C.D. vs DST

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pai nu am nevoie de argumente pentru ca mi le sustii cu o atitudine cu care rezolvati si problemele:"Asa cu ne-ati intrebat cu bbmik?Dc sa fiti intrebati cand voi nu aveti minima decenta sa intrebati daca vreti sa recrutati din DST?"

Cat despre BBmik am inteles ca a plecat cu acordul conducerii voastre.Posibil sa ma insel dar nu cred ca altfel faceati scandal ,si nu am auzit asa ceva.Dar nu vreau sa vorbesc in necunoistinta de cauza totusi.
 

DeletedUser

ia mai cauta tu unde a fost prima data bbmik si cum a ajuns la voi...si cred ca el este un asemenea jucator pe care nu v-ati permite sa-l atacati!!!

Era vorba de o intelegere clara, nu incerca sa distragi atentia, ca unde era, ca nu ne-am permite sa-l atacam, asta tine de respect, nicidecum de o intelegere C.D. - DST
 

DeletedUser14037

ma faci sa rad...vom vede la momentul opurtun cine e mai viteaz...eu o singura data am declarat ca vreau razboi cu voi cand m-am opus razboiului cu NWO...si am spus asa decat sa ma bat cu NWO mai degraba ma bat cu tld-istii astia din DST



pt tine "viteaz" inseamna hai sa vorbim cu toate triburile vecine DST sa-i atace toti....ca noi (cu nr dublu de sate) nu vom fi in stare sa-i dovedim......si daca vrei iti scot acuma mesajele tale catre baieti tai cum te laudai ca ai vorbit cu HL, GD, CIRC, Alight si NWO sa ne atace toate......
 

DeletedUser2154

Era vorba de o intelegere clara, nu incerca sa distragi atentia, ca unde era, ca nu ne-am permite sa-l atacam, asta tine de respect, nicidecum de o intelegere C.D. - DST

pai nu v-ati fi permis sa-l atacati pt ca vor sari pt el jumate din DST si jumate din CD sa-l apere...asa ca de aceea nu ati faut scandal...faceti doar la cine va permiteti!!!
 

DeletedUser

Pai nu am nevoie de argumente pentru ca mi le sustii cu o atitudine cu care rezolvati si problemele:"Asa cu ne-ati intrebat cu bbmik?Dc sa fiti intrebati cand voi nu aveti minima decenta sa intrebati daca vreti sa recrutati din DST?"

Cat despre BBmik am inteles ca a plecat cu acordul conducerii voastre.Posibil sa ma insel dar nu cred ca altfel faceati scandal ,si nu am auzit asa ceva.Dar nu vreau sa vorbesc in necunoistinta de cauza totusi.

Ia intreaba-l pe pseudo-cavalerul dreptatii king of darm care a fost reactia conducerii DST, vad ca voi baieti nu vorbiti deloc intre voi, fiecare e pe alta planeta :))))
Oricum dupa cum a spus si bbmik intr-un alt topic, si-a dat seama de "caracterul" anumitor persoane din C.D. si a plecat in alt trib :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

pt tine "viteaz" inseamna hai sa vorbim cu toate triburile vecine DST sa-i atace toti....ca noi (cu nr dublu de sate) nu vom fi in stare sa-i dovedim......si daca vrei iti scot acuma mesajele tale catre baieti tai cum te laudai ca ai ** cu HL, GD, CIRC, Alight si NWO sa ne atace toate......

chiar ma faci sa rad...HL are razboi nici nu a ** cu ei despre asa ceva...
GD nu va sufera ca sunteti fosti TLD-iesti...si ati vorbit cu ei voi sa faceti fuziune...
CIRC se stie
ALight aveti pna si nu stiu de ce comentezi aiurea cand sunteti prieteni cu conducerea lor eu nu cunosc pe nimeni de acolo
NWO incercati de 2 sapt sa-l convigeti pe barbaru sa faceti alianta contra noastra eu am vorbit cu el doar sa facem PNA
 

DeletedUser

Ia intreaba-l pe pseudo-cavalerul dreptatii king of darm care a fost reactia conducerii DST, vad ca voi baieti nu vorbiti deloc intre voi, fiecare e pe alta planeta :))))
Oricum dupa cum a spus si bbmik intr-un alt topic, si-a dat seama de "caracterul" anumitor persoane din C.D. si a plecat in alt trib :)

Probabil am lipsit de la intalnirea orara in care ne dam raportul .Da,BBmik si-a dat seama ca o sa facem razboi cu tribul ce-l inconjura.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

chiar ma faci sa rad...HL are razboi nici nu a ** cu ei despre asa ceva...
GD nu va sufera ca sunteti fosti TLD-iesti...si ati vorbit cu ei voi sa faceti fuziune...
CIRC se stie
ALight aveti pna si nu stiu de ce comentezi aiurea cand sunteti prieteni cu conducerea lor eu nu cunosc pe nimeni de acolo
NWO incercati de 2 sapt sa-l convigeti pe barbaru sa faceti alianta contra noastra eu am vorbit cu el doar sa facem PNA

Sa nu uitam si de SOF, cum ati incercat sa-i convingeti sa ne declare razboi.Cine ti-a zis ca DST vrea sa faca alianta cu NWO impotriva voastra?DST a refuzat un PNA oferit de NWO, asa ca...macar ai grija la informatii intemeietor al tribului Cavalerii (Ne)Dreptatii :)))

Bbmik si-a dat seama ca nu aveti caracter razvan87, ca si numerosii vostrii membrii care v-au parasit si care o sa va mai paraseasca in continuare :)
 

DeletedUser

Pai nu ziceai ca a plecat cu acordul DST?Acum ne-a parasit?Nici tu nu mai stii ce sa zici =))
 

DeletedUser

NWO nici nu a refuzat ,nici nu a cerut..a fost doar o tatonare diplomatica a terenului ,intr-o discutie amicala pe mess,intre Rest si mine.
Atat.
 

DeletedUser

NWO nici nu a refuzat ,nici nu a cerut..a fost doar o tatonare diplomatica a terenului ,intr-o discutie amicala pe mess,intre Rest si mine.
Atat.

Dar a existat vreo discutie intre DST si barbaru pentru o alianta contra C.D.?Ca intemeietor a NWO, sunt sigur ca stii

Razvan87 tu nu stii, daca nu stii adevaratele motive pentru care a plecat, macar nu mai specula :))))
 

DeletedUser

Dar a existat vreo discutie intre DST si barbaru pentru o alianta contra C.D.?Ca intemeietor a NWO, sunt sigur ca stii

Razvan87 tu nu stii, daca nu stii adevaratele motive pentru care a plecat, macar nu mai specula :))))


Nu prea conteaza motivele ,poate stiu ceva ,poate nu ,conteaza ca a plecat .Nu pleaca nimeni de bine sau ca ii convine totul .
 

DeletedUser6351

razvane, bbmik este prietenul nostru.a fost, este si va fi. Noi nu suntem ca voi , cum pleaca cineva din trib, nu mai este prietenul nostru. Bbmik, a avut motivele lui pentru care a plecat, noi stim de ce, sii respectam decizia.nu l mai bagati pe el in discutia asta, pentru ca nu si are rostul. ii rog si pe cei din DST, sa nu mai aduca in dicutia pe bbmik, pt ca toti stiu motivul plecarii lui.
 

DeletedUser2154

Sa nu uitam si de SOF, cum ati incercat sa-i convingeti sa ne declare razboi.Cine ti-a zis ca DST vrea sa faca alianta cu NWO impotriva voastra?DST a refuzat un PNA oferit de NWO, asa ca...macar ai grija la informatii intemeietor al tribului Cavalerii (Ne)Dreptatii :)))

Bbmik si-a dat seama ca nu aveti caracter razvan87, ca si numerosii vostrii membrii care v-au parasit si care o sa va mai paraseasca in continuare :)

ai luat teapa eu nu sunt intemeietor...singurul si unicul va ramane NAnel cat timp acesta va juca....cand vei scrie cu numele tau adevarat atunci sa te bagi tu in seama cu mine!!
 

DeletedUser

razvane, bbmik este prietenul nostru.a fost, este si va fi. Noi nu suntem ca voi , cum pleaca cineva din trib, nu mai este prietenul nostru. Bbmik, a avut motivele lui pentru care a plecat, noi stim de ce, sii respectam decizia.nu l mai bagati pe el in discutia asta, pentru ca nu si are rostul. ii rog si pe cei din DST, sa nu mai aduca in dicutia pe bbmik, pt ca toti stiu motivul plecarii lui.

Si noi avem prieteni care pleaca din trib ,dar cu acordul conducerii.Daca s-a inteles altceva imi pare rau.Cat despre BBmik ,voi ati deschis subiectul.
 

DeletedUser

Si noi avem prieteni care pleaca din trib ,dar cu acordul conducerii.Daca s-a inteles altceva imi pare rau.Cat despre BBmik ,voi ati deschis subiectul.

Au vrut sa plece multi din C.D. si au fost amenintati cu inobilarea, asta cu plecarea in liniste din C.D. e gargara :))))
 

DeletedUser3061

a si specificat in care moment a hotarat sa se lase?......dupa 2 sapt de atacuri dst?! i-a adu-l aici sa-mi spuna el ca nu a avut atacuri grele de la noi si apoi am sa scot si eu arhiva.


daca avea atacuri pe el cum avea si laura fantezie deja.... cand laura a intrat in CD avea 64 de atacuri iar cand voi ati vazut-oi in cd ajunsese la 800 pe urma la 1500 si rest zicea ca el ataca de 10 zile ... dar nu au ajuns atacurile se incurcasera pe drum....

LE:
pt tine "viteaz" inseamna hai sa vorbim cu toate triburile vecine DST sa-i atace toti....ca noi (cu nr dublu de sate) nu vom fi in stare sa-i dovedim......si daca vrei iti scot acuma mesajele tale catre baieti tai cum te laudai ca ai vorbit cu HL, GD, CIRC, Alight si NWO sa ne atace toate......



pai acuma sa va vad si eu pe voi ca tot va laudati .... ca luati ca faceti ca dregeti noi aveam 3 razboaie ( plus academiile pe cap) si voi nici unu.... ati luat 75% dintre sate au fost luate de la jucatori ba care s-au lasat ba care erau inactivii intrau o data la 10 zile....

nici nu trebuia puyut sa dea mesaj catre CIRC sa va atace ...ca sa stii daca nu dadea el mesaj circu nu va ataca
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus