Camora vs XXXL

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Camora
Players:

Side 2:
Tribes: XXXL XXXL2 XXXL3 XXXL4 XXXL5 XXXL6
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,372
Tabăra 2: 6,062
Diferență: 3,690

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 227
Tabăra 2: 68
Diferență: 159

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 11,306,895
Tabăra 2: 26,917,833
Diferență: 15,610,938

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,084,623
Tabăra 2: 592,565
Diferență: 1,492,058

image.php
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Camora
Players:

Side 2:
Tribes: XXXL XXXL2 XXXL3 XXXL4 XXXL5 XXXL6
Players:

Timeframe: 22/03/2009 00:00:00la10/04/2009 14:53:35

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 827
Tabăra 2: 2,247
Diferență: 1,420

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 221
Tabăra 2: 54
Diferență: 167

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,503,074
Tabăra 2: 11,548,776
Diferență: 6,045,702

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,040,055
Tabăra 2: 501,309
Diferență: 1,538,746

image.php


punem punct aici si salutam tribul ROAR :) . multumim pt atentie
 

DeletedUser

fratilor din xxL va bat astea urat de tot :))
Aici pe lumea asta se pare ca cei mici au facut legea de la inceput :))
Ex : Noi ~HL~`u am maturat cu familia TITANS UNION , din familie a mai ramas decat BURN in top ... RtoD face la fel cu M~T si acum voi camora ii bateti pe xxl :)

PS : Buturuga mica rastoarna carum mare , de aici va dati si voi seama :D
 

DeletedUser

i-am batut pt ca erau multi si nu erau uniti :)
speram ca noul trib format sa nu aiba astfel de probleme :)
 

DeletedUser23007

fratilor din xxL va bat astea urat de tot :))
Aici pe lumea asta se pare ca cei mici au facut legea de la inceput :))
Ex : Noi ~HL~`u am maturat cu familia TITANS UNION , din familie a mai ramas decat BURN in top ... RtoD face la fel cu M~T si acum voi camora ii bateti pe xxl :)

PS : Buturuga mica rastoarna carum mare , de aici va dati si voi seama :D

nu , in XXXL sunt foarte multi ... intelegi ce spun nu ?
campionul giordany cu 5 academii .. sa vedem ce se va alege de el din acest moment , eu m-am lasat din cauza incompetentilor din XXXL si nu vreau sa dau nume.. stiam de la bun inceput ce plan au Camora , dar din XXXL nu m-a crezut nimeni , acum lasa-i sa se duca la fund ^^
 

DeletedUser

ionutman14 - ai revenit printre noi ??? da ce ai patit ca ai luat o pauza asa lunga ???
ionutman14 cei buni din XXXL oricum au ramas...sunt in ROAR
- unde, cum??? cei care au plecat in ROAR din XXXL au plecat doar ca nu va suportau pe voi ... pustanii cu prea multe impresii ...
 

DeletedUser16062

singuru motiv pentru care nu m-am dus in ROAR a fost acela ca ma las de joc...nu pentru ca nu am primit invitatii...au fost destui care miau spus sa raman si sa joc cu ei in ROAR, dar a fost decizia mea sa ma las de joc
 

DeletedUser

A fost deciyia ta ca nu te+ai dus in ROAR ... atunci d c foarte multi au plecat in ROAR doar sa scape de tine si Giordany???
 

DeletedUser16062

tu nu stii ce vorbesti...s-au dus sa scape de giordany...vorbeste cu stefanlex, kobra05, panzercraft, gouderian....si vezi ce zic...sau altfel cum iti explici faptul ca satele mele merg la kobra05 panzercraft si stefanlex??? eu am decis sa le las lor, refuzand inviattia de a merge cu ei mai departe in ROAR
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23007

ionutman14 - ai revenit printre noi ??? da ce ai patit ca ai luat o pauza asa lunga ???
- unde, cum??? cei care au plecat in ROAR din XXXL au plecat doar ca nu va suportau pe voi ... pustanii cu prea multe impresii ...

word! asta e realitatea
 

DeletedUser16062

hippy se pare ca dragostea voastra pentru gava va poate costa niste jucatori buni...
 

DeletedUser23007

ionut , nu e dragoste , eu il cunosc irl , imi e prieten si din moment ce am inceput cu el de ce sa nu fiu alaturi de el si la greu ? putin imi pasa de acest joc .. eu nu sunt genul de om care isi tradeaza prietenul pentru puncte .. poate ca era in XXXL asa cum zici tu .. nu vad ce membri am putea pierde ?!
 

DeletedUser

hippy .. intreabal pe gava daca are nevoie de sprijin .. ii trimit si eu ...
 

DeletedUser

tu nu ai nici pt tine:)))

tu mai bine taci ca nu te-a intrebat nimeni nimic;), pune mana si joaca si cand ai de gand sa postezi ceva la subiec fa-ti aparitia pe extern pana atunci ne vedem pe joc...

...am uitat ca esti fricos si nici macar adevarata identitate nu ti-o areti:rolleyes:


p.s cat despre topicu acesta credca se poate inchide...de la razboiul dintre cele doua triburi sa ajuns la o lunga si fericita poveste de iubire...sa traiti fericiti pana la adanci batranete:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

adrianobv tu nu ai nici pt tine))

In joc ma gasesti cu numele - sprintenelu (daca nu stiai).
Ce vrei sa zici ca nu am nici pt mine ??? i-a intreabai pe colegii din trib de cate ori am apelat la ei pt sprijin ????
oricum Gava are cateva sate full aparare de la mine + inca de la altii care sunt pe drum ... si s-ar mai putea strange ceva ....

Deocamdata vin cu rugamintea sa incetati atacurile impotriva lui ...

Cred ca alex are dreptate ... Topicul se poate inchide ...
bft all
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus