C.K. vs FighT,REGII,Pelasg,FighT,SR,PEACE

  • Autor subiect DeletedUser9837
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu pot spune decat ca joc de 1 an jumate acest joc si nu ma consider un expert, sau un superior fata de altii. Pentru a deveni un expert in acest joc iti trebuie doar timp liber, nimic mai mult.

p.s. astept binemeritatul warn pentru spam.
 

DeletedUser12737

pai bine mai wizz dar daca nu ai jukatori pro pe langa tine? si majoritatea playerilor buni si-au cam curatat ograda din cercul bisericii? ce ai vrea sa atacam la 10 ore distana fara religie doar pentru ca ala e pro? si e sub demnitatea noastra sa ne luam de putinele puncte rosii ce le mai avem in influenta biserici...?
 

DeletedUser3627

Nu pot spune decat ca joc de 1 an jumate acest joc si nu ma consider un expert, sau un superior fata de altii. Pentru a deveni un expert in acest joc iti trebuie doar timp liber, nimic mai mult.

p.s. astept binemeritatul warn pentru spam.

Nu e vorba de cand joci , conteaza foarte mult in ce liga ai jucat si cat de mult ai dat libertate gandirii . Am gasit multi userii cu prezenta lunga pe joc , cu punctaje mari pe alte lumi dar nuli in joc . Poate nu o sa-mi dai dreptate , dar am caz care l-au trecut transpiratiile ca era atacat de la 20 ore , atacul ajungea noaptea , el avea 1500 puncte si atacatorul avea 300 puncte . Intreba ce sa faca , sa eschiveze ? sa se apere ? Daca te iei dupa ** te poti insela groaznic .
 

DeletedUser9837

Ia sa vedem primele statistici:



Side 1:
Tribes: C.K.
Players:

Side 2:
Tribes: Pelasg FighT SR S_N PEACE REGII
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 95
Tabăra 2: 173
Diferență: 78

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 1
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 137,400
Tabăra 2: 194,763
Diferență: 57,363

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,158
Tabăra 2: 1,329
Diferență: 2,829

image.php
 

DeletedUser

slabutze statisticile astea:(
aiurea ca "dusmanii" nu cresc si ei peste tot in pct :))
 

DeletedUser9837

Ehe...in doua saptamani statisticile vor spune mai multe...


Probabil ca si inamicii vor intra sa ne salute,sa fecem propaganda :D...Sa iasa si ceva scantei din asta....:D
 

DeletedUser

ca tot veni vorba de inamici....pe unde sunt ? nu doar ca fug din calea C.K. dar fug si de pe forum? :)) saracutzii de ei. oare daca le dau un pupic trece frica?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ha ha ce tare esti tu :))))
unde sunt astia din CK pe harta k nui vad deloc :)))
nu suntem asa buni la dat din clanta k si voi.iubito ia bagati tu nasul in satul tau acolo , si vezi de armata ta acolo k ai cam lasat-o singura saracuta poate a inghetat de frig stant degeaba asa :)))
 

DeletedUser

ha ha ce tare esti tu :))))
unde sunt astia din CK pe harta k nui vad deloc :)))
nu suntem asa buni la dat din clanta k si voi.iubito ia bagati tu nasul in satul tau acolo , si vezi de armata ta acolo k ai cam lasat-o singura saracuta poate a inghetat de frig stant degeaba asa :)))

crede-ma ca ma pricep bine la incalzit armata....si trupele mele nu sunt niciodata singure...si cu atat mai putin in sat. eventual in alte sate...

p.s: la ultima verificare nu eram "iubito" cu tine :))
 

DeletedUser3627

ha ha ce tare esti tu :))))
unde sunt astia din CK pe harta k nui vad deloc :)))
nu suntem asa buni la dat din clanta k si voi.iubito ia bagati tu nasul in satul tau acolo , si vezi de armata ta acolo k ai cam lasat-o singura saracuta poate a inghetat de frig stant degeaba asa :)))


La cat ai setat harta ? 3*3 ? incearca putin mai la SE de tine
 

DeletedUser11852

@ gabytza17: unde-s astia din CK pe harta? Eu ii vad foarte bine, sigur n-ai probleme cu ochii? :p
Dar unde-s astia din FighT ? Ca-n clasament nu-i vad :D
 

DeletedUser

@ gabytza17: unde-s astia din CK pe harta? Eu ii vad foarte bine, sigur n-ai probleme cu ochii? :p
Dar unde-s astia din FighT ? Ca-n clasament nu-i vad :D

bine zis :))))

2.6.1. Toate mesajele trebuie sa contina un numar de minim 4 cuvinte.Mesajele care incalca regula de post-lenght vor fi considerate Spam si sanctionate ca atare.
Orice abreviere de genul "LOL", "BRB", "ROFLMAO", "ICU", etc. va fi luata in calcul ca reprezentand un singur cuvant.
De asemenea, mesajele e nu se vor completa cu alte cuvinte de genul "unu, doi, trei", "patru cuvinte per post", etc.

Acesta este un avertisment.
 

DeletedUser9837

ha ha ce tare esti tu :))))
unde sunt astia din CK pe harta k nui vad deloc :)))
nu suntem asa buni la dat din clanta k si voi.iubito ia bagati tu nasul in satul tau acolo , si vezi de armata ta acolo k ai cam lasat-o singura saracuta poate a inghetat de frig stant degeaba asa :)))

Nu iti fa griji,ca te invatam noi sa devii bun/buna la clanta,ca de jucat nu cred ca ai vreo sansa :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ca tot veni vorba de inamici....pe unde sunt ? nu doar ca fug din calea C.K. dar fug si de pe forum? :)) saracutzii de ei. oare daca le dau un pupic trece frica?
Ce motiv am avea sa postam pe aici?
Daca facem acest lucru deja urmeaza minim 8-10 posturi cu Spam.
Cum spune omu' ceva cum sariti ca hienele. Tocmai de'aia va ocolim...stii tu...e o vorba...Fereste'ma Doamne...
De ce aveti nevoie de noi pe aici? Voi aveti statistici...nu?
 

DeletedUser

noi nu doar dam din "clanta" dragule....noi si actionam la fel cum dam:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus