C.D. vs NWO

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Astazi 09.02.2009 tribul C.D.anunta inceperea razboiul cu tribul NWO din data de 22.02.2009 ora 00:00. In acest razboi vor fi implicate si academiile(cine are :p).Jucatorii din zona de conflict care parasesc tribul NWO in perioada 09.02.2009-22.02.2009 sunt declarati refugiati .Atacurile vor fi lansate dupa 22.02.2009 ora 00:00.

Nu mai postati daca va incalcati cuvantul.
 

DeletedUser

Gabi,era vorba de afirmatia facuta de voi..nu de vorbe intoarse..nu de jocuri de cuvinte.

Aveti sau nu cuvant,asta e.
 

DeletedUser4645

Catre NWO a spus:
barbaru astăzi la ora 01:02
Dupa cu mstiti CD si academia ne-au declarat din data de 22

Cei ce vor ataca inainte de aceasta data vor fi dati afara, daca voi pierde in acest razboi voi pierde cu capul sus nu plecat

Sa fie clar pt toata lumea Nimeni nu ataca pana la data stabilita


Un gest frumos :)
 

DeletedUser787

Bafta CD si CDAc, inca un razboi impotriva academie neoficiale a CIRC ului :D

Bafta si tie puyut ;)
 

DeletedUser

Quote:
Text original shyker
.dar...care sunt motivele acestui razboi?

Trebuie sa ne dezvoltam si noi. Nu?


Cred ca voi nu va dati seama de natura gestului si a raspunsurilor! In momentul asta, daca as mai fi aliatul vostru, mi-as pune intrebari muuulte legate de viitorul relatiei!! ;)

Este clar ca majoritatea care joaca acest joc au varste fragede, insa, conducerile triburilor am impresia (am impresia :confused:) ca trebuie sa fie ceva mai mature in gandire...
 

DeletedUser

Ce gest?
Daca C.D. ar fi asa cum presupui tu ca suntem, am fi putut la fel de bine sa incepem razboiul imediat.
E un joc de razboi, nu poti ramane prieten cu cineva daca te lupti cu el?
Nu contest calitatea tribului NWO si/sau istoria lui, dar singurul motiv pentru care NWO mai exista in acest moment in top20 e datorita prieteniilor cu conducatorii celorlalte triburi din top.In momentul actual, din punctul meu de vedere (e foarte posibil sa ma insel), tribul NWO nu-si merita locul in top, nu mai este tribul care a fost.
 

DeletedUser

Exact acelasi gen de raspunsuri le primeam de la TLD cand a inceput razboiul cu CA-ul.

Daca te uiti mai bine la natura jocului, si tu ca si tribul tau existati din cauza aliantelor create de-a lungul existentei voastre si chiar a celor din momentul asta. Asa ca uita-te mai bine la imaginea noastra ca acolo o sa gasesti raspunsul existentei NWO. Si o spun cu mandrie!

Ai un exemplu foarte bun mai sus, cel in care Emil ne-a amenintat pe toti ca nu ramane nimeni in trib daca atacam inainte de 22... genul asta nu are nici o legatura cu voi! La asta ma refer cand spun alianta/aliati si tot aici am vrut sa ajung cand am spus ca daca as fi aliatul vostru mi-as face probleme mari!

Raspunsul asta imi va ramane mult timp in cap :eek:

Trebuie sa ne dezvoltam si noi. Nu?
 

DeletedUser

Ai un exemplu foarte bun mai sus, cel in care Emil ne-a amenintat pe toti ca nu ramane nimeni in trib daca atacam inainte de 22... genul asta nu are nici o legatura cu voi! La asta ma refer cand spun alianta/aliati si tot aici am vrut sa ajung cand am spus ca daca as fi aliatul vostru mi-as face probleme mari!


Nici ca m-as fi asteptat la altceva din partea lui Barbaru:).Sper ca si conducatorii mei sa procedeze la fel in caz ca va fi vorba de asa ceva.
Daca te uiti pe harta si compari asezarea triburilor C.D. si NWO iti vei da seama de ce am facut afirmatia de mai sus.
 

DeletedUser

In concluzie si ca sa incetez cu subiectul asta, data viitoare cand veti declara unui aliat razboi ar fi frumos sa aveti motive serioase ca sa puteti fi luati in serios de celelalte aliante.

Pentru frumusetea jocului!
 

DeletedUser

Ai un exemplu foarte bun mai sus, cel in care Emil ne-a amenintat pe toti ca nu ramane nimeni in trib daca atacam inainte de 22... genul asta nu are nici o legatura cu voi! La asta ma refer cand spun alianta/aliati si tot aici am vrut sa ajung cand am spus ca daca as fi aliatul vostru mi-as face probleme mari!

A zis asta pentru ca eu aseara am primit 2 atacuri pe mine. CD nu cred ca a atacat NWO si nici nu va ataca pana dupa 22.02
 

DeletedUser8678

mai baieti, vreau sa ma bucur si eu alaturi de voi pentru inceperea razboiului cu NWO. Cum se va comporta CIRC-ul in k58? Se stie ca sunt aliati cu NWO.
 

DeletedUser5151

yeeee, s-a gandit si CD u sa miste ceva in sfarsit... Gigantul s-a trezit.. :))) =))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus