

Bobov, daca tu cuantifici pierderile in "milioane de puncte" atunci ai o problema in ceea ce priveste jocu' asta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser787

Multumesc. Trebuie sa recunosc ca nu mi-a fost usor sa pierd zeci de sate din partea voastra. Cu treidei3 si eu imi amintesc ca m-am certat, dar niciodata pe forumul extern. Cu termo care mi-a luat cele mai multe sate ne ironizam zilnic cand aveam anumite succese....In final fiecare dintre noi a recunoscut ca a intalnit cel mai redutabil adversar de cand jucam acest joc!
In rest pustiul asta din Timisoara bate campii. Imi pare bine ca i-a scapat ca il cunoaste bine pe nisto. As vrea sa-i amintesc doar un singur proverb: spune-mi cu cine te aduni ca sa-ti spun cine esti!

Auzi hai ca deja aberezi si esti f plictisitor ... eu tziam raspuns la intrebari si tot tu esti ala care jigneste ... cine a iesit ma pe forumu extern sa inceapa balacreala ? ia aduti aminte cand ai inceput sa te iei de Sarafan ca vezi tu doamen ce istoricu din grota eti tu di le sti pe toate ... a nu iti aduci aminte ? da-ti o palma si cauta-ti posturile ... cine era ala cu onoare ***-l sprijinea pe red11 (e ** de satele zet ), noi2 fiind aliati pe vremea cand eu cu bunicu ne rupeam 10 de sate in ala ... iara o sa vi cu motive puerile ca nu sti cine ii ala da jao iai luat satele ... pana la uram care ii problema ta ? ca nu te-am invitat si pe tine in DST alaturi de alinutzu, bobbitza, nisto si care au mai venit cand a inceput razboi ? e poti sa sti ca eu am fost unu din aia care au propus "fara cezary". Iara vei veni aici sa imi spui povesti despre onoare si alte editat de-ale tale ... sau sa te atac acuma sa iti iau un sat ... numa tampit sa fiu sa te atac cu moral 30% si blindate de satele CIRC ... iar tu daca avea onoare nu cerseai ca ultimu milog sprijin la circ ... si mai vin la noi ca ce jucator bun esti ... daca esti bun ... lasa-i pe altii sa te laude ... nu tu singur, pt k in felu asta mori cu laudele de gat ... cu tine am incheiat discutia. sa ai o noapte linistita, fara cosmaruri cu mine si nisto, iar daca ai nevoie de psihiatru imi zici si i-l platim noi. PA
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4645

Auzi hai ca deja aberezi si esti f plictisitor ... eu tziam raspuns la intrebari si tot tu esti ala care jigneste ... cine a iesit ma pe forumu extern sa inceapa balacreala ? ia aduti aminte cand ai inceput sa te iei de Sarafan ca vezi tu doamen ce istoricu din grota eti tu di le sti pe toate ... a nu iti aduci aminte ? da-ti o palma si cauta-ti posturile ... cine era ala cu onoare ***-l sprijinea pe red11 (e ** de satele zet ), noi2 fiind aliati pe vremea cand eu cu bunicu ne rupeam 10 de sate in ala ... iara o sa vi cu motive puerile ca nu sti cine ii ala da jao iai luat satele ... pana la uram care ii problema ta ? ca nu te-am invitat si pe tine in DST alaturi de alinutzu, bobbitza, nisto si care au mai venit cand a inceput razboi ? e poti sa sti ca eu am fost unu din aia care au propus "fara cezary". Iara vei veni aici sa imi spui povesti despre onoare si alte cacatui de-ale tale ... sau sa te atac acuma sa iti iau un sat ... numa tampit sa fiu sa te atac cu moral 30% si blindate de satele CIRC ... iar tu daca avea onoare nu cerseai ca ultimu milog sprijin la circ ... si mai vin la noi ca ce jucator bun esti ... daca esti bun ... lasa-i pe altii sa te laude ... nu tu singur, pt k in felu asta mori cu laudele de gat ... cu tine am incheiat discutia. sa ai o noapte linistita, fara cosmaruri cu mine si nisto, iar daca ai nevoie de psihiatru imi zici si i-l platim noi. PA

Dany, am intrat in DST cu 2 saptamani inainte de anuntarea razboiului.
 

DeletedUser787

Dany, am intrat in DST cu 2 saptamani inainte de anuntarea razboiului.

da stiu ... eu ma refeream de cand stiam noi ca va fi razboi ... imi cer scuze, insa chiar ma enerveaza cand vine smiorcaitu asta si se vaita ca a pierdut satele ... deci eu tot nu inteleg care ii faza cu asta ? nu aveam voie pe timp de razboi sa-l atac si sa ii iau satele ?
 

DeletedUser

Scrisoare deschisa catre Gaby si oamenii de caracter care candva faceau parte din fostul trib Diablo

Draga Gaby
Te asigur ca nu m-ai inteles bine.
Ma refer la perioada in care ne aflam in razboi cu CIRC-ul. Eu am afirmat ca tu si cu T-virus insistati sa-i atacam pe cei din CIRC, atunci cand erati in Diablo. Daca bine iti amintesti, eu incheiasem cu cei din CIRC un fel de pna zonal si asta pentru ca eram inferiori ca numar in zona. Voi doi ati insistat sa respectam alianta cu DIABLO si sa trecem la atacuri. T-virus si cu Deathshadow deja atacasera masiv in zona si avusesera un oarecare progres castigand cateva sate aici in zona, in special de la o fata care mie personal mi-era chiar simpatica (e vorba de fufi). Atunci am atacat impreuna cu ai mei colegi rupand pna-ul cu CIRC. Am considerat atunci ca asa era firesc si normal si nu regret. Ce a urmat dupa aia stii foarte bine. Circ-ul (prin cei mai eperimentati jucatori ai lor) ne-au atacat luni de zile doar pe noi cei din RIP (in special pe mine) si nu pe voi care va razboiati undeva in sud cu cei din KING. Tu, sirius pontius si alinutzu13 ati fost printre oamenii care m-au ajutat cel mai mult. Si asta nu am uitat si nu o sa uit niciodata. Numai ca tu ai pierdut contactul cu actualul trib care se numeste DST. Mare parte din jucatorii care altadata activau in Diablo s-au retras si pe actualele lor conturi joaca alti oameni. Doresc sa-ti mai amintesc ca ti-am respectat dorinta de ati dizolva contul la sfarsit (atunci cand te-ai intors si ti-ai recuperat contul de la Dana) si a-ti lasa satele parasite astfel vecinilor tai (in proportie de 95% DST) deci nu tribului in care activai (RIP). Asa consideri tu ca ai iesit onorabil din scena....Din pacate eu nu am aceeasi parere si nu ti-am comunicat asta niciodata.....Felul in care toti fostii membrii din Diablo au parasit tribul RIP (marea majoritate fara ca macar sa anunte pe forum sau macar pe mine sau pe Dana care ii adusesem in trib atunci cand TLD-ul se desfiintase) si modul in care au intors imediat dupa aceea armele impotriva mea mi-au lasat un gust mai mult decat amar in legatura cu onorabilitatea unor oameni care joaca acest joc!

Ma opresc aici deocamdata, nu inainte de a mai spune inca odata ca oamenii din DST nu se aseamana in nici un fel cu cei din fostul DIABLO (cu foarte putine exceptii) in ceea ce priveste comportamentul si onoarea de care dau dovada.
Dragos

Mesaj din partea lui Gabi:
Nu m-am intors niciodata pe L1.
Contul a fost sters de admini!
P.s: o sa te caut pe mess in una din serile urmatoare!
Gabi B. alias QeD1
 

DeletedUser6497

leto, stiu ca ai ceva cu membrii DST. dar dovedeste ca esti mai bun decat ei pe harta, si pe forum nemairaspunzandu-le la provocari sau fara sa ii mai provoci tu...
si eu am avut ceva cu CD-RIP si cu tine si cu altii cativa din trib in special, cand l-ati luat pe nisto si raul82io la voi, dar pentru asta nu am iesit pe forum, am incercat sa rezolv problemele vorbind direct cu voi. Asa nu rezolvi nimic...

Ai perfecta dreptate, insa tin sa fac niste amendamente la ceea ce ai spus:
1. scopul pentru care scriu pe forumul extern este tocmai acela de a-i provoca. De ce fac asta? Asta inca nu ti-o pot spune aici, daca vrei ti-o spun in particular.
2. Nu tin sa demonstrez ca sunt mai bun ca ei la acest joc si nu am asemenea obiective. De altfel cu putinele sate care mi-au mai ramas ar fi si greu sa pot demonstra asta intr-o mare de jucatori DST
3. Mie chiar imi place sa polemizez pe diferite teme. Pana la urma nu polemica face sarea si piperul pe acest forum?
4. Ai perfecta dreptate atrunci cand ai spus ca ai fost suparat pe mine pentru faptul ca i-am adus in RIP pe raul82io si pe nisto. Am mai recunoscut asta si afirm public ca regret acest lucru.
Iti urez o zi cat mai buna!
Dragos
 

DeletedUser6497

salutare

Tribul DST este intr-o degringolada totala....Daca nici pe mine nu mai au curaj sa ma atace, va dati seama????

Iata o statistica a ultimelor 48 de ore:

Side 1:
Tribes: RIP
Players:

Side 2:
Tribes: DST
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 190
Tabăra 2: 252
Diferență: 62

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 0
Diferență: 12

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,099,138
Tabăra 2: 1,772,727
Diferență: 673,589

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 133,167
Tabăra 2: 0
Diferență: 133,167

image.php
 

DeletedUser6497

salutare

Iata cum sta statistica si in cadrul razboiului SOF- DST:

Side 1:
Tribes: SOF
Players:

Side 2:
Tribes: DST
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 200
Tabăra 2: 252
Diferență: 52

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 29
Tabăra 2: 8
Diferență: 21

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,707,023
Tabăra 2: 1,772,727
Diferență: 65,704

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 297,766
Tabăra 2: 87,299
Diferență: 210,467

image.php
 

DeletedUser787

@leto : asta e adevarata statistica ... comparati numaru de triburi dintr-o tabara si nr. de triburi din cealalta ;)

Side 1:
Tribes: DST
Players:

Side 2:
Tribes: CIRC NWO ALlghT SOF SOF-a RIP R1P RoD
Players:

Timeframe: Ultimele 3 luni

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 7,272
Tabăra 2: 48,994
Diferență: 41,722

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,089
Tabăra 2: 699
Diferență: 390

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 57,918,830
Tabăra 2: 271,038,084
Diferență: 213,119,254

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10,476,797
Tabăra 2: 6,865,289
Diferență: 3,611,508

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu vreau sa par partinitor, dar o statistica mai exacta e asta :

Side 1:
Tribes: DST
Players:

Side 2:
Tribes: CIRC NWO ALlghT SOF SOF-a RIP R1P RoD
Players:

Timeframe: 01/01/2009 00:00:00la11/01/2009 14:19:42



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 185
Tabăra 2: 418
Diferență: 233

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,899,217
Tabăra 2: 4,307,718
Diferență: 2,408,501

image.php



Asta pentru ca nu poti compara pe cei din Rip cu cei din Circ si SOF, stii foarte bine care au fost conditiile luptei cu cei din Rip.Si razboi adevarat e cel inceput recent, nu ce s-a intamplat cu cei din Rip :).
 
Ultima editare de un moderator:
Sus