Camora vs XXXL

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Camora
Players:

Side 2:
Tribes: XXXL XXXL2 XXXL3 XXXL4
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21
Tabăra 2: 5
Diferență: 16

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 203,556
Tabăra 2: 47,775
Diferență: 155,781

image.php
 

DeletedUser

...

pe ei, pe ei, pe ei, pe satele lor...frumos Camora:)...cat despre GEN...cei mai multi au plecat in SpH...in TLB sunt cei care au intrat in vechiu GEN mai mult fortat si jucatori cu experienta din vechiul GEN;)
 

DeletedUser

domnii stefanlex si andu1234 sunt asteptati pe zidurile noastre
haideti ca sa ne dam si noi seama care e valoarea adevarata a tribului cu care ne razboim...ca daca ne batem numai cu guralivi ca alde oouupss, vladalin94 sau mai stiu eu care ex-LoW-ist nu demonstram nimic
 

DeletedUser23007

vai ce sa zic , aici pe forum sunteti cu gura mare , in joc de ce nu ati realizat nimic ? m-am luptat cu gava contra unui trib intreg .. si tot noi am iesit in castig , sunt cativa in Camora carora vreau sa le multumesc , mi-au dat cateva portii de ras .. pff


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 112,845
Tabăra 2: 59,156
Diferență: 53,689

Tabăra 1: Andu1234 , STEFANLEX , eddykodo , hippy , cordaci
Tabăra 2: Camora , ~C.II~

xxxle.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23007

vezi , chestiile astea nu imi plac mie , de ce veniti repede pe forum si expuneti aici rapoarte care de fapt ele nu indica realitatea ? la statistici .. pai cu 3 academii e si normal ca sunteti in castig , luati sate din XXXL3 si XXXL4 unde sunt jucatori de 15.000 puncte.. si aratati statistici ..
de ce nu dati in adevaratii membri XXXL ? Andu1234 , STEFANLEX , eddykodo , gava , cordaci ? trist
 

DeletedUser

Scuzatti ca intervin ,dar nu e vina lor ca aveti voi 3 academii :D
 

DeletedUser

scuza-ma domnule hippy dar razboiul e intre 2 triburi, nu intre un trib si 5 jucatori
nu putem ataca jucatori de 15k puncte din cauza moralului, dar am atacat jucatori de 3-400k puncte pana i-am adus la stadiul in care nu ii mai putem ataca din cauza moralului
nici realizarile lui gava nu sunt remarcabile, a luat sate de la 2 jucatori: unul lucreaza 12 ore pe zi sau chiar mai mult, celalalt are 12 ani, merge la scoala si se culca devreme
iar din cate stiu eu, tu nu ai luat nici un sat, doar ai pierdut vreo 2
deci, ca sa ma repet, razboiul e intre un trib si altele 3, nu intre un trib si 5 jucatori
daca ar fi sa fac ca tine, as putea pune urmatoarea statistica, si nu cred ca ti-ar place prea mult:

Side 1:
Tribes:
Players: BlackHell orgasmus Izotop Simonica Mr President

Side 2:
Tribes: XXXL XXXL2 XXXL3
Players:

Timeframe: 22/03/2009 00:00:00la02/04/2009 16:04:51


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 57
Tabăra 2: 8
Diferență: 49

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 535,770
Tabăra 2: 78,132
Diferență: 457,638

image.php


am folosit 5 jucatori de la granita si ca timeframe am pus de cand am inceput razboiul, nu dintotdeauna

deci, esti de acord cu mine?
 

DeletedUser23007

wow .. esti mirobolant ce sa zic , cele 2 sate care le-am pierdut au fost in timpul aliantei , deci ce ati facut atunci nu a fost deloc fairplay , si atat timp cat am jucat nu ati avut ce sa imi faceti .. pacat ca dati cu pumnul in piept ca sunteti mari jucatori , cand stiti foarte bine ca sunteti o adunatura de noobi cu exceptia a 5-6 jucatori in care te includ si pe tine , si aici cred ca poti sa imi dai dreptate , la fel e si cu XXXL , unde sunt cateva exceptii.. pacat ca unii nu stiu cu ce se mananca jocul si se cred mari sefi , innobiland intern si alte chestii , foarte bine , va doresc sa ii curatati pe toti noobi din familia XXXL .. cei mai buni vor rezista pana la sfarsit..
da , am renuntat la joc , timpul nu imi mai permite sa joc si am cedat satele unor jucatori care merita.. iti doresc numai succese pe viitor si deasemenea celor din XXXL care mi-au fost alaturi si m-am inteles extraordinar cu ei , a fost o decizie luata la nervi si nu am mai putut da inapoi .. si acest ionutman14 , un jucator cu un caracter mizerabil , urasc oamenii cu "aliati personali" , daca esti bun te descurci singur si te ridici pe picioarele tale..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cine s-a dat cu pumnul in piept ca e mare si tare de la noi? zi-mi sa-i dau peste nas. nu suport aroganta. de asta am si atacat fara sa va anuntam, pt ca unii de la voi aveau gura mare (discutau despre razboi cu noi in timpul aliantei - de fapt nu discutau, vroiau razboi - le-am dat razboi special pt ei si uite ca s-au cam dat la fund aceia)
noobi sunt peste tot, si la noi si la voi si la tribul de pe primul loc
 

DeletedUser

hippynu mai vorbi ca nu a existat fairplay. De cand am interactionat cu tribul vostru....XXXL-ul a dat dovada de lipsa de fairplay. Poate ca tu nu stii...poate te lamuresc conducatorii de acolo ce stiu....in special Bunul Vostru conducator girodany. Si nu mai pune statistici intre cativa jucatori si un trib, mai ales "Dintotdeauna" ca nu demonstrezi nimic cu ele.
 

DeletedUser

VAd ca ati luat-o in razboiaie personale acuma... Statistici pentru razboi nu mai avem deloc... o harta ceva sa vedem si noi ce faceti voi acolo !
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Camora ~C-R~
Players:

Side 2:
Tribes: XXXL XXXL2 XXXL3 XXXL4
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 19
Tabăra 2: 5
Diferență: 14

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 189,344
Tabăra 2: 52,737
Diferență: 136,607

image.php
 

DeletedUser

VAd ca ati luat-o in razboiaie personale acuma... Statistici pentru razboi nu mai avem deloc... o harta ceva sa vedem si noi ce faceti voi acolo !

un total:

Side 1:
Tribes: Camora
Players:

Side 2:
Tribes: XXXL XXXL2 XXXL3 XXXL4
Players:

Timeframe: 22/03/2009 00:00:00la03/04/2009 17:48:51

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 513
Tabăra 2: 1,290
Diferență: 777

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 168
Tabăra 2: 38
Diferență: 130

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,352,446
Tabăra 2: 7,761,614
Diferență: 4,409,168

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,569,717
Tabăra 2: 351,062
Diferență: 1,218,655

image.php



si o harta:

camora-xxxl.jpg
 

DeletedUser

pfff...frate dar cate XXXL sunt?:eek:...fara numar, fara numarrrr...ca la manelisti, bleahh manelistilor:D
 

DeletedUser23007

poate ca asa e .. multi si prosti , cum zice cineva mai sus , sau lasa sa se inteleaga ... eu consider ca mi-am facut datoria , Camora ne faceti o favoare cu acest razboi , astfel ii veti curata pe toti cei cu gura mare si care fac spam pe forumul intern.. hai sa va zic eu cum as vedea sfarsitul razboiului .. din XXXL vor ramane vreo 20 de membri iar din Camora nu cunosc prea multe , dar am vazut ca sunt cativa jucatori , putini dar buni . succes mai departe , eu am renuntat .. timpul nu imi mai permite sa joc si cu asa conducatori in XXXL ca ionutman14 si giordany..

PS: ati vazut si voi cine suntem , e doar un joc , suntem prieteni IRL.. chiar am facut o reuniune Sambata la Iasi .. astfel am avut ocazia sa-i cunosc si eu pe sprintenelu , gadjo , AlexBCA , gava , Kittypuss , kyoceri , Eg0n , PushaMirela , alexusalien a fost ceva de genul Camora vs XXXL vs TLB ;p
mi-au lasat o impresie placuta , a fost chiar frumos.. am lasat si noi jocul la o parte pentru o vreme :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Trebuie sa te corectez un pic hippy, AlecBCA nu a fost pt ca e in Irlanda :). Poate facem o reuniune mai mare intr-o zi. Acum ca a venit caldurica...ar trebui sa umplem o terasa. Si poate apuc sa beau si eu o bere :) Numai bine tuturor si tineti minte ca "dusmani" suntem doar in joc. ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus