C.K. vs Scary? ,TOP ², UNION, FBI*, TOP, Infern !

  • Autor subiect DeletedUser12737
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Asa si ce legatura are acel jucator Waler din tribul ~HL~ care a fost trimis la margine de tribul =R= cu subiectul acestui topic?:confused:
Eu as sugera conducatorilor C.K. sa dea inceput nou deoarece tribul Infern, de altfel un trib de ferme si de noobi ii va trimite pe toti pe rand la margine.
Baieti incepeti si bagati lancii si spade prin sate ;)
 

DeletedUser12737

Asa si ce legatura are acel jucator Waler din tribul ~HL~ care a fost trimis la margine de tribul =R= cu subiectul acestui topic?:confused:
Eu as sugera conducatorilor C.K. sa dea inceput nou deoarece tribul Infern, de altfel un trib de ferme si de noobi ii va trimite pe toti pe rand la margine.
Baieti incepeti si bagati lancii si spade prin sate ;)

Eu ash sugera moderatorilor sa isi faca treaba si sa nu mai lase pe toata lumea sa faca off topic , mai ales ca le-am cerut la spamatorii astia sa ne lase topicu in pace :)
 

DeletedUser10925

Eu ash sugera moderatorilor sa isi faca treaba si sa nu mai lase pe toata lumea sa faca off topic , mai ales ca le-am cerut la spamatorii astia sa ne lase topicu in pace :)

Iar eu ti-as sugera sa-ti asculti propriul sfat si sa incetezi cu off-topicul.
Se intampla ca Xblaandy sa nu fie moderator in acesta sectiune, iar postarea sa chiar are legatura cu tema, spre deosebire de a ta...
Asta e un avertisment "verbal", urmatorul va fi diferit.
 

DeletedUser

cat despre vedetisme... ma mir ca poti vorbi in felu asta de waler sau castillo...(eu sunt obisnuit cu asta mam calit) ... doi jucatori care iti dau clasa in orice zi la orice ora
Ma refeream eu la Waler si Castillo in principal? Tu esti unul dintre acele vedete plangaretze. Hai fugi si fa figuratie in acest joc ca jucator nu esti, iti lipseste gandire, mentalitate si altele. Cunostinte avem multi, dar jucatori suntem putini !
O mică paranteză, waler e la margine, RFM e în top20...
Şi cred că vă daţi seama ce offtopici suntem :)
Waler dupa ce a ars-o pe Angelyk si a fost atacat imi scrisese sa-i dau support, dupa ma ruga sa intru in ~HL~ sa jucam frumos ca intre "prieteni" (asta si l-a telefon). In orice caz ca o paranteza sa vedeti ca unii stiu sa joace ca Waler cu tot sprijinul a fost praf (a avut si toate trupele mele de aparare - asa ca un ultim act frumos fata de "tradatori").
sa zica cei care au atacat cat au pierdut si cum ne-am aparat... asta e nu puteam face mai mult...suntem slabi
Iti multumesc Castillo mi-ai demonstrat ca am dreptate. Sarcasmul tau e degeaba. Iar cum v-ati aparat? V-ati dat seama ca sunteti depasiti si ati cerut si la fostii colegi sprijin. Nu erati voi zmeii care vroiati sa jucati "doar intre prieteni" ??? :confused: Doar o intrebare retorica nu trebuie sa-mi raspunzi ca-l stiu deja !

Ca o concluzie sa intelegi toti ce am vrut sa zic: In legatura cu ~HL~ si mai ales Waler, principalul vinovat pentru ca el a fost trimis la margine a fost ORGOLIUL lui propriu si personal ! In rest bravo celor din =R=, vorbisem cu crip1 si-mi zicea ca nu mai rezista Waler !

Si sa nu fiu total Off-Topic: Subscriu caterinca lui Blaandy. Vedeti ca el e un furios si sparge tot C.K.-u singur ! :cool:
 

DeletedUser5712

desi stiam ca la noi te refereai cu "vedetizme" eu nu am zis nimik de tine pt ca inca te consideram prieten si te-am respectat, ... se pare ca nu am pt cine...

acum te faci ca nu intelegi motivele pt care am iesit eu? stii bine ca eu am fost printre putinii care am fost deacord si am sustinut venirea jucatorilor din OS, si la Kraps si la ceilalti, ce nu am inteles eu era de ce au trebuit sa vina jucatorii de 1,6k... si cand am vazut ca parerea mea nu conteaza am iesit

si de unde stii tu cum ne-am aparat de vorbesti?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vezi ca eu nu am zis nimik de tine pt ca inca te consideram prieten si te-am respectat, se pare ca nu am pt cine...
Si eu inca te consider prieten si te respect ca prieten, dar nu te mai consider jucator ! Nu am mentalitate pro, dar stiu sa ascult atunci cand nu eu sunt "sefu" ! Voi nu stiti, daca nu e ca voi, faceti pe victimele, invocati motive penibile si plecati cu speranta sa vina altii sa va pupe-n dos sa reveniti. Oricum astea sunt probleme noastre, eu am zis ca stiam in legatura cu =R= si Waler (oricum erau peste voi numeric deci n/c).

Acum On-Topic. Avand in vedere ca profilul C.K. anunta existenta si unei academii, dar si a unor camarazi, dar si faptul ca anumite triburi precum Scary? si FBI* nu mai exista, va prezint o noua statistica a "razboiului" !

Side 1:
Tribes: C.K. C.K.2 WoW LoW
Players:

Side 2:
Tribes: TOP ² UNION Infern
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 259
Tabăra 2: 173
Diferență: 86

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 5
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 476,971
Tabăra 2: 425,929
Diferență: 51,042

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,258
Tabăra 2: 10,568
Diferență: 1,310

image.php
 

DeletedUser5712

vezi ca vorbesti prostii... mai bine taci daca nu stii, am vrut pur si simplu sa jucam ca prietenii, eu am zis mereu ca avem nevoie de jucatori buni... si nu am zis nimik despre deciziile tale, motivele mele au fost pt ca eu am intrat sa joc pe lumea asta pt ca voi m-ati chemat sa jucam la caterinca ca intre prieteni dar cand vedeam ca se distruge totul am incercat sa trag un semnal de alarma, mai citeste odata mesajele cu mine de dupa iesirea mea si vezi de ce am iesit, reactiile mele nervoase si plecare s-a datorat neintelegerii (stii tu care).. si ca sa dovedesc ca nu e ca tine si vorbesti prostii...



regelesatan
eu i-am invitat man?eu nu am fost de acord....thundr cu andreispy....ei sunt miezul

eu stiu sa ascult deciziile sefului, dar care sef??? si in plus daca din tot tribul doar voi ati fost deacord poate trebuia sa te gandesti din nou, si cand lumea cerea explicatii tot atributiile sefului sunt sa rapunda frumos... da asta nu are legatura cu mine eu am avut alte motive pt care am iesit pe care le stii bine


MaverickRO în data de 15.05. la ora 20:08
Salut ... Pot venii si eu la voi ca nu imi place dezordinea din Infern si plus de aia au dus si niste oameni "noi" de care chiar nu aveam nevoie !

Daca nu doriti asta e , va doresc multa bafta !

Cu stima si respect ,
MaverickRO

Castillo EC în data de 15.05. la ora 20:19
man o sa facem tribul din nou, satan il va face, mai asteapta un pic...

giulesteanul în data de 15.05. la ora 19:20
pot veni si eu acolo?

giulesteanul în data de 15.05. la ora 18:32
imi bag * man....am ajuns sa fiu condus de thunder...smf
si pe clasica avea arfe dinastea desi eram eu conducatoru
***l in el


Castillo EC în data de 15.05. la ora 19:47
man am ** la tel su waler si cu satan si vo reface tribul, nu va ramane tribul asta, deci mai bine ramai acolo :p ne vom intoarce


giany în data de 15.05. la ora 23:16
da si mie o invitatie si la fightman

Castillo EC în data de 15.05. la ora 23:42
man vrem sa refacem tribul inital, nu are rost... vedem maine ce facem dupa ce ** cu satan

si multe alte mesaje dastea ... in loc sa vorbesti prostii si sa acuzi aiurea mai bine imi dadeai mie mesaj si clarificam


nu mai ** de razboaie care nu au loc...

Side 1:
Tribes:
Players:

Side 2:
Tribes: C.K.
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sunt lucruri care nu se vorbesc pe forum ! :) Daca vrei schimb pc-u pentru tine si-ti arat tot ce am vorbit cu Satan in legatura cu treaba aia ! Dar ti le dau pe privat. Si alte chestioare. Cat despre ceilalti din mesaje nu ma pronunt ! In mare sunt oameni care nu stiu ce e aia sa fi membru, simplu jucator. Ce atributii au fiecare si cam ce ar trebuii sa faca in afara de luat sate !
 

DeletedUser

Ma refeream eu la Waler si Castillo in principal? Tu esti unul dintre acele vedete plangaretze. Hai fugi si fa figuratie in acest joc ca jucator nu esti, iti lipseste gandire, mentalitate si altele. Cunostinte avem multi, dar jucatori suntem putini !

o dai deja in penibil cu afirmatii de genu asta si arunci cu noroi in cei care teau sprijinit cand era nevoie... (nu ma refer la mine ca pe langa tine nici eu nu ma consider jucator...)

cine crezi tu ca sta intrun trib ca sasi bata sefu organele genitale de el? doar cei fara coloana vertrebala sau cei cu prea multa rabdare.... din fericire si din pacate nu ma incadrez in nici o categorie... nu mia fost invatatura de minte l8 mia trebuit si l13 ca sa ma conving ca nu esti in stare sa conduci un trib de top in adevaratul sens al cuvantului

deacum nu o sati mai raspund la provocari si alte cele pentru ca nu are rost.... nu am nimic ce sati demonstrez tie sau altora de pe forum cand tot ce imi trebuie e aprecierea jucatorilor cu care am lucrat pana acum mai mult de o luna doua pe server. Iti urez mult succes pe .net ca se pare ca .ro esti mult deasupra noobilor de aici...
 

DeletedUser12737

deci domni moderatori eu primesc avertisment "oral" pentru ca cer sa se respecte ce scrie acolo la titlu si sa nu mai fie lasati toti sa isi discute problemele personale ce nu au nici o legatura cu topicu ? iar ei pot zburda in continuare cu spamu? Pe ei nu ii vedeti numai pe mine?? ei de ce nu au avertismente orale? oare pentru ca au moderatori la ei in trib?

On topic : Inchideti threadu daca tot nu poate omu avea o discutie civilizata ca tre sa asculte cum se cearta Maniacu cu Castilio. O zi buna la toti
 

DeletedUser

Nu am adus nici o provocare. Singurii pe care i-am injurat ai fost tu si andrei. Andrei a inteles ca eram nervos pana peste limite si m-a lasat in "lumea mea" tu ai inceput si cu mai multe figuri ! In trecut am gresit din mai multe cauze eram un "noob" in aceste "afaceri", acum am gresit doar ca am vrut sa imbunatesc tribul !

P.S.
Replica mea cu: "Pe .ro nu o sa mai joc ca nu ai cu cine" se referea la faptul ca nu exista jucatori, ci doar vedete si tate si etc... Doar foarte putini, chiar daca sunt slabi sau buni, sunt jucatori. Si cu asta pun punct.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus