C.K. vs FighT,REGII,Pelasg,FighT,SR,PEACE

  • Autor subiect DeletedUser9837
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ce ne intereseaza despre acuzatiile care ti-au fost aduse?

Din cate am vazut are dreptate omul:(


Interesant gandesti :rolleyes: !Care e problema ca am parasit tribul :confused: ?Am dat si eu accept la o invitatie de la un trib care'' domina'' k58 ! Dar am obsv. ca baietii nu stiu sa puna nici o harta pe forum :(
 

DeletedUser11852

i-auzi, pe =FB= ne trecuse la dusmani ca 6 jucatori de-ai mei atacau in mod repetat un jucator de 600puncte de la ei. Si asta, citez, "e lipsa de onoare", jucatorii mei nu stiu sa joace si sunt lipsiti de respect ca ataca un jucator de 600 puncte in loc sa atace pe aia de 3000....
Nu e farmat, e lipsa de respect!

N-ai cu cine, domnule, n-ai cu cine.... :D
 

DeletedUser

Joc de vre'un an jumate acest joc si e prima oara cand vad asa ceva...la tribul CK cand cineva cere sprijin ca e atacat si are adeziunea scazuta in secunda doi e concediat.
Ce faceti fratilor? Dormiti pe statistici?
 

DeletedUser

pai cum sa arate statistica domne k au pierdut sate in fata dusmanilor :))))
le e mai comod sai concedieze..si sa se laude in fatza dusmanilor k nu au luat sate :))))
oare voi de ce dati dovada aici?k sunteti tari nu?
raspunsul meu :NU sunteti, faceti atata tevatura pe forum k ne rupeti ne luati satele ne bla bla , cand defapt dusmanii va iau voua satele.
V-as invita la o provocare..dar la stilul in care jucati nu se merita sami bat gura degeaba.

Ma bucur totusi k nu am intrat in niciunul din triburile dusmane,pentru ca "viitorul suna bine" in favoarea noastra =))))
 

DeletedUser

Joc de vre'un an jumate acest joc si e prima oara cand vad asa ceva...la tribul CK cand cineva cere sprijin ca e atacat si are adeziunea scazuta in secunda doi e concediat.
Ce faceti fratilor? Dormiti pe statistici?

daca erau asa iti zic eu ca nu mai erau atit de multi membrii si mai alesi cei inactivi :) dar e la moda sa exagerezi
 

DeletedUser11852

Joc de vre'un an jumate acest joc si e prima oara cand vad asa ceva...la tribul CK cand cineva cere sprijin ca e atacat si are adeziunea scazuta in secunda doi e concediat.
Ce faceti fratilor? Dormiti pe statistici?

Te intrebi de ce? Poate ca..:

a) respectivul n-a comunicat deloc cu tribul pana sa aiba nevoie
b) respectivul era varza la trupe si astepta sa-i apere tribul satul, el n-ar fi facut nimic ptr asta
c) a cerut sprijin astfel: "AJUUTTOOOOOORRRR" sau asemanator
d) s-a trezit cand avea deja adeziunea scazuta sa zica "ce trib de 2 lei nu sunteti uniti nu ajutati colegii"
e) era subdezvoltat si oricum pe lista de concedieri
f) si-a injurat adversarul cand a vazut ca e atacat cu nobil
 

DeletedUser

Oricare din cele 6 puncte pot fi plauzibile (si poate ar mai fi si altele) insa ma indoiesc (si e doar o parere) ca in toate cazurile sa existe un motiv real de genul celor de mai sus
 

DeletedUser11852

Hai sa-ti mai spun ceva. 5 din cele 6 motive (inafara de cel cu injuratul) si eu am putut sa concediez cativa membri.
Inca n-am facut-o, desi unul din ei avea adeziune scazuta. Insa nici acum jucatorul respectiv n-a fost innobilat.
Si asta poti observa privind statisticile tribului.
 

DeletedUser17680

Felicitari pentru al doilea topic cu acelasi subiect. (dar fara predicat)

.
In titlu am citit cuvantul FighT de doua ori. Aveti razboi dublu cu FighT?:
" C.K. vs FighT,REGII,Pelasg,FighT,SR,PEACE"

Succes tuturor jucatorilor implicati in acest conflict! :)

cred ca acest copil e nebagat in seama:))
 

DeletedUser

cred ca acest copil e nebagat in seama:))

sufera mult :mad:

ca sa nu fiu in totalitate off-topic: pt liderii triburilor Fight, Regii, Pelasg, SR, S_N si PEACE, faceti un bine serverului, e un buton "dizolvare trib". dati pe el si veti ajunge pe locul 1 ;).


stiu ca or sa imi sara multi in cap, dar ma risc :D
 

DeletedUser

distractie mare aici pe l9 :)...oops ...o sa iau avertisment pt spam.
 

DeletedUser3627

Joc de vre'un an jumate acest joc si e prima oara cand vad asa ceva...la tribul CK cand cineva cere sprijin ca e atacat si are adeziunea scazuta in secunda doi e concediat.
Ce faceti fratilor? Dormiti pe statistici?

Am concediat 2 astfel de jucatori pentru simplu motiv ca in CK mai sunt si frati ai vostri . Vad pe unu cu 2 sate , invite , ca poate are ceva in cap . Intru sa-l verific, ferma tine 2300 populatie , armata canci adeziunea la 29 , ii dau jet , e ferma , inca vreo cateva ore , apoi e la margine . Cei care au drept de invite deja au avertismente pentru astfel de comportament, probabil o sa ajunga pe la voi unii .
Am mai concediat unii care au fost doar atacati , pentru ca s-a cerut sitter si din consultarea rapoartelor a rezultat ca au atacat cu defensiva . Spre ghinionul lor in data de 16 dec in regulament a fost introdus un articol , ataci cu arcasi , esti out . Te rog sa ma scuzi ca aplic regulamentul intern si nu ti-am cerut voie .
 

DeletedUser11852

el cu 600 puncte cand trebuia sa aiba 3000 puncte, "amice", normal ca nu e capabil sa se apere. E inactiv, e ferma, e n00b, nui curios de triburile, il doare undeva ca fraierii din =StR= ii trimit sprijin .

Gandeste putin baietas.
 

DeletedUser11852

Faptul ca a facut asta e un semnal de alarma pentru tine, ADNC4, ca munca facuta n-a fost tocmai buna. Asa e normal, cand faci o masina dar uiti sa-i pui o roata, simti asta conducand-o.
 

DeletedUser

si apoi ce-i asa rau sa ajungi la margine? repetitia e mama invataturii
 

DeletedUser

cred ca acest copil e nebagat in seama:))

Copil...nu mai sunt de foarte mult timp si sincer imi pare rau. Copilaria e cea mai frumoasa parte a vietii.

Ia'o altfel, sunt un simplu utilizator al acestui forum si cateodata mai imi exprim si eu parerea, chiar daca nu sunt in concordanta cu ceilalti de aici, e doar o umila parere.

L.E. Pentru a interactiona cu cei din jur nu trebuie sa ai o anumita varsta sau anumite capacitati mintale.
Nu voi mai continua sa iti mai raspund la provocari pentru ca sunt sigur ca voi primi un warn pentru off topic.

n3olitic a spus:
ca sa nu fiu in totalitate off-topic: pt liderii triburilor Fight, Regii, Pelasg, SR, S_N si PEACE, faceti un bine serverului, e un buton "dizolvare trib". dati pe el si veti ajunge pe locul 1

Daca n'am fi noi "n00bii", pentru voi jocul ar deveni neinteresant si nu ati mai avea pe cine sa atacati. E bine stiut faptul ca cei puternici isi aleg adversari pe masura, insa voi deocamdata nu faceti parte din aceasta categorie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca n'am fi noi "n00bii", pentru voi jocul ar deveni neinteresant si nu ati mai avea pe cine sa atacati.

perfect adevarat, insa nimeni nu s-a nascut invatat nici chiar cei la care faci referire, exerseaza, cand vei ajunge la nivelul lor, o sa faci la fel, ca asa e jocul.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus